Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jaki nokautujący początek Minnesoty. Potężna dusząca defensywa odbierająca Denver tlen. Rozmiar plus determinacja po stronie gości.
Ale było parę czystych pozycji dla Jokicia i spółki, więc ta niemoc nie będzie trwała wiecznie.
Na razie Wilki imponujące - znakomicie poukładani
2
Niesłychane co wyczynia 22-letni Edwards w meczu z Denver. Nie wiem jak długo tak pociągnie, ale na razie posłał ciężkie plomby na szczęki Denver i mamy mistrzów na chwiejących nogach.
Spodziewam się teraz korekt Nuggets i zaraz zacznie się inne granie.
2
@Borneo Nie piszesz o polityce i od razu perfekcyjna polszczyzna. Psipadek?
0
@tbas A czemu 9?
26
Mecze pomiędzy trójką Real - Barca - Girona
Real 12 punktów, Girona 6, Barca 0.
1
Nasz piłkarz - legenda jest trenerem - odklejeńcem.
0
@Keson Sęs nie pisze się przez "ę"
1
Tata Igi zadzwonił" Gdzie Ty sie podziewasz gówniaro, kolacja czeka"
24
Laporta - krótka historia o tym, jak od zbawiciela stoczyć się do klubowego błazna.
3
Rzadko oglądam tenisa, ale zerknąłem na ostatniego seta Igi i jestem pod wrażeniem ogromnej wytrzymałości psychicznej tej dziewczyny. Parę razy w bardzo ważnych i trudnych momentach Iga grała koncertowe piłki.
Odwrotność Barcy.
1
@Culer9002 To o wiele, wiele za długo
6
Słowo kompromitacja jest jak najbardziej na miejscu
2
Xavi załamany - w tym sezonie nie da się już niczego przegrać.
Challenge is over!
12
Muszę się cofnąć do dyskusji z przeszłości i przeczytać nicki tych znawców, którzy mnie przekonywali, że pozostawienie Xaviego to dobra decyzja.
Oczywiście zamierzam się z nich pośmiać.
Kto jest za Xavim w Barcy o futbolu nie ma wielkiego pojęcia.
3
To dzisiaj po meczu uroczysta kolacja ze świecami Xaviego z Laportą, który oświadczy, ze jest dumny z dwóch goli Barcelony strzelonych Gironie.
I tak to się buja w naszym klubie o strukturze mafijnej
1
@GeneralXavi Spadaj Ty grudnioku
5
Koniecznie trzeba z Xavim przedłużyć do 2029 roku. Nie mam złudzeń
7
Dzban akcji obronnej jak zawsze ten sam: Joao Cancelo.
Serdecznie gratulujemy
1
Dobrze, że Xavi ustabilizował obronę, bo byłoby już 2-6.
1
@fart Xavi do Bostonu!
1
@Encore Tak będzie, Xavi to spory nieudacznik.
@mekston to czysty przypadek, grudzień to po prostu ładny miesiąc
2
@mekston Ale rozumiem, że narracja minutowa korzyści dla Chelsea z 2009 roku się nie liczy bo nie pasuje do narracji.
Czy narracja minutowa błędów na korzyść Realu z PSG podobnie?
Lepiej dać spokój, kolega udaje obiektywnego, ale wychodzi mu to jak mamusi zapatrzonej w swoją jedyną, ulubioną córeczke, która kopie wszystkich w przedszkolu.
2
@mekston Ja tylko przypomnę, że czerwień dla Abidala była błędna na SB, więc przez ponad połowę 2 połowy przebieg meczu był wypaczony.
I przez sam fakt gry Ballacka mecz był wyaczony.
Szkoda gadać. Niech sekciarze antybarcelońscy żyją w swoim świecie
2
@pasjonat Ballack grać w rewanżu a nie powinien, więc już mówimy o nieuprawnionym graczu, pomijając potencjalne 2 gole odebrane wcześniej, bo nie wiem (to znaczy wiem - nieuczciwość) dlaczego ignorujesz spalonego w sytuacji sam na sam. To aż dziw, że takie coś trzeba tłumaczyć. Ballack nie powinien grać w rewanżu!
Tacy jak Ty wytłumaczą sobie wszystko na swoją korzyść i niekorzyść rywala. I pierwszy gol po akcji ze spalonego dla Realu z PSG i brak karnego dla PSG po ręce Ramosa (no jakie to ma znaczenie, przecież żadnego) i brak czerwieni za łokieć Ramosa na Kariusie w finale. A tej edycji tych rażących błędów na korzysć Realu było ok 8. Jednak to dwumecz z PSG był rozbojem w biały dzień.
To była edycja z Ramosem, który miał licencje na zabijanie. Zabijanie uczciwego sportu z poparciem sędziów.
1
@pasjonat Uwielbiam takich ludzi jak Ty.
2009 rok
Barcę poszkodowano w tym tym i tamtym
Chelsea poszkodowano w tym tym i tamtym
Wniosek: skandalicznie obrabowana Chelsea.
Mnie Twoja rzekoma uczciwość nie obchodzi jeśli takie wyciągasz wnioski
Sędzia sądu: pan CFC na Camp Nou zgwałcił, ukradł i pobił.
Wniosek: to się nie liczy, bo pani Barca na SB zgwałciła, ukradła i pobiła
Nie pogadamy sobie
2
@mekston Gdzie on tam widzi rękę Toure? Piłkę gasi spodem klatki, bo jest nachylony względem murawy.
Przecież nie dość, że nie jest w stanie jej wykazać, to jeszcze załóżmy teoretycznie, że ta ręka była to wtedy:
a) jest to ręka nabita z bliskiej odległości - wtedy takich nie gwizdano
b) ręka jest przy ciele i nie powiększa obrysu ciała w żaden sposób.
Nie ma jak wybronić tej decyzji sędziego, nawet jeśli przyjmiemy błędne założenia madrycioka
2
@pasjonat Pięknie się odniosłeś do meczu z Chelsea w Barcelonie.
No tak, fakty nie pasują do fanatyzmu, więc zostaje bronić fanatyzmu.
Dlatego z takimi jak Ty nie ma sensu rozmawiać o futbolu. Bo uczciwy nie jesteś
0
Zero koncentracji przy prowadzeniu, czyli nic nowego w ostatnim czasie.
Stały element w mentalu Barcy Xaviego
0
@MichalZZZ Też się martwię, że Girona tego nie weźmie
2
@wlodek54 Nie stresuj się Włodziu. Za bardzo się identyfikujesz z tym nieszczęśnikiem