Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ostatnio dużo jest newsów, że zmarł a to 105 latek, a to 112-latka.
Czemu ludzie tak młodo umierają?
0
@mrboom Tak uważam, ale to co zrobiłeś to insynuacje.
Fakty obiektywne są takie, ze średnio wyborcy KO są lepiej wykształceni niż wyborcy PiS.
To potwierdza poziom ich wykształcenia - jest oficjalnie średnio niższe.
Co do wyjaśnienia mnie - super jak kilku w mojej ocenie patouserów, dowartościuje się atakując mnie bez powodu. Prawicowcy są ekspertami w "wyjaśnianiu" innych, o merytorycznej rozmowie nie mają pojęcia.
I widzisz jak sam im nadskakujesz, a mówisz o wchodzeniu w dupę i hipokryzji. Spójrz w lustro
0
@jacobFCB Nie rozróżniam, bo nie funkcjonuję w tym świecie. Zatem może na tym zakończmy naszą pogawędkę. Udanego dnia!
0
@jacobFCB "Równie dobrze możesz powiedzieć, że interesujesz się życiem prywatnym tysiąca osób tutaj"
Ja mogę powiedzieć, że Ty możesz napisać każdą głupotkę, jak widać w złączonym cytacie. Co najwyżej inni mogą chcieć się dzielić życiem prywatnym tutaj, a to nie oznacza, że ich wykwity mnie interesują - więc pudło.
"To nie jest życie prywatne" kontra "sami wrzucają swoje życie prywatne"
Sam się zdecyduj czy jest czy nie jest, bo jak się zaczynasz wykręcać, to wychodzą takie kwiatki.
0
@mrboom Ty jesteś jasnowidzem i wiesz co bym pisał? Twój wpis jest w 100% dyrdymaleniem wyciągniętym z dupy.
I dlatego cenię borneo, bo w przeciwieństwie do Ciebie odnosi się do faktów, a nie wymysłów.
0
Przychodzi rywalizacja w Europie i 6 razy wyciąga piłkę z siatki w dwumeczu. O kant tyłka te rekordy ligowe.
1
@jacobFCB Szkoda mi czasu na twittera, ba nawet jak wchodzę tu mam poczucie marnowanego czasu, ale w końcu to portal o Barcy.
Najzwyczajniej nie rozumiem ludzi żyjących życiem prywatnym innych ludzi.
0
@jacobFCB A co jest bardziej żenujące, to co ona wstawia, czy Ty w swoim wolnym czasie oglądający jej konto i to co ona wstawia?
Czy bez oglądania kont tego typu ludzi nie maiłbyś co w życiu robić?
Bo tak to wygląda, że ta żenująca pani zagospodarowuje Tobie czas.
I to dotyczy innych twiitterowiczów poniekąd.
0
@HighestInTheRoom No tak, nawet mi o tym mówiłeś. Zwracam honor, ale wyrażam zdziwienie skąd ta komitywa w tym wątku, gdzie banda desperatów zrobiła na mnie najazd. Twoja sprawa, sam sobie wystawiasz opinię.
PS. Może powinienem napisać "świadectwo" a nie "opinię" bo patouserzy rzucą się z młotem poprawności i zarzucą kaleczenie polskiego?
1
Leverkusen na kacu daje radę. Trzeźwa Barca nie. To są te detale.
1
@AxelF Ja z wiekiem czytam wolniej i z pieczołowitością. Lubię chłonąć każde słowo. Sam zauważyłem ile się zapomina poprzednich książek. No i jestem fanem ciekawych artykułów naukowych.
Mam nadzieję, że kłopoty zdrowotne już zażegnane. 3 miesiące to sporo, ale liczę, ze to nic poważnego. W każdym razie życzę zdrowia, żebyś mógł pochłaniać kolejne tomiska.
2
@Kidd Popieram. Zresztą uzależnianie jego pozostania od 1 meczu to absurd. Xavi dał wystarczająco dużo materiału poglądowego by go zwolnić.
0
@HighestInTheRoom Dlaczego napinacza, przecież to koledzy przypuścili na mnie atak? Wasze kółko wzajemnej adoracji ma się dobrze, widzę, że Ciebie też trzyma od naszej dyskusji o Katyniu, którą tak źle zniosłeś emocjonalnie.
Sądziłem, że już Ci się coś poukładało od tego czasu, ale widzę, że u konserwatystów drzazgi z przeszłości siedzą mocno w dupie.
Śmieszna jest ta wasza prawicowa szajka.
1
@AxelF No to grubo, aż dziwię się jak to jesteś w stanie zmieścić, bo licząc lekko 3x300 stron, 900 stron/tydz to niezły challenge. Choć pewnie sporo pomagają audiobooki. Ale skoro mówisz o każdej wolnej chwili to jasne staje się jakie masz hobby. I to oczytanie, w przeciwieństwie do wielu LR kolegów bardzo widać.
Ja też nie oglądam seriali, te które miałem zobaczyć zobaczyłem, a teraz w sumie sam się zastanawiam, co mnie w życiu jeszcze rajcuje. Na pewno nie Barca.
1
@MesQueUnClub_87 Podpisuję się pod tym
41
"Musimy zmienić naszą mentalność" - zaczyna się
Araujo masz u mnie ogromnego minusa. przyszedł mecz prawdy a Ty zawiodłeś na całego
0
@sokot Przecież Ty mnie zaatakowałeś, broniąc wpis pluszka, w którym twierdzi, ze nie czytałem "Potopu" i napisałeś "sam napisałeś że oglądałeś potop nie że czytałeś - oglądałeś"
Czyli ty potwierdzasz zarzut pluszka, ale robisz strasznie nieudolnie językowo.
W przeciwnym razie atakujesz mnie nie zgadzając się z tym co pisze pluszek - czyli sobie przeczysz.
Wychodzi na to, że chodzi ci tylko o to żeby się przywalić do mnie na siłę, a słaba polszczyzna sprawia, że wyszło jak wyszło.
0
@Mario96w Herb nie jest żadnym dowodem, chyba, że pamiętasz każdy herbowany przez ciebie wpis - a to nie możliwe.
Tak czy owak, nawet zakładając, że twoje kłamstwa to prawda, wychodzisz na człowieka o mentalności 12-latka, który dorwał się do netu i ma radochę, ze wkręca kogoś za pomocą kłamstwa w gównorozmowę.
Tym samym lądujesz w zignorowanych i zablokowanych, jako rozmówca ze skrajnie niskimi standardami. Zatem odpowiedzi już nie odczytam.
0
Komentarz usunięty
5
Niedługo trzeba będzie zrobić zrzutę na prezent dla @MesQueUnClub96 i przeprosić go za pisanie, że Haaland to wielki piłkarz.
0
@sokot Nigdzie nie napisałem, że nie czytałem "Potopu". Człowieku, Ty nawet prostego wpisu po polsku nie rozumiesz.
Co więcej, ja nawet nie zamieściłem wpisu ściśle o sobie, tylko u każdym oglądającym "Potop"
Słowo daję, dawno w jednym wątku nie rozmawiałem z tyloma ograniczonymi ludźmi.
0
@Mario96w Nie umiesz przyznać się honorowo do błędu - cóż mało jest honorowych ludzi obecnie, ale przynajmniej zrozumiałeś, ze to ja tu rozdawałem karty i brawo za dojście do właściwego wniosku.
Twoje absurdalne wyjaśnienie z plot twistem jest tak niedorzeczne, ze tylko Ty możesz w nie uwierzyć.
Trzeba było robić z siebie takie widowisko?
0
@Mario96w Ja ci daję wskazówkę, robię test na inteligencję, a Ty ostatnim wpisem krzyczysz: "Nie umiem myśleć"
Niesłychany z ciebie typ. Powtarzam: dlaczego Comentateiro twierdzi, że Mario źle obliczył średnią komentarzy Comentateiro i ma 100% racji, o czym Mario nie ma bladego pojęcia?
Problem w tym, ze ja wiem, że Ty się mylisz, a Tobie wydaje się, że ja się mylę.
Twoje IQ spadło do 55. Czekam na poprawna odpowiedź.
0
@Kidd Zostałem zaatakowany, a na dodatek jeden kolo nie umie obliczyć średniej moich wpisów na dzień
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@Ls0811 Właśnie dlatego lubię internet - jest kopalnią tak bezmyślnych wpisów jak Twój.
2
@Drozdu7 Ale z ciebie młody gówniarz. I już zobojętniały. Nie dobrze.
13
Barca mając 4:2 mogła spokojnie zagrać niżej, a straciła gola po kontrze napędzonej przez podanie obrońcy, któremu wydawało się, że jest Maradoną rozegrania.
Tymczasem Real zagrał jak Chelsea i jest w 1/2 LM. Przez całe 120 minut nie przyszło im do głowy wdawać się w wymianę ciosów, ale skrzętnie realizowali swój plan.
Wyrachowanie - to coś czego Barca nie pokazała.