Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Zoker Popieram. Nasz kolega od wielu miesięcy ma jakąś formę autyzmu gdy ocenia Arsenal. Żyje w swoim świecie i żadne bodźce poza sumami transferów nie docierają.
Gdybym miał wybrać jeden sportowy wpis-bzdurę roku na LR, to ta o Arsenalu ma u mnie nr.1.
6
@DonCarletto Oj jest pod górkę. I postaw się w mojej sytuacji. Obie drużyny kontrolują rywalizację, aż tu nagle megaklopsa robi Araujo, z kolei Neuer wypuszcza piłkę jak junior w 87 minucie po niegroźnym strzale.
Koszmar realizuje się na jawie.
I na dodatek obie drużyny odstawiają "le cabaret" z trenerami.
5
Czyżby Xavi do maja? W Poznaniu reklamuje się właśnie jakiś cyrk, ale ja mam to na co dzień. W końcu kibicuję Barcelonie
3
Przekażcie Xaviemu "do grudnia" Hernandezowi, że dzisiaj ostentacyjnie nie włączę TV i będę patrzył na czarny ekran w czasie meczu Barcy. Może to da mu do myślenia
0
@T^L Kolega wyżej patrzy na świat bardzo jednostronnie, często bardzo propagandowo
1
@Arys Wyjaśnianie afer pisowskich to obowiązek nowej władzy, a nie szopka.
Widać, że masz chore podejście do swojego kraju.
1
@pt9 Widzisz jak z Ciebie introwertyk
0
@RosjaninBut Przeczytaj jeszcze raz mój 1 wpis, ale tym razem w skupieniu.
I tym razem zrozum jego wymowę.
O tym mówię, KO nie robi nic szczególnego, ale wobec złodziejstwa, korupcji, nepotyzmu, niszczenia systemu prawnego i innych rzeczy dewastujących państwo, wychodzenie z tego bagna, i typowa normalność jest skokiem jakościowym.
Jeśli dziewczyna ma partnera, który ją naparza, to normalny, nudny partner jest skokiem jakościowym. Nawet jeśli nie przynosi kwiatów.
Chyba, że Ty uważasz, ze to co robił PiS= to co robi KO. No to wtedy nie ma o czym gadac.
0
@DamianBarcaCule W stosunku do PiSu jest to przepaść.
Widocznie nie wiedziałeś co się dzieje w kraju od 2015 roku.
1
@RosjaninBut A w czym im tak nie idzie? Ja nie widzę tutaj wielkich odchyłów w porównaniu do innych partii rządzących od 1989 roku. Ani na plus, ani na minus.
Oczywiście z wyjątkiem PiSu, bo w porównaniu z tymi złodziejami mamy skok jakościowy. Poza tym, kupę energii idzie na sprzątanie po poprzednich niszczycielach życia publicznego.
0
A propos ubogacania Polski przez obcokrajowców. Nie mamy póki co sytuacji radykalnych, a nasi goście, biorąc pod uwagę sporą masę, nie przysparzają znaczących problemów. Ostatnio zagadnąłem 2 obcokrajowców, okazało się, że przybyli z Nepalu. Mamy więc całą międzynarodówkę tutaj.
Zatem możemy się czuć ubogaceni i to na spokojnie.
6
@pt9 Nie martw się, do setki jakoś leci, a potem człowiek się przyzwyczaja.
Wiem co mówię.
0
Wynik Hurkacza rzuca cień na jego prawdziwą polskość.
0
@barcelonaLM Trzeba dostosować przekaz do poziomu większości społeczeństwa.
0
@Prorokk Mi się wydaje, że Braun był prezydentem niczego, może własnej głupoty i nie reprezentował żadnego urzędu.
0
@Zoker Dziękuję i nawzajem. I nawet w bonusie dodam, miłej nocy.
4
@Jakchcesz Wiem, rozumiem po polsku, chodzi o znużenie tematem.
1
@draxidox Czy Ty zawsze musisz mnie wywoływać przy covidzie i kaszoj, to znaczy dzieciach? Choć raz byś napisał o czymś wesołym.
0
@draxidox Nie zabieram, to rodzice zarabiają i mają zarabiać pieniądze na dzieci.
0
@Zoker Następny z brakami w wiedzy mnie "wyjaśnia". To już cała sekta ekspertów. Szkoda, ze nie w temacie, a od "wyjaśniania"
0
@Zoker To sobie je znajdź. Masz dostęp do netu, to najpierw się dowiedz a potem pisz, a nie na odwrót.
Jak Ty to sobie wyobrażasz, że porównują sprzątaczkę z górnikiem? Ty naprawdę masz tych z GUS-u za idiotów?
0
@Saviola88 Bzdura. Wcale nie milczą. Jak banda populistów dochodzi do władzy i zaczyna rozdawać pieniądze w bzdurny sposób, a wyborcy jeszcze to łykają, to trzeba przyjąć zasady gry głupawego społeczeństwa.
Kto mówi, że trzeba wesprzeć dane grupy? Jakie grupy?
0
@Zoker Twój wniosek jest chybiony, aż dziwne, że nie wpadłeś na to, że porównuje się te same stanowiska pracy. Chyba to oczywiste, co?
0
@priest9999 Kobietom liczą za 3 tygodnie a facetom za 4.
Co to za pytanie? Masz pracowników GUS-u za głupków? Przecież to oczywiste, że porównanie musi dotyczyć tej samej jednostki czasowej, albo wartości pracy.
Tu dane są porównywane godzinowo.
0
@priest9999 To słynne, bo u mnie w firmie. Jedna firma nie jest reprezentatywna dla całej Polski.
0
@Ascend Czyli głownie kradną i ustawiają swoich oraz niszczą samorządność i system prawny?
Ja zauważyłem odwrotną tendencję, a pół roku Bodnar i spółka babrają się w syfie, który PiS zostawił po swoich rządach.
Nie słyszałem też o inwigilacji opozycji i o szczujni w TVP.
Jakoś miernie idzie Ci porównywanie obu rządów/partii
0
Wg danych GUS-u kobiety zarabiają średnio 17% mniej niż mężczyźni.
Czyli społeczeństwo samców ma się dobrze. Smutna prawicowa Polska właśnie się uśmiechnęła na tę wiadomość.
1
Normalnie odklejeńców się zamyka, w Barcelonie się zatrudnia.
3
Que miras bobo?
0
@mekston Oj będą krwawić nasze oczy