Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@koksik2700 Byle nie na prawicę i nie na lewicę.
W Poznaniu jest tylko miejsce na rządy demokratów.
2
Ale United się ożywiło. Co Hag im podał w tych butelkach w przerwie?
5
Rumak dziś pozamiatał wrogów, hejterów, znawców jego talentu, Szczecinian i wszystkie podłogi w mieście.
To magik taktyki i dziś to pokazał
0
@Emhyr Ale bezsensowne pytanie, wybacz ostrość osądu. Przecież gdyby był w reżimie treningowym z dzisiaj, byłby wybitną gwiazdą. Nie możesz porównywać czasów 1 do 1.
Jesse Owens, najlepszy sprinter olimpiady 1936 roku w Berlinie, przegrywałby dziś z każdym lepszym sprinterem, ale ze swoim talentem przeniesiony w reżim treningowy z tych czasów byłby dalej supergwiazdą.
Nie zapominaj, ze takie porównania generalnie nie maja sensu, bo człowiek poddany jest ewolucji, więc pewne cechy są udoskonalane.
0
@marcjanna Kolejna osoba celująca w wyślizgiwanie się z win własnych?
6
Ale mam ogóra.
@VamosRakieta Chcesz?
1
@Herato Ale jakie on te bramy ładuje! W ostatnim meczu jego przebojowość i decyzyjność była nie z tej ziemi.
0
@PatrykBarca Znowu widzisz wycinek (tu; mecz z Brendford) a nie całość.
Nie widzisz, że te wycinki wynikają z całości.
Nic z tego co napisałem do Ciebie nie dotarło/nie dociera.
Szkoda czasu na moje jałowe strzępienie buźki.
1
@Muhitos Przedziwna argumentacja. To znaczy, ze za JP2 pedofilia była fajowa?
Jak chcesz możesz kultywować długą tradycję hipokryzji kościółkowych, nie dziwi mnie to w ogóle. Szambo chowamy za ołtarzami.
3
@ObiwanKenobi No tak, papież zajął się problemem a nie przypadkami.
A nie nie zajął się kompletnie niczym.
Wiedząc o problemie nie zainteresował się przypadkami, bo lepiej było udawać, ze nie istnieją.
Teraz gadasz jak prawnik-krętacz.
Brawo, znowu szlajasz się po rynsztoku upadku moralnego.
2
@ObiwanKenobi I oczywiście o działaniach na rzecz wytępienia pedofilii cisza.
Obi umywa ręce, jak jego idol. Woda w usta.
3
@ObiwanKenobi Czy kary za przekroczenie prędkości na drodze konstruuje się bo twórcy nie mają pojęcia o problemie przekraczania prędkości?
Ty jesteś totalnie zabetonowanym sutanniarzem.
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
3
@ObiwanKenobi Przypomnij mi kiedy nasz papież, wiedząc, że w Kościele istnieje problem pedofili, wydał wojnę tej patologii?
Likwidując w praktyce kary dla pedofili, w słynnym akcie z 1983 roku?
Jakie przeprowadził audyty w metropoliach i diecezjach by wyłapać pedofili?
Ile razy odnosił się do krzywdy dzieci wyrządzonych przez ludzi Kościoła?
Ile razy przeprowadził wywiad środowiskowy przed nominowaniem ciężkich pedofili na stanowiska w Watykanie?
Franciszek o zamiataniu pedofili pod dywan w Watykanieza JP 2 powiedział "tak się wtedy robiło".
Skąd to może wiedzieć Franciszek, a dlaczego miał o tym nie wiedzieć JP2, który wiedział o zjawisku pedofili, jak każdy klecha, w Kościele?
Jakim cudem Franciszek wiedział, że tak się robiło, a JP 2 nie wiedział?
Słowem, jako szef Watykanu, co JP 2 zrobił dla dzieci poza umyciem rąk?
3
@ObiwanKenobi Z naszym "nic nie wiedziałem" jest jak z Putinem.
Putin to tez taki sklerotyk, otoczony świtą, która nie podaje mu faktów. On o niczym nie wie.
No jakie masz dowody, że on odpowiada za masakrę w Buczy? Otoczenie podaje mu fałszywe informacje, wprowadza w błąd, powiedzieli mu, że Ukraina zagraża Rosji i się rozpętała wojna.
Putin to dobry człowiek, on o niczym nie wiedział. On się tylko broni.
Przecież nie mamy dowodów, że on jest umaczany w atak na Ukrainę.
Mniej więcej tak brzmisz, gdy stoisz po stronie pedofilów w Watykanu.
0
Komentarz usunięty
2
Swoją drogą to wieczne tworzenie sobie wrogów czy w Berlinie, czy w Izraelu, czy przy każdej nadarzającej się okazji, pokazuje, że konserwatywna część Polski nie ma w sobie dumy za grosz.
Ciągle szukanie wrogów i dowartościowywanie się ujadaniem w czasoprzestrzeń.
Ktoś dumny z siebie czy z własnego kraju, nie musi tak bardzo przejmować się innymi.
To jakiś nieustanny defekt wbudowany w konserwatystów.
0
Komentarz usunięty
0
@Faro Spektakularny upadek
1
@MesQueUnClub_87 A Ty co tak dzisiaj postujesz o filmach, zabierasz robotę @BorzyKrzys
0
@PatrykBarca I co? Mam znowu powtarzać to samo?
1
@pluszek Ale jakim sensie jest to nieobiektywne?
Przygotowywanie na różne scenariusze jest proplatformerskie? Antypisowskie?
Chyba się zakiwałeś w tej krytyce.
1
@Encore Arenas - to ci dopiero znawca koszykówki
1
@fart Jeśli spieprzą to w tym roku, to nie uwierzę już w mistrzostwo z Tatumem jako liderem projektu.
0
@Sulimo Poza wyborcami pisiorów i oszołomów typu Korwin w Polsce nikt nie musi się wstydzić.
Zresztą politycy są odzwierciedleniem społeczeństwa.
2
Jakiegoś szału statystycznie PSG nie zrobił w tym meczu. Żaden wielki zespół to nie jest.
11
Zmarł najstarszy człowiek świata - Wenezuelczyk Juan Vincente Perez Mora miał 114 lat.
0
@Dari0G Patola w zarządzie, patola na ławce trenerskiej i jeszcze patola z sektora.
Help!
1
@MesQueUnClub_87 Pisiory ustawiły 1 z 10, a teraz mamy uczciwe warunki. Nie da się tego inaczej wyjaśnić
0
@nexxo 4:0, Xavi nie daje powodów by go podważać