Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub96 Nie porównujemy średnich z różnych epok. To mija się z celem.
10
@FCB_dimiC "Nigdy nikt nie zabierze Messiemu tego co osiągnął w Barcelonie czy Argentynie"
Nie bądź taki skromny, dasz radę to zrobić.
0
@PatrykBarca Nie. Twoje analizy ligi angielskiej to dla mnie czysty cringe.
Czy Ty mnie wywołujesz, żeby mnie zdenerwować?
0
Dziś albo "Xavi -przebudzenie", albo "Xavi - ostateczny gong".
Tak czy owak, gdyby posłuchali z tym grudniem człowiek by tyle nerwów sobie oszczędził. Chyba, że Laporta sprowadziłby zamiast Xaviego Rijkarda.
17
Wy w tym sezonie wszystko k***a wiecie.
3
Świetny dzisiaj Edwards kończy z 33 punktami, 9 zbiórkami, 6 asystami i 2 przechwytami. 50% za 3 (4/8). Słowem występ kompletny. Z nim jak z Donciciem - w pojedynkę nie wybronisz.
1
@Encore Jeden na jeden praktycznie nie do zatrzymania. Ogromny wysiłek Suns by go zatrzymać idzie na próżno. Totalnie kawałkuje defensywę rywali
5
Durant świetnie, ale przy tak dysponowanym Bookerze, nie ma co myśleć o wygranej.
Sam meczu nie wygra.
Po drugiej stronie Edwards na poziomie jordanowskim, robi co chce w 3 kwarcie.
A to wszystko przy podwojeniach, momentami potrojeniach rywali, którzy bronią Edwardsa zespołowo. Ależ to talent ruchowy. Defensywa Wików przechodzi dziś samą siebie.
2
@Encore Trzeba odróżnić sezon zasadniczy od play-offs. Dziś momentami jest rzeźnia w defensywie. Zawodnicy wkładają okropnie dużo wysiłku by wypracować sytuacje rzutowe.
1
@takisobiektos Jego tryb play-offs to z reguły wielkie rozczarowanie. Byłem fanem jego talentu, ale notorycznie grał poniżej oczekiwań w play-offs. Sporo pojawia się opinii, że to nie franchise player i żeby nie skończył na zmienianiu klubów.
Oby powtórzył dzisiejszy mecz wielokrotnie, ale mam obawy co do tego.
4
Bardzo dobry mecz Minnesota - Suns. Dużo twardej gry obronnej z obu stron, Wilki wyraźnie lepsze i 10 punków przewagi do przerwy. Wąska rotacja Suns i zastanawiam się czy stary Durant to dźwignie. Mój ulubieniec Edwards świetnie rozrywa defensywę Suns, ale dziś dobry mecz Townsa i koledzy dojechali.
Minnesota zrobiła w ostatnich sezonach ogromny postęp. Już w zeszłych play-offach pozbyli się łatki miękkiego zespołu i postawili się Denver, ale obecnie po udanym sezonie zasadniczym sporo sobie obiecuję po ich występach. Dla mnie są faworytami tego dwumeczu (obstawiam 4-2) i liczę po cichu, że powalczą nawet o finał Konferencji.
@fart @takisobiektos @MesQueUnClub96 @Encore
1
@fart Nie wiedziałem, że Butler wypadł na tak długo. Mimo tego, zdania nie zmieniam: sweepa nie będzie. Weryfikacja wkrótce.
0
@fart Sweepa nie będzie, nie ma mowy.
1
@kamiVeB Konferencja Wschodnia:
Celtics 4-3 Heat
Knicks 3-4 76ers
Bucks 4-2 Pacers (muszę wierzyć, kto jeśli nie fan Antka) lub 2-4 jeśli Antek nie wyzdrowieje
Cavaliers 4-3Magic
Konferencja Zachodnia:
Thunder 4-2 Pelicans
Nuggets 4-1 Lakers
Timberwolves 4-2 Suns
Clippers 4-3 Mavericks
1
@Krystian1588 Następny. Górnicy, ekolodzy, rolnicy, nauczyciele. Niech wszyscy protestują tak, żeby nikomu życia nie utrudniać. Czyli w praktyce w taki sposób, żeby nikt nie zwrócił na nich uwagi.
Dowolny protest i zawsze ta sama rada. Bezsensowna.
0
@kamiVeB Rzeczywiście, he he. Coś mi się totalnie pokićkało
1
@jacobFCB Chłopie, ja śpię o tej porze. Naprawdę, czym Wy ludziska żyjecie.
@Kgorecki2500 co to za plotek na LR?
0
@FcPortoFan1999 A nie wiem komu on tam kibicuje
10
Barca jest bezlitosna. Nie pozwala się nacieszyć jedną klęską, bo na jej miejsce przychodzi następna. I tak od lat.
1
@FcPortoFan1999 Ma długie wpisy, wie wszystko i nie uznaje zdania innych.
Nie szukaj daleko
1
@lntrowertyk Za 10 dni mamy 3 rocznicę
1
A według naszego samozwańczego znawcy futbolu, który ma dostęp do tysięcy źródeł, Nagelsmann miał wylądować w Bayernie.
Coś suche te źródła
19
Właśnie obchodzimy 48-godzinnicę klęski z PSG.
1
To albo Xavi albo blask.
Jednak info samo w sobie ciekawe, obie strony potrzebują resetu. Może takie połączenie zadziała
3
@michal26 Też tak mówię. Okoliczności sprzyjają.
2
@Safrani Sienkiewicz słynie z tego, że jest napdany przez prawicę, ale nikt wcześniej nie zastanawia się nad sensem jego słów.
Np. stwierdzenie "państwo istnieje tylko teoretycznie" ma w dobie globalizacji całkiem spore pokrycie w rzeczywistości. I nawet Sienkiewicz to uzasadniał w wywiadach. Ale lepiej naskoczyć, zrobić tanią awanturę i bić pianę.
0
@RosjaninBut Te nazwiska, których broni autor tzn. Romaszewska-Guzy, Budzyński z Radia Poznań, które stało się katastrofalną prawicową tubą są odpychające.
Romaszewska i jej wypowiedzi zawsze ocierały się o cringe.
Język jakiego używa autor jest typowym prawicowym bełkotem.
Czasem napisze coś celnie, ale nastawienie tego konserwatysty i jego stronniczość są uderzające. Typowy szlachcic z mentala.
Uwielbiam te niespełnione marzenia o Wielkiej Polsce. Ach my wnuki Turbosłowian.
I to wszystko po 8 latach rządów ludzi, którzy co najwyżej nadają się do zarządzania kurnikiem, a nie potrafią niczego zaplanować ponadpartyjnie, wykłócając się w kraju i zagranicą.
0
@JarekS Jakoś bukmacherzy i eksperci zmienili front po 1 meczu, czyli pomylili się 2 razy bo nagle faworyta widzieli w Barcy. A prawie cała ich analiza przed 1 meczem okazała się błędna.
Wyjaśniałeś szczegóły, w tym rzekome większe doświadczenie (a losy rywalizacji odwrócił młodziak (oprócz głupoty Araujo), gdzie doświadczony Donnarumma grał bardzo słabo))' LE miał byś superwyjadaczem przy Xavim a okazał się słaby jak zawsze i jak przewidywałem.
Oczywiście, możesz spojrzeć zerojedynkowo i pisać jak to wspaniałe PSG pod wodzą wspaniałego LE awansowało i jak to miałeś rację. Tyle, że zgadza się wynik, bo trafiło się ślepej paryskiej kurze ziarno (Araujo), a nic z Twojego uzasadnienia nie okazało się prawdą. Nic. Leciałeś pustakami.
I nie czepiałbym się o to, gdyby nie ta twoja arogancja.
2
@cules100pro Przed meczem z PSG ten sam osobnik pisał o wielkości Enrique i maluczkim Xavim. Przy czym jeszcze mi naubliżał, gdy się nie zgodziłem z tą oceną.
Efekt 11 na 11 Enrique dostawał 2:4 w czerep i został zjedzony taktycznie.
Nie mówię, że się myli w sprawie Marqueza, ale kolega lubi bajkopisarstwo połączyć z miłością do samego siebie. Więc uważałbym z ta ocena.
3
@mekston Ale mu pocisk posłałeś. Gdzie ten stary dobry neutralny mekston?