Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kigani Ale w 1 meczu grał i Gavi i Pedri i skończyło się remisem.
Dembele nigdy nie był od dyspozycji, więc co to za osłabienie?
Poza tym my mówimy o rywalu gdzie po murawie w United biegali Fred i Weghorst - takie tuzy. To wymówki.
Rzecz w tym, ze wszystkie rywalizacje stykowe, a nawet takie gdy Barca jest lepsza od dobrego rywala Xavi przewala. Ta seria z Realem z tego sezonu to dramat
1
@kigani To nie ma znaczenia jaki miał skład. Z United odpadł prawie w zestawieniu galowym Zrozum, ze to nie o skład chodzi.
20
@kigani Karny był po faulu, a gola nikt nie widział.
Problem z tym, że co klęskę Xaviego trafia się jakiś Araujo.
Na Alianz Arenie nie było błędu Araujo i w czapę. Z Interem w czapę, z United w czapę, z Eintrachtem w czapę, z Realem w tym sezonie tylko w czapę.
Trzeba widzieć całość a nie jeden mecz i przedstawić go w niewłaściwym świetle.
3
@fart do grudnia, Porzingis do grudnia, Boston do grudnia!
Gdzie ten sweep? I to bez Butlera?
No z tego to mi się nie wytłumaczysz.
0
@mekston Oscar do grudnia
0
@Azi Ale się zamiotłeś sam pod dywan swoimi wypowiedziami, pięknie Cię tam kolega wypunktował
5
Xavi w 2,5 sezonu zdobył tyle mistrzostw kraju co Klopp z Liverpoolem w 9.
Xavi to specmajster.
0
Chłopcy z ferajny i tyle
0
@BorzyKrzys Nie dubluj mojego pomysłu z wieszaniem. Skocz z budynku.
0
@MesQueUnClub_87 Zamieciony pod dywan sam przez siebie
8
Uroczyście uważam kampanię "Xavi do grudnia 2024" za rozpoczętą. Kto się zgadza, daje lajka. Pokażmy jaka jest nasza prawda futbolu.
0
@qbuteq Hattrick
5
To lecimy od sierpnia z zestawem
- rywale nie grali w piłkę, to zabijanie futbolu
- sędzia odebrał nam punkty
- na takiej murawie nie da się grać dobrze w piłkę
- Anderlecht to rywal z topowej półki
- musimy być bardziej samokrytyczni
- wyciągniemy wnioski
- nie dostałem takich wzmocnień jak chciałem
0
To w nagrodę za prowadzenie 4:2 PSG i 2:1 z Realem.
Xavi przedstawił niezbite argumenty, że przez pewien czas jego zespół był lepszy od rywali.
0
Ja się zastrzelę. Czarny dzień w dziejach klubu. Laporta stawia na brak rozwoju i poddaje następny sezon walkowerem.
2
@budel17 Klopp i tak robił wynik ponad stan
0
@tbas Aktualne. Laporta się pogrąża, a nawet pogranża
1
@tomek8756 Potwierdzam. Zaraz Laportę będę postulował do grudnia
0
@FcPortoFan1999 Tego nie ujawnił, ale ja mu wierzę. To człowiek prawy
0
@Kozinho. Dałbym mu życie. Próbka a Bayernu jest wysokiej jakości, repka często grała lepiej niż pokazywały wyniki. Ale jednak obawa dotyczyłaby formacji defensywnej.
0
Andrzej Duda intensywnie się uczy. Tak po prostu. Bo lubi
0
@Kozinho. Mam jeszcze parę asów w rękawie
4
Tomasz Hajto intensywnie uczy się hiszpańskich przepisów drogowych i oznaczeń banderoli na hiszpańskich fajkach, bo jest gotów przyjąć wyzwanie trenowania barcelońskiej Jagielloni.
4
Carlo Ancelotti intensywnie uczy się katalońskiego po to żeby przyjechać do Barcelony i zakomunikować Laporcie, że nie przejmie klubu po Xavim.
4
@Popitek12 Proszę kolegi, stanowczo do grudnia 2022.
45
Moim zdaniem krytycy Xaviego przesadzają.
Gdyby nie tragiczne mecze na początku sezonu, klęska w Superpucharze, klęska Pucharze, mistrzostwo przegrane w grudniu, porażki z kelnerami w LM na jesień, porażka z PSG, porażki w obu meczach z Realem, kontuzje i przeciętna forma zawodników, to Xavi wykonuje dobrą robotę.
1
Jesteśmy o krok od mistrzostwa, w półfinale LM jesteśmy faworytami - Xavi się ewidentnie wybronił.
Ja w propagandę z flashscora i zafałszowany obraz meczów z PSG i Realem nie wierzę.
Otwórzcie oczy - Xavi to nasz zbawiciel.
5
@Rhaan Środowisko Trumpa w tym jego syn było zaangażowane w kontakty ze środowiskiem moskiewskim by pogrążyć Clinton. Są maile, są dowody.
To nie chlapanie ozorem, Trump jest w stanie przehandlować Rosji wolność, jeśli to uzna za opłacalne.
To prezydent - handlowiec, a nie wizjoner czy mysliciel.
1
@jacobFCB Rywalizujemy. Bądźmy jeszcze głupsi niż inni.
0
@darek60 Jak Guardiola gorszy? Pep to legenda, jak Ancelotti.
Arteta dopiero pracuje na nazwisko i robi to bardzo dobrze.