Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
W dwumeczach z PSG i Realem w tym sezonie stracone 11 bramek. Średnia 2.75.
Mam nadzieję, że to ostatnie podrygi Xaviego w roli trenera.
Tylko aż strach myśleć co wymyśli Laporta
0
@mekston W sprawie czego?
2
Swoją drogą koncentracja Barcy za Xaviego jest legendarna.
Z PSG przegrywają wygrany dwumecz, z Realem strzelają gola, a za 3 minuty po prowadzeniu jest wspomnienie. Za Xaviego nic się nie zmieni.
2
Maverics grają dramatycznie źle. Hit zamienił się w totalny shit
2
Xavi zaatakował polskość - Mariusz Błaszczak
3
Właściciel Clippers chyba ogląda to spotkanie z Dallas na amfie
3
Naturalna pozycja - blok wypiętą jak balon dupą.
1
Real czasami pokazuje, że futbol to nieskomplikowana gra
1
@norbi77 Karny ewidentny. Nie ma mowy o oszustwie. Ludziom z emocji poprzegrzewały się styki pod czachami.
0
Ani nie wiemy czy był gol dla Barcy ani czy go nie było.
Gdyby zaliczyli tego gola, padłby gol, którego nikt nie widział - to byłoby dziwne.
A najdziwniejsze jest to, że w 3 dekadzie 21 wieku nie ma w La Liga technologii goal-line.
3
Na 100% tak obrońca nie wystawia nogi w naturalny sposób przy obronie akcji. Zatem karny efektem naiwności
4
Przewaga Bostonu po 18 minutach demoralizująca przeciwnika.
Tatum 13/7/6 - świetny występ, bardzo wszechstronny,
Punktuje 7 zawodników, wiele strzelb aktywnych i rzetelna defensywa.
@fart
2
Po plajcie z PSG, zastanawiam się czy nie zgłosić postu Redakcji do moderatora.
Za znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem.
0
@FcPortoFan1999 Powinieneś spróbować pracy w dyplomacji
6
Lech po 25 minutach rumakowania - xG - 0.00
3
@GeneralXavi Mógłbyś napisać pytanie jeszcze raz bo zapomniałem co napisałeś?
0
@PatrykBarca Oczywiście możemy się rozejść, ale musisz wbić niekulturalną szpilę na deser.
No skoro tak, to mi Twoje wysrywy na ten temat też źle się czyta.
Możemy już skończyć? Czy jeszcze coś?
0
@PatrykBarca Nie wywołuj mnie do tego tematu i tyle. Ja się do tych dyskusji nie pcham, ale Ty jakoś nie umiesz przejść nad moim zdaniem do porządku dziennego.
Ty sądzisz A ja sądzę B i rozejdźmy się w tej sprawie w swoje strony.
14
W futbolu trzeba nieustannie dostarczać dowodów, że jest się na topie.
Xavi byłby doceniony, ale te jego nieustanne wywrotki w Europie wpędzają kibiców depresję.
Dodatkowo, mając bardzo ciekawy i utalentowany skład Barca gra jak podopieczni drwala. Na to często nie da się po prostu patrzeć.
0
@MesQueUnClub96 Jak sądzisz, 40 punktów Donka dziś pęknie?
0
@PatrykBarca Niestety moje słowa chwalące Xaviego zupełnie pomijasz, jak pewne aspekty przy analizie klubów z Anglii. Słowem, jak Ci wygodnie.
Ostatni przykład obrony Xaviego - przed meczem z PSG, gdzie uznałem go za lepszego taktyka od Enrique.
Zauważyłem schemat Twojej analizy.
Klik - transfermarkt - suma transferów - wyniki - wniosek. Dla mnie takie analizy są niedopuszczalne i nic nie wnoszą. A najlepsze, że to co nazywasz głupimi wymówkami, to istotne czynniki wpływające na sukces bądź porażkę zespołu. Jak to zrozumiesz, to zrobisz postęp.
7
@FCB_dimiC Spałem dobrze, smurfie
1
Artyzm Doncicia czy wypociny Xaviego. Nie mam żadnych wątpliwości co obejrzeć dziś wieczorem.
2
@MesQueUnClub96 Nie porównujemy średnich z różnych epok. To mija się z celem.
10
@FCB_dimiC "Nigdy nikt nie zabierze Messiemu tego co osiągnął w Barcelonie czy Argentynie"
Nie bądź taki skromny, dasz radę to zrobić.
0
@PatrykBarca Nie. Twoje analizy ligi angielskiej to dla mnie czysty cringe.
Czy Ty mnie wywołujesz, żeby mnie zdenerwować?
0
Dziś albo "Xavi -przebudzenie", albo "Xavi - ostateczny gong".
Tak czy owak, gdyby posłuchali z tym grudniem człowiek by tyle nerwów sobie oszczędził. Chyba, że Laporta sprowadziłby zamiast Xaviego Rijkarda.
17
Wy w tym sezonie wszystko k***a wiecie.
3
Świetny dzisiaj Edwards kończy z 33 punktami, 9 zbiórkami, 6 asystami i 2 przechwytami. 50% za 3 (4/8). Słowem występ kompletny. Z nim jak z Donciciem - w pojedynkę nie wybronisz.
1
@Encore Jeden na jeden praktycznie nie do zatrzymania. Ogromny wysiłek Suns by go zatrzymać idzie na próżno. Totalnie kawałkuje defensywę rywali