1

@P33ck W historii swojego mieszkania, co najwyżej.

2

Lech na wiosnę nie wygramolił się nawet ze stajni. A co tu dopiero mówić o torze wyścigowym.

Jak tragiczna jest Ekstraklasa, skoro największy nieudacznik w lidze Rumak, który ma zerowe pojęcie o futbolu, ale ma licencję PRO na szczekanie do dziennikarzy i warczenie na świat, jest z Lechem na 3 miejscu.

To jak fatalne są Legia, Raków czy Pogoń, że jeszcze oglądają plecy Rumaka w tabeli. Niepojęte.

1

@Sulimo Widzisz, krasnalku, oto moja druga wielka miłość

1

@P33ck United? Skąd to fałszywe info. United kibicuje mój przyjaciel od czasów liceum.
Dla mnie liczą się Bayern, Barca i Lech.

1

Najlepsze co zrobił Fermin w 1 połowie to napinka po golu Joao.

0

Cadiz to nie jakieś ogóry z ligi francuskiej

1

@fart Coś Ty w takiej gorącej wodzie kąpany. Po 45 minutach?
No Rumak byłby oburzony taką roszczeniowością.

0

Nie ukrywajmy, dziś Xavi walczy o posadę.

1

@Khajio Bayern z Kanem strzelają gole w 1/4 LM, Vfb nie. To są te detale

3

@koksik2700 Nie siej zgorszenia

0

@Kamiloza91 ukłuł

1

@MesQueUnClub_87 Dlaczego wymagasz od partnerki poczucia humoru, skoro sam go nie prezentujesz.
Wszystkie Twoje wpisy są tu poważne. Od dziś oczekuję, że co 3 będzie miał akcent humorystyczny. Inaczej nie masz u mnie szans.

3

To nie Rumak, to kuc z połamanymi nogami bez podków.

Lech z Puszczą, zbliża się przerwa, xG 0,03.

Dramat. Zarząd do wylotu, nie winien kuc, że go wzięli do Wielkiej Pardubickiej

8

@daniel32778 Jak nie ma problemów, to trzeba stworzyć sztuczny

15

Okolicznościowy suchar z okazji meczu Pogoń - Ruch.

- Jakie pieniądze odkłada góral, który kibicuje Pogoni Szczecin?
- Grosicki

4

@mleczkoo Kapitalizm to kult sukcesu i indywidualizmu. Tu nie ma miejsca na dzieci, a jak już się znajdzie to zwróć uwagę na sposób wychowania - inwestycja w to, tamto, a mało miejsca na uczucia.

Poza tym dorośli stawiają na siebie, przesiąkają egoizmem i potem mamy takich @draxidox -ów tego świata, którzy traktują dzieci jak kaszojadów.

3

@macio_944 Zależy co wolisz - klasykę czy nowoczesność

1

@tristan87 Nie wiem czy aż tak mocno bym Koemana nazwał. W koncu pewne sukcesy w karierze ma. Jest to trener rzetelny, ale w Barcy nie pozostawił dobrego wrażenia. Było wrażenie okrutnego męczenia się wszystkich ze wszystkimi i braku jakiejś myśli przewodniej w grze.

1

@sebo939 Koeman swoje dołożył bez dwóch zdań, ale ta defensywa z perspektywy czasu wygląda naprawdę słabo z wspomnianym przez Ciebie okrętem flagowym - Lengletem.

1

@arasz1819 Jednak teraz był Robeto w wyjściowej "11 i trudno go ocenić jako wybitnego pomocnika. Choć Busi w Europie często nie dojeżdżał.
Wtedy na pewno Pedri był jeszcze nieopierzony, a teraz biegał w składzie przefantastyczny Gundogan. De Jong to de Jong, ale teraz był po kontuzji.

No i na plus pomocy Xaviego lepsza jakość z ławki, czyli mocna rotacja. Pedri i Christensen z ławki to spory luksus -- decydujący o wyniku.

0

@MesQueUnClub_87 Czyli oceniasz pomoc z Roberto wyżej niż z Busqutsem?

0

Która Barca silniejsza Koemana czy Xaviego, który rywal lepszy Pochettino czy Lucho, który trener lepszy Xavi czy Koeman?

Barca - PSG 1-4. (luty 2021)

Trener: Koeman
Skład:
Stegen - Dest, Pique, Lenglet, Alba - Pedri Busquets de Jong - Messi, Griezman Dembele
Z ławki weszli: Pjanić, Braithwaite, Puig, Troncao, Mingueza


PSG: Trener - Pochettino
Navas - Kurzawa, Kimpembe, Marquinhos, Florenzi - Verratti, Paredes, Gueye-
Mbappe, Icardi, Kean
Z ławki weszli: Draxler, Herrera, Pereira, Kehrer


1

@Rarenzio A może Twoje zdanie jest okropnie głupie? Skoro każdy może wyrazić zdanie nawet najgłupsze, to każdy może też zadać pytanie nawet najgłupsze.
Dlaczego odmawiasz mu czegoś co przyznajesz innym?

2

@Aragorn33 Mają czasami dziwaczne zawiechy.

2

Latercusen znowu z golami w końcówce meczu. Niesłychanie cierpliwy zespół.

2

Zwolnić Kloppa dyscyplinarnie, a Xaviego tak samo jeśli nie wygra LM.

4

@Rarenzio Poglądy można mieć głupie i kolega wyżej może zadawać celne pytanie.

0

Nie dowiemy się czy skutek był przyczyną, czy przyczyna skutkiem.

0

Czy ten człowiek ma minimum godności? Poleciałeś bo byłeś słaby.
Barca Koemana - PSG 1:4. Mbappe 3 gole.

0

@wojopancer Ta, w grudniu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?