3

Jaki nokautujący początek Minnesoty. Potężna dusząca defensywa odbierająca Denver tlen. Rozmiar plus determinacja po stronie gości.
Ale było parę czystych pozycji dla Jokicia i spółki, więc ta niemoc nie będzie trwała wiecznie.
Na razie Wilki imponujące - znakomicie poukładani

2

Niesłychane co wyczynia 22-letni Edwards w meczu z Denver. Nie wiem jak długo tak pociągnie, ale na razie posłał ciężkie plomby na szczęki Denver i mamy mistrzów na chwiejących nogach.
Spodziewam się teraz korekt Nuggets i zaraz zacznie się inne granie.

2

@Borneo Nie piszesz o polityce i od razu perfekcyjna polszczyzna. Psipadek?

0

@tbas A czemu 9?

26

Mecze pomiędzy trójką Real - Barca - Girona

Real 12 punktów, Girona 6, Barca 0.

1

Nasz piłkarz - legenda jest trenerem - odklejeńcem.

0

@Keson Sęs nie pisze się przez "ę"

1

Tata Igi zadzwonił" Gdzie Ty sie podziewasz gówniaro, kolacja czeka"

24

Laporta - krótka historia o tym, jak od zbawiciela stoczyć się do klubowego błazna.

3

Rzadko oglądam tenisa, ale zerknąłem na ostatniego seta Igi i jestem pod wrażeniem ogromnej wytrzymałości psychicznej tej dziewczyny. Parę razy w bardzo ważnych i trudnych momentach Iga grała koncertowe piłki.
Odwrotność Barcy.

1

@Culer9002 To o wiele, wiele za długo

6

Słowo kompromitacja jest jak najbardziej na miejscu

2

Xavi załamany - w tym sezonie nie da się już niczego przegrać.

Challenge is over!

12

Muszę się cofnąć do dyskusji z przeszłości i przeczytać nicki tych znawców, którzy mnie przekonywali, że pozostawienie Xaviego to dobra decyzja.
Oczywiście zamierzam się z nich pośmiać.

Kto jest za Xavim w Barcy o futbolu nie ma wielkiego pojęcia.

3

To dzisiaj po meczu uroczysta kolacja ze świecami Xaviego z Laportą, który oświadczy, ze jest dumny z dwóch goli Barcelony strzelonych Gironie.

I tak to się buja w naszym klubie o strukturze mafijnej

1

@GeneralXavi Spadaj Ty grudnioku

5

Koniecznie trzeba z Xavim przedłużyć do 2029 roku. Nie mam złudzeń

7

Dzban akcji obronnej jak zawsze ten sam: Joao Cancelo.
Serdecznie gratulujemy

1

Dobrze, że Xavi ustabilizował obronę, bo byłoby już 2-6.

1

@fart Xavi do Bostonu!

1

@Encore Tak będzie, Xavi to spory nieudacznik.
@mekston to czysty przypadek, grudzień to po prostu ładny miesiąc

2

@mekston Ale rozumiem, że narracja minutowa korzyści dla Chelsea z 2009 roku się nie liczy bo nie pasuje do narracji.
Czy narracja minutowa błędów na korzyść Realu z PSG podobnie?

Lepiej dać spokój, kolega udaje obiektywnego, ale wychodzi mu to jak mamusi zapatrzonej w swoją jedyną, ulubioną córeczke, która kopie wszystkich w przedszkolu.

2

@mekston Ja tylko przypomnę, że czerwień dla Abidala była błędna na SB, więc przez ponad połowę 2 połowy przebieg meczu był wypaczony.
I przez sam fakt gry Ballacka mecz był wyaczony.

Szkoda gadać. Niech sekciarze antybarcelońscy żyją w swoim świecie

2

@pasjonat Ballack grać w rewanżu a nie powinien, więc już mówimy o nieuprawnionym graczu, pomijając potencjalne 2 gole odebrane wcześniej, bo nie wiem (to znaczy wiem - nieuczciwość) dlaczego ignorujesz spalonego w sytuacji sam na sam. To aż dziw, że takie coś trzeba tłumaczyć. Ballack nie powinien grać w rewanżu!

Tacy jak Ty wytłumaczą sobie wszystko na swoją korzyść i niekorzyść rywala. I pierwszy gol po akcji ze spalonego dla Realu z PSG i brak karnego dla PSG po ręce Ramosa (no jakie to ma znaczenie, przecież żadnego) i brak czerwieni za łokieć Ramosa na Kariusie w finale. A tej edycji tych rażących błędów na korzysć Realu było ok 8. Jednak to dwumecz z PSG był rozbojem w biały dzień.

To była edycja z Ramosem, który miał licencje na zabijanie. Zabijanie uczciwego sportu z poparciem sędziów.

1

@pasjonat Uwielbiam takich ludzi jak Ty.

2009 rok
Barcę poszkodowano w tym tym i tamtym
Chelsea poszkodowano w tym tym i tamtym

Wniosek: skandalicznie obrabowana Chelsea.

Mnie Twoja rzekoma uczciwość nie obchodzi jeśli takie wyciągasz wnioski

Sędzia sądu: pan CFC na Camp Nou zgwałcił, ukradł i pobił.
Wniosek: to się nie liczy, bo pani Barca na SB zgwałciła, ukradła i pobiła

Nie pogadamy sobie

2

@mekston Gdzie on tam widzi rękę Toure? Piłkę gasi spodem klatki, bo jest nachylony względem murawy.
Przecież nie dość, że nie jest w stanie jej wykazać, to jeszcze załóżmy teoretycznie, że ta ręka była to wtedy:
a) jest to ręka nabita z bliskiej odległości - wtedy takich nie gwizdano
b) ręka jest przy ciele i nie powiększa obrysu ciała w żaden sposób.

Nie ma jak wybronić tej decyzji sędziego, nawet jeśli przyjmiemy błędne założenia madrycioka

2

@pasjonat Pięknie się odniosłeś do meczu z Chelsea w Barcelonie.
No tak, fakty nie pasują do fanatyzmu, więc zostaje bronić fanatyzmu.

Dlatego z takimi jak Ty nie ma sensu rozmawiać o futbolu. Bo uczciwy nie jesteś

0

Zero koncentracji przy prowadzeniu, czyli nic nowego w ostatnim czasie.
Stały element w mentalu Barcy Xaviego

0

@MichalZZZ Też się martwię, że Girona tego nie weźmie

2

@wlodek54 Nie stresuj się Włodziu. Za bardzo się identyfikujesz z tym nieszczęśnikiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?