0

@Zoker Kluczowe jest tutaj zwrot "wydaje mi się".
Gdybyś napisał "z pewnością" to byłaby inna gadka. I jeszcze żebyś wskazał tego trenera, który zapewni wyższą jakość. Ale zapewni faktycznie a nie na zasadzie "być może".

Xavi ogarnął grę defensywną, z Cubarsim gra ustabilizowała się, nawet bez Gaviego i Pedriego i nie ma dziury defensywnej.
Poza tym, nie było Stegen przez wiele meczów i to też zaważyło.

Jednak to wszystko nie miałoby znaczenia, gdyby nie poprawa gry widoczna gołym okiem. Jeśli Xavi zacząłby kolejny sezon w stylu z obecnego, wtedy wjeżdża opcja rezerwowa. Chcę wierzyć, że Xavi jednak wyciąga pewne wnioski.

Zerknij na to tak: w 2 sezony, mistrzostwo ligi, Superpuchar, finał LM - to mało czy dużo?

4

Barca ma 8 punktów straty do Realu. I teraz zwróćmy uwagę na to wagę bezpośrednich potyczek.
Wyobraźmy sobie, że to Barca wygrała mecz u siebie. I wtedy 8-punktowa dziura zmniejsza się do 2-punktowej szczelinki. Tyle kosztowała nas tamta przegrana.

1

Dla mnie sprawa jest prosta: Xavi melduje się w finale LM, zostaje na następny sezon.
Drabinka ułożyła się tak, że Xavi może się pokazać w dobrym świetle.

Rywale z wyższej półki, ale gdzie im do Bayernu, City, czy Realu. Co oznaczałoby odpadnięcie z PSG? Że jeśli rywal nie jest pogrążony w kryzysie, to Barca w LM z Xavim nie ma szans na nic. Wystarczy grać solidnie i Xavi jest wyjaśniony.
Poza tym odpadnięcie po meczu u siebie byłoby, mając 3:2 w ręce, aktem kapitulacji i braku jakiejkolwiek sprawczości.

Jest jeszcze coś, oczekuję solidnego stylu. Awans po desperackiej obronie wyniku, wykopywanie piłek z linii i zepchnięcie do desperackiej defensywy też byłyby sygnałem, że Xavi liczy na los i szczęście. Owszem, defensywa tak, ale liczę na świetne kontry tak jak w pierwszym meczu. Samo posiadanie dla posiadania nie ma dla mnie żadnego znaczenia.

1

@FcPortoFan1999 Widać, że lata oglądania Ekstraklasy dają Ci możliwość wyciągania właściwych wniosków

1

@Sulimo Dzięki, właśnie zasiadłem z kawą do barca.com i zastanawiam się gdzie powiesić plakat z Rumakiem.

1

@Bobo25 Barca była lepszym zespołem. Już w 1 połowie powinna była zamknąć mecz. Potem 20 minut dominacji Paryżan i znowu przewaga Barcy.

@bartekvisca się nie myli

4

Wybieram Rumaka osobowością sezonu 2023/24 w całym sportowym świecie.

0

Szok na Emirates

0

Ja nie mogę - Arsenal znowu to robi na naszych oczach

1

@marcin62 To nie na czyjąś stronę. Typek zbyt dobrze nas zna, żeby to był ktoś z zewnątrz

0

@michaleu Z macicy

1

@MesQueUnClub96 Bo może w każdej chwili coś wsadzić, jak Haaland

2

Mam nowego kolegę w obserwowanych, kupa świetnego merytorycznego contentu

3

@ruchammariowebawpysk Ale jak to zrobisz?

7

Atak trola na LR to nic nowego. Zaskakuje, że ktoś może polecić jego wpis. Zresztą już fan trola wleciał do ignorowanych.

0

No chyba Arsenal nie powtórzy w tym sezonie zawiechy z poprzedniego sezonu.
Skład jest szeroki, więc wymówek nie ma.

Nie uwierzę jeśli Arsenal dziś nie wsadzi czegoś.

0

@MiloszFCB1899 W sali konferencyjnej

0

@Arkadio90 Martinez stał z prawej strony, a strzelający w niego trafił. Po co zniekształcać rzeczywistość?

0

Czemu oni chwalą Martineza, to Jesus strzelił jak junior w seniorskim debiucie.

0

Arsenal ma wszystkie asy w swoich rękach. Wystarczy punktować za 3 do końca sezonu. Sądzę jednak, że LM i zaangażowanie w tych rozgrywkach mogą wpłynąć na wyniki w Premier League. Zespół, który odpadnie z LM zwiększy swoje szanse na wygranie tytułu. Liverpoolu też bym jeszcze nie przekreślał.

0

Piłka nożna to jest jednak niesamowity sport i nie dziwię się, że tak go uwielbiamy.

Chyba tylko w tym sporcie postawisz 11 artystów naprzeciw 11 drwali. Artyści stworzą 30 sytuacji, drwale 1 i wyjadą z wygraną 1-0.

4

Co się dzieje z Liverpoolem? Atakują bardzo nieprzekonująco, w pomocy jednak wielka dziura dopuszczająca do bardzo groźnych kontrataków i 0-1 do przerwy. Parę lepszych decyzji rywali pod bramką i byłoby wyżej.

0

Crystal Palace poklepali jak Barca Guardioli. Co za akcja! I co się dzieje z Liverpoolem?
Ale mają mnóstwo czasu na odpowiedź.

0

@MesQueUnClub96 Wymierny wkład Yamala w mecz z PSG to duży udział przy 1 bramce. Nawet w nienajlepszej formie umie chłopak namieszać

3

@kigani W zaistniałej sytuacji odpadnięcie Barcy uważałbym za blamaż.
Od Xaviego wymagam, by pokazał, że jest wreszcie level up i dowiózł ten awans, najlepiej w bardzo dobrym stylu

6

Xavi jest 2 dni od osiągnięcia swojego największego sukcesu w piłce międzynarodowej.
Albo od ogromnej plajty, czego jeszcze całkowicie wykluczyć się nie da.

Jednak obstawiam to pierwsze.

1

@P33ck W historii swojego mieszkania, co najwyżej.

2

Lech na wiosnę nie wygramolił się nawet ze stajni. A co tu dopiero mówić o torze wyścigowym.

Jak tragiczna jest Ekstraklasa, skoro największy nieudacznik w lidze Rumak, który ma zerowe pojęcie o futbolu, ale ma licencję PRO na szczekanie do dziennikarzy i warczenie na świat, jest z Lechem na 3 miejscu.

To jak fatalne są Legia, Raków czy Pogoń, że jeszcze oglądają plecy Rumaka w tabeli. Niepojęte.

1

@Sulimo Widzisz, krasnalku, oto moja druga wielka miłość

1

@P33ck United? Skąd to fałszywe info. United kibicuje mój przyjaciel od czasów liceum.
Dla mnie liczą się Bayern, Barca i Lech.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?