Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@P33ck W historii swojego mieszkania, co najwyżej.
2
Lech na wiosnę nie wygramolił się nawet ze stajni. A co tu dopiero mówić o torze wyścigowym.
Jak tragiczna jest Ekstraklasa, skoro największy nieudacznik w lidze Rumak, który ma zerowe pojęcie o futbolu, ale ma licencję PRO na szczekanie do dziennikarzy i warczenie na świat, jest z Lechem na 3 miejscu.
To jak fatalne są Legia, Raków czy Pogoń, że jeszcze oglądają plecy Rumaka w tabeli. Niepojęte.
1
@Sulimo Widzisz, krasnalku, oto moja druga wielka miłość
1
@P33ck United? Skąd to fałszywe info. United kibicuje mój przyjaciel od czasów liceum.
Dla mnie liczą się Bayern, Barca i Lech.
1
Najlepsze co zrobił Fermin w 1 połowie to napinka po golu Joao.
0
Cadiz to nie jakieś ogóry z ligi francuskiej
1
@fart Coś Ty w takiej gorącej wodzie kąpany. Po 45 minutach?
No Rumak byłby oburzony taką roszczeniowością.
0
Nie ukrywajmy, dziś Xavi walczy o posadę.
1
@Khajio Bayern z Kanem strzelają gole w 1/4 LM, Vfb nie. To są te detale
3
@koksik2700 Nie siej zgorszenia
0
@Kamiloza91 ukłuł
1
@MesQueUnClub_87 Dlaczego wymagasz od partnerki poczucia humoru, skoro sam go nie prezentujesz.
Wszystkie Twoje wpisy są tu poważne. Od dziś oczekuję, że co 3 będzie miał akcent humorystyczny. Inaczej nie masz u mnie szans.
3
To nie Rumak, to kuc z połamanymi nogami bez podków.
Lech z Puszczą, zbliża się przerwa, xG 0,03.
Dramat. Zarząd do wylotu, nie winien kuc, że go wzięli do Wielkiej Pardubickiej
8
@daniel32778 Jak nie ma problemów, to trzeba stworzyć sztuczny
15
Okolicznościowy suchar z okazji meczu Pogoń - Ruch.
- Jakie pieniądze odkłada góral, który kibicuje Pogoni Szczecin?
- Grosicki
4
@mleczkoo Kapitalizm to kult sukcesu i indywidualizmu. Tu nie ma miejsca na dzieci, a jak już się znajdzie to zwróć uwagę na sposób wychowania - inwestycja w to, tamto, a mało miejsca na uczucia.
Poza tym dorośli stawiają na siebie, przesiąkają egoizmem i potem mamy takich @draxidox -ów tego świata, którzy traktują dzieci jak kaszojadów.
3
@macio_944 Zależy co wolisz - klasykę czy nowoczesność
1
@tristan87 Nie wiem czy aż tak mocno bym Koemana nazwał. W koncu pewne sukcesy w karierze ma. Jest to trener rzetelny, ale w Barcy nie pozostawił dobrego wrażenia. Było wrażenie okrutnego męczenia się wszystkich ze wszystkimi i braku jakiejś myśli przewodniej w grze.
1
@sebo939 Koeman swoje dołożył bez dwóch zdań, ale ta defensywa z perspektywy czasu wygląda naprawdę słabo z wspomnianym przez Ciebie okrętem flagowym - Lengletem.
1
@arasz1819 Jednak teraz był Robeto w wyjściowej "11 i trudno go ocenić jako wybitnego pomocnika. Choć Busi w Europie często nie dojeżdżał.
Wtedy na pewno Pedri był jeszcze nieopierzony, a teraz biegał w składzie przefantastyczny Gundogan. De Jong to de Jong, ale teraz był po kontuzji.
No i na plus pomocy Xaviego lepsza jakość z ławki, czyli mocna rotacja. Pedri i Christensen z ławki to spory luksus -- decydujący o wyniku.
0
@MesQueUnClub_87 Czyli oceniasz pomoc z Roberto wyżej niż z Busqutsem?
0
Która Barca silniejsza Koemana czy Xaviego, który rywal lepszy Pochettino czy Lucho, który trener lepszy Xavi czy Koeman?
Barca - PSG 1-4. (luty 2021)
Trener: Koeman
Skład:
Stegen - Dest, Pique, Lenglet, Alba - Pedri Busquets de Jong - Messi, Griezman Dembele
Z ławki weszli: Pjanić, Braithwaite, Puig, Troncao, Mingueza
PSG: Trener - Pochettino
Navas - Kurzawa, Kimpembe, Marquinhos, Florenzi - Verratti, Paredes, Gueye-
Mbappe, Icardi, Kean
Z ławki weszli: Draxler, Herrera, Pereira, Kehrer
1
@Rarenzio A może Twoje zdanie jest okropnie głupie? Skoro każdy może wyrazić zdanie nawet najgłupsze, to każdy może też zadać pytanie nawet najgłupsze.
Dlaczego odmawiasz mu czegoś co przyznajesz innym?
2
@Aragorn33 Mają czasami dziwaczne zawiechy.
2
Latercusen znowu z golami w końcówce meczu. Niesłychanie cierpliwy zespół.
2
Zwolnić Kloppa dyscyplinarnie, a Xaviego tak samo jeśli nie wygra LM.
4
@Rarenzio Poglądy można mieć głupie i kolega wyżej może zadawać celne pytanie.
0
Nie dowiemy się czy skutek był przyczyną, czy przyczyna skutkiem.
0
Czy ten człowiek ma minimum godności? Poleciałeś bo byłeś słaby.
Barca Koemana - PSG 1:4. Mbappe 3 gole.
0
@wojopancer Ta, w grudniu