Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Jeszcze ostatnia ćwiartka. No chłopaki, do roboty!
3
Trener Walii jak taki dresiarz z bazaru, a Probierz elegancko, w płaszczu i garniaku z Biedry
10
Obie drużyny zrobiły postęp.. Po 1 połowie są o 45 minut bliżej awansu.
0
Ale dostał po pistrzelu
1
Zielu jaki potencjał pokazał w tej akcji
0
Gramy kompatybilnie? Szpaku, Waldek po 3 piwach dostanie na łeb od takiego słownictwa
2
Generalnie Polacy dobrze pozamykali te korytarze Walianom
0
Lewy - brazyliana do nikogo
9
Probierz jak Xavi - wyznacza trendy w światowej trenerce.
3
@arasz1819 Nasłał swoich zakapiorów na raka i rak się wystraszył.
0
@JarekS Nie rób z ludzi idiotów, bo piszesz niespójnie.
Jeśli ktoś jest underdogiem, to nie może zlekceważyć faworyta. To nielogiczne, a ty panie arogancie tę nielogiczność popełniłeś. Zatem sam sobie zaprzeczyłeś i nie odwracaj kota ogonem. Jeśli rzekomo PSG jest takim faworytem, to po co apel o nie lekceważenie?
Zakiwałeś się
3
@martool2 Dziwne, ponieważ kilka dni temu wykazałem koledze, że skład Barcy z ostatniego meczu LM ma ponad 100 meczów w LM więcej niż skład z meczu PSG.
Kolega zripostował graczami kontuzjowanymi, którzy dołączą, a tu jednak chyba nie dołączą.
Zatem by uporczywie trwać przy swoim zdaniu trzeba sprzedawać takie kwiatki.
3
@koksik2700 I Ty masz takie tragiczne wpisy nt. polityczne i unijne. Wiejące okropnym pisizmem.
A tu przepiękny opis przyrody - jak Eliza Orzeszkowa. Co za kontrast
0
@barcowy1899 Nie, w piątek nie wolno jeść mięsa
2
Dobra wiadomość. Albo kontuzje, albo dłuższy czas poza rytmem meczowym - to sprzyja Barcy. Tym samym Xavi traci alibi w postaci własnych osłabień.
Zresztą ja najchętniej poczekam do dnia meczowego i wtedy zobaczymy, kto jest a kto nie jest do dyspozycji Enrique.
1
@JarekS Ktoś Ci dorwał się do konta, bo piszesz jakby to Barca była faworytem.
Ładnie się rozchwiałeś w ostatnie 2 dni. A co z doświadczeniem PSG?
Przecież przywoływanie doświadczenia składu PSG bez graczy kontuzjowanych ostatnio było moją głupotą.
Dziś jest Twoją mądrością?
5
@mvnBasten KO nie jest patologiczną organizacją. Brzmisz jak pisior
0
@RosjaninBut Piszesz bzdury. Zaczęło się od wymyślania spisków przez PiS w latach 2005-07 co pokazało poziom odklejenia tych partaczy od rzeczywistości.
To był pierwszy tak wielki przejaw odklejenia w polskiej polityce i "nowa jakość"
Szczytem irracjonalności i cynizmu było tańcowanie Kaczora na grobach ofiar smoleńskich. Ponowne ekshumacje, oskarżanie kłamliwe z premedytacją o zamach, o którym Kaczor wiedział, że go nie było.
Potem zaczęło się robienie z Tuska monstrum, odhumanizowanie go, robienie z niego wręcz szatana i gardzenie jego dziadkami.
Polaryzowanie, które ze strony pisowskiej osiągnęło niewidziane nigdy i niewyobrażalne poziomy.
Przy tym odmachnięcie się Tuska moherem, to pikuś, zaledwie złośliwy zefirek.
W mojej ocenie Twoja ocena rzeczywistości jest totalnym niedopowiedzeniem. Ale Ty masz ogromny przechył w jedną strone.
0
@michal26 Trzymać się od karierowicza Stano jak najdalej
0
@Polaco9 Xaci w sumie bez stylu przegrał w tym sezonie wszystko co się dało.
Bez stylu i przegrywać to najgorsze rozwiązanie.
Oczywiście szczęście w losowaniach LM daje Xaviemu szansę na zatarcie złego wrażenia z tego sezonu, ale równie dobrze może się skończyć klęską totalną ten sezon.
0
@Kubsoleon Niewiele. City, Real. Potem Arsenal, Bayern. Bo w takim rozumieniu jak proponujesz topowe jest PSG jak i Barca. Ale stawiam te 2 kluby w 2 rzędzie.
1
@Polaco9 Xavi nie idzie w żadnym kierunku. Barca przez 3/4 sezonu dryfuje kompletnie bez stylu. W LM ma ścieżkę marzeń, więc tu Xavi spadł na 4 łapy.
Zobaczymy jak sprawi się z PSG, pierwszym poważniejszym rywalem, ale wcale nie topowym.
Jak tu polegnie, tzn. że Xaviego przerasta każde wyzwanie w Europie.
5
@TR3YWAY To nie jest tak, że zbiegł z tonącego statku. Presję na zwolnienie wywierali kibice, podważała Xaviego prasa, było dużo krytyki. Xavi wcale nie palił się do odejścia, raczej to ukłon z jego strony.
3
Kawał małej gównianej czekoladki w papierku - 2 złote.
Kawał tej samej małej czekoladki w papierku z zajączkiem - 3,50.
I tak się odbywa to dymanko klienteli
1
@escarabajo Ile można nas zalewać tym spamem? Jakieś Juliany, Jakieś Santiaga, no co to jest? Nie wyczymie
7
@TheCule Nie, ale nie miało prawa bawić się w wyjawianie tożsamości ofiary w zawoalowany sposób. Wtedy pato Rachoń i pato spółka nie trzymając żadnych standardów dziennikarstwa i nie licząc się z nikim i niczym przekraczali wszelkie granice.
3
@Zoker To się nazywa zastrzeżenie. Jeśli nie zaistnieje x, to wydarzy się y.
Już nie czepiaj się, bo stracisz wszystkich fanów
8
@DonMatteo901 Nie wiem jak Ty ale jak mnie ktoś wkurzy, to też mogę go zwyzywać wulgaryzmami i nie jestem patusiarzem. Liczy się kontekst, a Ty go nie pokazałeś, więc postrzegam Cię jako nadwornego, gorliwego lokaja patusiarza Ziemkiewicza.
Ziemkiewicz to jest dopiero patusiarz pseudodziennikarstwa. Zawsze chętnie obrazi, zwyzywa, zawsze po stronie złodziejskiej, niszczącej standardy demokratyczne pisowskiej sfory.
Pisowski funkcjonariusz przekłamał rzeczywistość, bo to TVPiS i ich oddział w Szczecinie publicznie wyjawiał fakty w sprawie pedofila i dziecka posłanki, tak, że nie podając nazwiska dzieciaka naprowadzał na jego dane.
Brawo. Patus pseudodziennikarstwa ma swoich obrońców.
0
@jacobFCB Heroes of Might and Magic 1,2 a w szczególności 3.
Civilisation 4.
Football Manager zanim nawalili w nim pierdyliard szczegółów
3
@maroon Ten ściek regularnie obnaża pedofilie w Kościele i zamieszcza wiele wartościowych treści.
To, ze coś jednostkowo Ci się nie spodobało nie oznacza, że całość jest do wywalenia.
Zresztą pokazujesz tym wpisem januszowanie czytelnicze: niech no ktoś się tylko potknie, a od razu jestem gotów ruszyć z toporem swojej krytyki.
Oczywiście nie widząc całości. Bo po co?