1

@Bulbulator Ja Xaviego lubię choć krytykuję. Byłoby super gdyby w LM odprawił PSG z kwitkiem i powtórzył poziom z meczu z Realem (4:0)

0

@BorzyKrzys Brawa, brawa. On tylko opisał rzeczywistość, a spod jego ręki wszystko czyta się rewelacyjnie.

0

Stephen King w opowiadaniu "Czarny Lud" ze zbioru opowiadań "Nocna zmiana"

"Ale w taki właśnie sposób rozpuszcza się dzieci. Psuje się je bo im się na wszystko pozwala. A później taki złamie rodzicom serce. Albo zmajstruje jakiejś dziewczynie bachora, albo weźmie się za narkotyki. Może też zostać pedziem. Czy wyobraża pan sobie, iż pewnego dnia dowiaduje się pan, ze pański dzieciak, pański syn jest pedziem?"

Ale tutaj wręcz aż krzyczy typowe prawicowe myślenie Amerykanina z lat 70-tych.
W Polsce 50 lat później te strachy na prawicy ciągle mają wielkie oczy.

3

@Criss18Barca Papież był pionkiem w politycznej rozgrywce.
Chcesz powiedzieć, że bez papieża Polska i pozostałe kraje bloku wschodniego byłyby dziś komunistyczne? Nigdy w życiu - wiatr zmian i upadek ekonomiczny ZSRR, oraz Gorbaczow zrobiłyby swoje bez czy z naszym papieżem. Przeszacowujemy JP2 tak samo jak Solidarność. Lubimy karmić się mitami

1

@Zoker Nie wszyscy dają się nabierać na PR. Niektórzy przyglądają się środowisku, którym się otoczył, a to ludzie bezwzględni i wiadomo w co umaczani. Nawet jego prawa ręka z Polski, stanęła po niewłaściwej stronie,

Ale, oczywiście możesz udawać, że JP2 nic nie wiedział.

0

@Safrani Może być tak jak mówisz. To kim się otaczał budzi grozę. To jak złagodził a w praktyce zniósł kary za pedofilię jest przerażające - taki człowiek został obwołany świętym

4

@Criss18Barca Mroczna, a każdym razie wysoce niejednoznaczna postać.

4

@MesQueUnClub_87 A skąd mam wiedzieć, że to nie kupne kluski z sosem w proszku Amino?

16

Co to za jakiś niesłychany wysyp talentów w Barcy?
Jeszcze, żeby to samo szło powiedzieć o Xavim - tzn. o wysypie jego talentów taktycznych w meczu z PSG.

3

Te żydowskie gnojki nawet nie wystosowały przeprosin, jak przed chwilą usłyszałem.

0

Tak się nie godzi. Mbappe jest świętym paryskim.

1

Czytam niżej, że Xavi jest rozchwytywany a my chcemy się pozbyć go lekką ręką.
Jak to o nas świadczy? A ten koleś co go zwalnia od grudnia? Dramat jak nie doceniamy tego wirtuoza trenerki.

2

@Rl9k1nG No to wytresowali Cię jak małpkę. Generalnie o to chodzi.
Po co komu komfort czytania na wygodnym dużym ekranie, gdy można sobie wmówić, że to co widzisz na telefonie jest "lepsze".

No i oczywiście przetrzymać w telefonie ile się da, by wytresowany klient spełniał swoje potrzeby.

4

@AFA Na szczęście dla CR7 nie będzie rywala, który go wyeliminował z MŚ

4

Rumak wypracował potężne xG 0,04 w 1 połowie.

Parodia zarządu, zatrudniła parodię trenera, by kontynuować sezon-parodię.
W Poznaniu bawimy się po staremu z Rutkowskimi.

2

@Encore Dokładnie tak to jest. Przecież wielkie GSW było przepotężnym teamem. Nie wiem kto by wygrał, ale z Durantem w składzie Warriors byli monstrualnie silni. Obwód wręcz mógł zamordować rywali

3

@kakusus Rozbroiłeś mnie tym wpisem. Komuś, kto widział wszystkie finały Jordana i zna te akcje na pamięć, każesz odpalać akcje Jordana.
Ja napisałem post o Donciciu, mając doskonałą wiedzę o tym jak dobry był Jordan.

Mam wrażenie, że ludzie ze starszego pokolenia mają tendencję do idealizowania swoich czasów. Ciekaw jestem starcia Rodmana z Donciciem, jestem spokojny, że Doncić ma wszelkie dane by go sponiewierać. Doncić 1v1 jest nie do zatrzymania.

Napiszę to co koledze wyżej. Przegapiasz fakt, że obecnie zawodnicy są na nieporównywalnie wyższym poziomie rzutowym niż 2, 3 dekady temu.

Też wolałem tamtą fizyczną koszykówkę, ale po co tłuc się pod koszem, jak masz 40% za 3. Wtedy walisz za 3 a nie przepychasz się z Rodmanami.

0

@Sulimo Rumok to taktyczny tłumok

1

@Encore On w play-offs akurat nie zawodzi, widać, że to gracz stworzony pod grę w świetle reflektorów, ale nie ma dobrze zbudowanego zespołu.

Jordan w wieku Doncicia był najlepszym graczem w lidze, ale mistrzostw nie zdobywał. Nawet nie było blisko tego.

2

@Mezocyklon87 Gra 1vs 1 jest tą samą grą 1 vs 1 jak wcześniej - musisz okazać się lepszy niż rywal.
To o czym mówisz, to też nie do końca prawda. Dziś za 3 jest zatrzęsienie wybitnych strzelców, 2 dekady temu tacy gracze byli rzadkością. A wszelkie wyliczenia pokazują, że rzut za 3 jest najbardziej opłacalną formą gry ofensywnej.
Można nią zmasakrować rywali, co dziś zrobiło Dallas. 2 dekady temu taka kanonada nie byłaby możliwa, bo nie było graczy, którzy mogliby ją przeprowadzić.

10

Michael Jordan był w grze 1 na 1 lepszy od rywali i ich bez problemu ogrywał.
Luca Doncić rywali ogrywa i upokarza. Jordan nigdy w życiu nie robił takiego pośmiewiska z kryjących go obrońców. Nie widziałem nigdy koszykarza, który objeżdżał rywali na tyle sposobów, jakby byli z innej kategorii wiekowej.

Jednak koszykówka to gra zespołowa i koniec końców najlepszy jest zawodnik, który ograł wszystkich rywali w drodze po pierścień mistrzowski. To musi zrozumieć właściciel Dallas i umożliwić Dociciowi sięgnięcie po tytuł mistrzowski.
Bez tego błyskotkami Doncicia na koniec kariery będą upokorzeni rywale, a Jordana lśniących 6 pierścieni, które otrzymują najlepsi.

0

@barcelonaLM Może coachanka

0

@barcelonaLM A wuj wie.

0

@ObiwanKenobi A ty jesteś najbardziej uczciwym człowiekiem, który nigdy nie ślizga się po prawdzie i zawsze opowiada się po stronie uciśnionych panów w sutannie, broniąc ich przed wyuzdanymi dziećmi.

2

Przed chwilą w sytudiu radiowym gościnią była coachka.
Obydwa słowa mi tu podkreśliło. Coachka - jak to makabrycznie brzmi

4

@VegetaPolska Nie ma zasady. Niektórych można pogrzebać za życia

0

@PIWOSZ89 W punkt

0

Komentarz usunięty

0

@draxidox Ja bym sugerował drogę krzyżową zakończoną kamienowaniem.

0

@draxidox Bezsensowna, samolubna i pozbawiona znaczenia egzystencja egoistów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?