Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mynsien, Mynsien. Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
Alianz Arena i wszystko jasne.
0
@Herato Niektórzy zawodnicy to 100% wyrobnictwa, płuc i harówki.
Będziesz z tym dyskutował?
1
@FcPortoFan1999 U kolegi z liceum
1
@fart Dzięki za słowa wsparcia
4
Dzisiaj wielki Bayern - czekam na rekompensatę za wyczyny Barcy w tym sezonie i za słabą postawę Bayernu w lidze. No i za Rumaka.
Ten sezon to tortura, a ten półfinał LM to jedyne światełko w tunelu
0
@barcelonaLM Chyba mnie przeceniasz. Na podstawie głosów eksperckich (w sumie co to znaczy?) trudno wysunąć jednoznaczny wniosek, że CPK ma sens.
Skoro jest taki opłacalny, to skąd tyle głosów sceptycznych? I nie mówię o Tusku i ekipie.
1
@BorzyKrzys Symbolem uśmiechniętej Polski, panie konserwoponuraku, zawsze będzie skok cywilizacyjny i infrastrukturalny w latach 2007-2015. Z dużym wsparciem ulubieńca konserwoponuraków, czyli Unii.
EURO 2012 było symbolicznym pokazem tego jako Polska się wtedy rozwijała i że nas na taką imprezę było stać.
0
@barcelonaLM @BorzyKrzys Uwielbiam czytać Wasze wpisy pokazujące zakompleksienie wobec Niemiec.
Naprawdę zawsze robicie mi dzień, płacząc nad kolejną zmarnowaną szansą. Pal licho czy realną, czy sensowną, czy rentowną.
Ale popłakać znowu można
2
Czyli Barca grając 11 na 11 przegrywała na pewnym etapie meczu z Valencią.
Idzie nowe.
Nic się nie zmieni - Laporta i Xavi dalej będą toczyć ten klub. Ferajna może być z siebie zadowolona.
0
@robsesh Fatalne porównanie, zasadniczo aż ciary żenady przechodzą, ze wyprodukowałeś tak beznadziejny wpis.
Porównywać Xaviego, który w futbolu wymęczył w okropnym wizualnie stylu mistrzostwo Hiszpanii i kaleczył wszystko co się dało w obecnym sezonie do jednego z najwybitniejszych trenerów w historii, który 2 sezony temu wsadził do gabloty LM i mistrzostwo, a teraz ma szansę to powtórzyć? Oszalałeś.
Czyli innymi słowy - nie krytykuj nieudacznika, bo geniusz też nic nie wygrał w 1 sezonie.
2
@Kapitan hawk Tylko, że Lewy to napastnik.
0
Czy defensywa Barcy dalej jest mityczna?
0
Oglądacie? Słuchajcie, czy ta nowa Barcelona już jest wielka?
12
Jedziemy! Kataloński Rumaku prowadź!
1
@Pawel13sz A to mecz w kosza?
0
@FcPortoFan1999 Durant to gwiazda, która zalicza zmierzch, tak jak Lebron.
Na nich już zespołów mistrzowskich się nie zbuduje
0
Ale sweepa dostały Słońca od Edwardsa i spółki. Niewiarygodne jak młody gnojek posprzątał doświadczoną paczkę po drugiej stronie parkietu.
Nawet irytujący w Minnesocie Towns ze swoim niedorobionym mentalem jakoś dopasował się do młodziaka, który zdaje się nie mieć psychy.
Edwards swoimi kocimi ruchami do złudzenia przypomina Jordana, choć widzę, że Edwards ma bardziej skłonności do bycia PG, a Jordan był typowym shooterem.
Młody jest nie do zatrzymania 1 vs 1, Phoenix bronili go zespołowo, ale nie dali rady.
1
@Encore Dobrze, że mnie wywołałeś. Takie emocje we mnie budził Jordan (coś jak Messi w futbolu) i potem młody Kobe Bryant. Po Kobe było widać już jako 20-latku, że to nie kolejny fałszywy Jordan, tylko wielki format. Oczywiście z poziomem MJ się nie zrównał, ale zawsze budził ekscytację.
Jednak w Edwardsie widzę lepszy materiał niż w Kobe. Moim zdaniem porusza się jeszcze lepiej, czasami mam wrażenie, że to pan z 23 na plecach. Jest już lepszy niż Jordan w rzucie z dystansu, ale to wynik szkolenia w tych czasach, i w mojej ocenie więcej widzi. To jest dopiero 22-latek, a zagrał jak Jordan z play-offs, którego nazywano Mr 40, ponieważ rzucał ponad 40 punktów w ważnych meczach.
Niech młodemu nie odbije palma, niech pracuje nad mentalem, a widzę, że jest na miejscu, a sukcesy same przyjdą
0
@FcPortoFan1999 Jak najbardziej
2
Ale wielki comeback Dallas. Wcale nie grają jakiejś wielkiej koszykówki, a ich lider Doncić jest niezwykle irytujący i mało efektywny.
Jednak to co gra Clippers od kilkunastu minut to czysty kryminał.
2
Dallas wrzuciło wyższy bieg, przewaga Clippers topnieje w oczach.
3
Są widoki na świetne widowisko w Dallas w 2 połowie. Gospodarze przebudzili sie.
1
@FcPortoFan1999 Barwa głosu jest fatalna do komentatorki
2
Fanom NBA przypominam, że mecz trwa 4 kwarty, a kanonady trójek nie trwają wiecznie.
0
Tak jak Kręcidły dobrze się słucha ze względów merytorycznych, to ten jego koszmarny wokal sprawia, że człowiek najchętniej wyciszyłby głośniki do zera.
0
@arasz1819 Nie mam za bardzo argumentów by bronić Broma w 2 sezonie. Totalnie poległ w pucharach a regres w grze był widoczny.
Jednak zamiana na Rumaka? Jpdl.
Mój pierwszy komentarz to było: dlaczego Lech poddał sezon?
0
@MesQueUnClub96 Nie siej defetyzmu. Haaland strzelił gola i od razu pesymizm w wypowiedziach...
0
@LjakRoberciik Absolutnie warto. Dużo świetnej defensywy i Doncić pociągający za sznurki, z Kyrie który wkracza do akcji w 2 połowie.
3
To szpila w Xaviego?
1
@fart Dzięki, uważaj na oczy bo jak zacznie Ci flashscore migać po kolejnych golach Lecha, to do kolejnego meczu Legii wzrok nie dojdzie do siebie.
Rumak jest tak wielkim trenerem.