1

Z okazji Wielkanocy ode mnie minutowy filmik z programu "Za chwilę dalszy ciąg programu".
Wojciech Mann w roli zajączka.



Materna ugotował się w trakcie nagrywania tego materiału

3

3 punkty zdobyte, mecz do zapomnienia, choć sama akcja bramkowa przecudnej urody.
Zaczynamy operację "Paryż"

0

@Pawel13sz Nie wiem czy spieszyłbym się z obciążaniem młodziaka aż taką odpowiedzialnością. Niechby kolejny sezon popykał sobie z obecnym numerem, a jeśli pokaże, że rozwój trwa nadal, wtedy można myśleć o bombach marketingowych.

Choć nie wykluczone, że jeśli klub zrobi to za chwilę, to wcale się nie pomyli.
Mam nadzieję, że Yamal nie okaże się takim pechowcem jak Fati.

0

@PatrykBarca Ale nie kupował zawodników topowych, tylko takich jacy byli dostępni, a zarząd beznadziejnie przepłacał. I za przepłacanie odpowiada zarząd.
Za robienie zakupów na kolanie, czy bez planu i pod koniec okienek transferowych też odpowiada zarząd.
Z zakupów dokonanych przez Haga, większość graczy omija sezon z kontuzjami, zatem nawet nie mogę ocenić ich przydatności do kadry United. Taki Lisandro jest jak Pedri, z nim United jest poziom wyżej, problem, że on ciągle się leczy. I pytanie czy za kontuzje winić Haga czy sztab szkoleniowy czy klub? To pytania jak w Barcy.

Proszę bardzo ostatni mecz z Evertonem. Z zakupów Haga zagrał w pierwszym składzie 1 zawodnik - Onana. Tak wygląda budowanie United od lat.
Z rezerwy weszli jedyny ewidentny flop transferowy Haga i megaflop zarządu - Antony i wypożyczony w trybie "panic mode" Amrabat.

0

@Striker Ja pisałem o zakupach.

0

@PatrykBarca Nie wiem jakie plany ma zarząd, ponieważ jeśli klamka zapadła, to nic Haga nie uratuje.
Ja ciągle podtrzymuję zdanie, że obecny skład United nie daje żadnej gwarancji na nic, a przebłyski jak z Liverpoolem w pucharze, pokazują co United Haga grałby, gdyby skład był kompletny.
Jednak źle dobrany skład, kontuzje i zwykły brak jakości nie dają żadnej pewności w żadnym meczu. Zarząd moim zdaniem daje dupy, więc jeśli chcą kogoś zwalniać, niech zaczną od siebie.

Top 4 może okazać się mission impossible

0

@MesQueUnClub96 A Ty zyjesz? Nie zmarłeś po poście? No to szykuj się jutro na boskiego Haalanda.

0

@Striker 20 lat temu jak się szło do święcenia, to nie na zakupy.

4

Ćwiczyć warianty na Paryżan. Liga ważna, ale w LM jest realna szansa na finał.

0

@FcPortoFan1999 Jarasz się?

0

O 11 pół osiedla z koszyczkami do Kościoła, a potem do Biedry.
Co za czasy.

39

Xavi przez ponad 2 sezony nie posiwiał, co jest dowodem na to, ze symuluje pracę.
Ściemniacz jeden. W Barcy jak dobrze pracujesz, siwiejesz i basta

1

@Safrani To, że Ciebie ten problem nie dotyczy, nie oznacza, że jest bzdurny

9

Zatem nie wymyślajcie, bo Xavi Wam przyp***doli i skończy się rozgryweczka.

3

@stone80 Dzisiaj mam problem z ludźmi, którzy nie rozumieją prostego przekazu.
Proszę nie mów, że tak zrozumiałeś mój wpis.

7

@pt9 Tego typka mógłbym wyekspediować kopem w tyłek na wolontariacie.

2

Co łączy Lamina Yamala i prezydenta Andrzeja Dudę?
Oni się ciągle uczą.

5

@Vampir707 Mam mieszane uczucia gdy mówi to ktoś kto został zezłomowany przez inflację.

3

@FcPortoFan1999 Wraca Ekstraklasa. Czy Twoje nudne i pozbawione sensu przez ostatnie 2 tygodnie życie znowu nabierze barw?

0

@MesQueUnClub96 Od postu można umrzeć lub dostać zaburzeń

0

@Comentateiro W punkt!

0

Post powinien być zakazany! To głodzenie ludzi i narażanie ich na nieodwracalne zmiany zdrowotne, prowadzące do powikłań a nawet śmierci.

3

@Panda46 Kompletnie nie zrozumiałeś wpisu kolegi. On nie pisze, że ta inflacja jest zasługą Koalicji, on krytykuje nieudacznictwo poprzedników, którzy dali się rozhulać inflacji do prawie 20%

9

Temu panu mówimy stanowcze raczej nie.

26

Yamal powinien pojechać na EURO, po dogadaniu się klubów co do rozsądnej liczby minut na murawie. Olimpiada, która jest w futbolu imprezą o niemal żadnym prestiżu, nie powinna wchodzić w rachubę w ogóle.

1

@RoberDzik Ukoronowanie kariery Messiego złotem.
Cieszyły mnie wygrane LM Bayernu i Barcy, konkretne mecze Lecha, Barcy, Bayernu, reprezentacji Polski. Szalałem gdy Jordan rozkładał na łopatki swoich rywali, ale całe, niekrótkie już życie, nosiłem w sobie zadrę, rozczarowanie, niespełnienie z powodu nie zdobycia przez Leo tytułu MŚ.
Obecnie nie jestem tak emocjonalny sportowo jak dekadę, dwie lub trzy temu.
Ale kiedy Leo wygrał złoto poczułem się autentycznie spełnionym i szczęśliwym kibicem.
Leo przeszedł futbol, a ja skompletowałem ostatni brakujący element by poczuć w głowie absolutny spokój.

0

@BorzyKrzys Źle mnie zrozumiałeś. Nie krytykuję Twojego gustu. Mówię, że to co dla jednej osoby jest świetne, dla innej może brzmieć fatalnie i na odwrót.
Ja przy takiej muzyce najzwyczajniej usycham.

1

@Kidd A Ciebie co tak nostalgia wzięła? Wczoraj filmy, dziś samochody.
A jutro Ordonówna?

Jakąś barierę wiekową przekroczyłeś w życiu?

0

@BorzyKrzys Brzmi wręcz fatalnie. Jednak ludzie bardzo różnią się od siebie jeśli chodzi o gusta.

6

@kuz No i wyszedł z grupy na MŚ - zadziałało!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?