Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LjakRoberciik Absolutnie warto. Dużo świetnej defensywy i Doncić pociągający za sznurki, z Kyrie który wkracza do akcji w 2 połowie.
3
To szpila w Xaviego?
1
@fart Dzięki, uważaj na oczy bo jak zacznie Ci flashscore migać po kolejnych golach Lecha, to do kolejnego meczu Legii wzrok nie dojdzie do siebie.
Rumak jest tak wielkim trenerem.
6
@kigani To potwierdza, że ligę wygrywa się nie gubiąc punktów ze średniakami i słabeuszami, a tu pewnie City jest hegemonem w statystyce.
1
@kigani Jest możliwe, że mają rozpracowaną Anglię, a przy różnorodności taktycznej w Europie mają problem. Porto to typowi południowcy, co Anglikom w ogóle nie leży, a Bayern (mój zespół) ma dużo jakości i jest bardzo groźny, nawet gdy sezon jest nienajlepszy.
Swego czasu miałem to samo wrażenie z Barcą, gdy ogrywała wszystkich w La Lidze łącznie z Realem, a w Europie potrafiła się wywalić na ryj, kiedy wydawało się to nielogiczne. Tymczasem zlany przez Barcę w lidze Real, w Europie pokazywał większą jakość.
2
Z Rumakiem można konie kraść
1
Za 25 minut ze stajni wyjdzie Rumak ze swoją maszyną. Pozycja obowiązkowa!
@fart @HighestInTheRoom uczcie się od najlepszych : )
0
@kigani Arteta nie zrzuca winy na wyniki, bo kogoś mu brakuje - robi swoje i szuka rozwiązań.
Ma w tej chwili 80 punktów i 3 kolejki przed sobą.
W zeszłym sezonie były to 84 punkty. Postęp i tak się dokonał, bo wywiera presję na City praktycznie do ostatniej kolejki.
Chciałbym, żeby Barca była tak poukładana. Jedyny mankament, jakbym miał wskazać, to ...... regularność. A konkretnie regularność, która w LM okazała się zabójcza. W meczach z Porto czy Bayernem, trzeba było wejść na nieco wyższy poziom, dać wątroby, a Arsenal zagrał oba dwumecze jak w Premier League.
Dobrze, ale bez efektu "wow". I to nie wystarczyło.
1
Cholera, Legia znowu gol ze spalonego.
1
@robsons23 Dojście do linii bocznej grozi kontuzją, trzeba chuchać i dmuchać
2
@kigani Pełna zgoda. Kwota szokująca, ale weźmy pod uwagę, że angielskie kluby chyba z definicji przepłacają o 10-40 mln. Po prostu taki jest tam rynek, a kluby europejskie też ich doją ze względu na ich zamożność.
Taki Antony z United był wart max. 40 mln a zarząd United zapłacił 90 mln.
Rice ma cudownie ułożoną stopę. Arteta buduje skład fenomenalnie, tam prawie każdy nabytek sprawdza się
5
Znawcy z La Rambli wyjaśnieni ponownie.
12 goli 6 asyst - takie statystyki w Premier League ma Kai "po co Arteta go kupował" Havertz
8
No to popołudniowy sucharek piłkarski:
- Jak nazywa się Jolanta zatrudniona przy pilnowaniu Etihad Stadium?
- Guard Jola
1
@fart Znowu Wam gola ze spalonego zaliczyli
0
Stalo z Mielca - zmielić tę Legię, przerzuć, osierocić
0
@QQL5 Przecież to niedorzeczne, że ktoś ma pracować w niedzielę, mimo, że to niekonieczne, bo Ty nie umiesz sobie zaplanować życia i masz niedorzeczny rozkład dnia przez 6 dni w tygodniu.
5
@Rupert_Haubica Powiem Ci szczerze i uczciwie, że z tym Messim wygralibyśmy LM
0
@draxidox Mój kaszojad to studentka koleżko. Odpowiada sama za siebie.
Swoją drogą ten filmik świetnie pokazuje, co robią małolaty w telefonach i jak Internet pierze mózgi.
Oczywiście młodziaki zawsze miały swoje odchyły, to naturalne, ale dzisiaj wszystko jest chyba x10
1
@fart U nas jest totalna dezintegracja. Począwszy od sezonu mistrzowskiego, co play-offs wysypuje się min. jedna z gwiazd, co radykalnie obniża szanse Bucks w play-offs. Na domiar złego, supporting cast kisi się we własnym sosie, czyli zarząd nie potrafi obudować Antka odpowiednimi graczami. Wybiera albo iewłaściwych graczy, albo niewiele zmienia.
Oczywiście ozdobą programu było zatrudnienie trenera, który ostatnio przegrywa absolutnie wszystko.
Przypomnij sobie finał Bucks - Phoenix. Oba kluby na topie, oba z pięknymi perspektywami. I oba pokazały, że nie potrafią zarządzać sukcesem. Coś jak Bartomeu w Barcy po 2015 roku.
Uważam, że ten zespół się rozpadnie, chyba, że spróbują jeszcze raz z 34-letnim Lillardem, 33-ltnim Middletonem. Dla mnie ten projekt się skończył.
1
@fart Dzieje się demolka, do przerwy 63-39. Boston w trybie mistrzowskim!!!
2
@MesQueUnClub96 Nie całkiem, Celtowie super bronią
4
@fart Wstawaj Legionista, Twoi Celtowie leją Miami 30-14.
6
Nie ma sukcesów sekcji męskiej, to trzeba się zająć radością zastępczą. Kompletnie nie obchodzi mnie ta nieudolna wersja babskiego "futbolu"
1
@fart Tyle, że Wilki nie wyglądają na 2 runda max. Oczywiście, tak się może stać, bo czeka Jokić i spółka, ale Minnesota wygląda w innych okolicznościach na finały Konferencji.
Jeśli Wilki odpadną po ciężkiej walce, znaczy, że mają papiery na dużo, dużo więcej w kolejnych sezonach. A może pokuszą się o niespodziankę, kto wie?
1
@MesQueUnClub96 Oby nie, ten gość ma mentalność antyplay-offową. Nie cenię tego typka.
1
@MesQueUnClub96 Mój brat twierdzi, że pierwszy mecz był dla OKC stresujący ze względu na małe doświadczenie tego składu w Play-offs. Przewidywał, że kolejne mecze przyniosą wyraźne wygrane OKC. W sumie miał rację.
Z kazdym meczem chłopaki krzepną
1
@fart Wrzuć na LR numer telefonu, będę Ci przysyłał sms-y, he he
0
@MesQueUnClub96 Zastanawiam się czy obecność Ziona zmieniłaby dużo w tej serii, ale coś mi się wydaje, ze Pelicans nawet w pełnym składzie byliby za krótcy.
3
Oklahoma zrobiła wielkie sprzątanie dzisiaj. Zapowiada się sweep.
W ogóle wisi groźba kilku sweepów w NBA. I jednak nieco to zaskakuje. Przynajmniej mnie.
@fart Boston właśnie zaczyna oglądasz? @Encore @takisobiektos @MesQueUnClub96
2
@Dari0G A może przyznając Niemcom Olimpiadę, mieli na myśli co Komitet Olimpijski przyznając Chinom Igrzyska w 21 wieku - że się zdemokratyzują?
Pytam sarkastycznie.