Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Amidamaru Na to zjawisko nie ma skali. To jest o czym się mówi "rzeczy, które filozofom się nie śniły"
0
@Encore Dynamika gry i jakość zawodników na zupełnie innym poziomie.
Edwards to ktoś o potencjale by być Messim czy Jordanem. Na to chcesz zarwać nockę.
Tutaj na murawie, żaden zawodnik nie budzi zaciekawienia. A widowisko jest żadne
1
Oglądałem w nocy mecz NBA Denver- Minnesota. W skali jakości i widowiska od 1-6, była to szóstka.
Mecz PSG- Borussia to rozrywka trzeciej kategorii w porównaniu do meczu koszykówki. A to 1/2 LM.
Aż szkoda czasu.
7
Nic nie rozumiem z meczu PSG-Borussia, ale po wyjaśnieniu Wdowczyka i Łapińskiego wszystko stało się jasne. Są to dwaj wybitni analitycy. Strzałkami niszczą system.
1
@MesQueUnClub96 Edwards mówił o tysiącach rzutów wykonanych po to by udoskonalić rzut. Dodał, że droga do bycia najlepszym jest bardzo, bardzo ciężka.
Najlepsi tak pracują nad sobą.
Jak widziałem wczoraj mental graczy Minnesoty i Edwardsa, to aż odechciało mi się oglądać naszych paciaciaków z Barcy pod przewodnictwem totalnie rozmemłanego Xaviego.
Na mecz powinno się wychodzić z żądzą wygranej.
11
No to skoro zbliża się mecz LM, to mały sucharek piłkarski:
Co mówi piłkarz gdy wchodzi do fryzjera?
Gol
1
@fart Ja po obejrzeniu 2 meczów nie byłbym aż tak brutalny dla Jokicia, bo mimo wszystko to elitarny gracz, ale rzeczywiście to co proponuje Minnesota, to chyba typ defensywy jakiej Jokić nigdy nie widział na oczy.
Każda jego akcja ma go boleć i boli.
Niesłychane mentalne lwy z Wilków.
17
@NeroTFP1 Na mojej maturze była analiza zwojów z czasów Kazimierza Wielkiego
54
Ja maturę pisałem 142 lata temu. Pamiętam jak do szkoły jechałem dorożką. Ale był stres, nauczyciel straszył nas czarną ospą jakbyśmy się nie przygotowali.
Oczywiście wszystko ściśle tajne bo Prusacy strasznie piłowali za takie akcje.
3
@MesQueUnClub_87 A po zapachu?
0
@korn234 Lewadowski jest częścią Barcelony.
1
I ten pokaz defensywnej koszykówki Minnesoty odbył się bez Goberta. Niesłychanie fizyczny zespół, co podkreślał trener Denver.
3
@Encore Pierwsze piątki też ogromna przewaga Minnesoty, zatem dominacja była wielopłaszczyznowa. Dowolne konfiguracje dawały ten sam rezultat - miazgę Denver
2
Ja fatalnie ofensywnie zagrali Nuggest niech świadczy to, że ich najlepszym strzelcem jest walczak Gordon.
Murray 3/18 - dramat
Porter Junior 4/12 - źle
Jokić 5/13 słabo
Dla porównania Edwards 11/17 i Towns 10/15. Liderzy Wilków świetnie w ofensywie
3
Wyobraźcie sobie jakim talentem jest Edwards skoro 161-latkowie nastawiają budzik na 4 rano żeby go oglądać
2
Wyobrażam sobie co myślą sobie zawodnicy Denver: "cholera, my w zeszłym roku zlaliśmy tych gości z Minnesoty 4-1"
Sądzę, że chłopaki z Nuggets są w ciężkim szoku na defensywę, którą dziś zaprezentowała Minnesota. 1 mecz okazał się zaledwie rozgrzewką przed tym jakie zębiska pokazały Wilki dziś, w drugim meczu.
0
No nic, trzeba dzwonić na policję i zgłosić gwałt na Nuggets
3
Szokująca statystyka po 24 minutach:
Minnesota - 8 bloków, 7 przechwytów. To jest defensywa!
Denver dla porównania 3/1.
Ale w stratach mamy 9 do 3 dla Nuggets
2
Ja pierniczę. Minnesota sprawiła w 1 połowie, że mistrzowie z Denver wyglądają jak zespół z bilansem 10-72 w sezonie zasadniczym. Jeśli w 1 meczu defensywa Wików wyglądała świetnie, to dziś mamy wcielenie Tłoków z Detroit z lar 90-tych.
4 straty Jokicia, 7 asyst, ale też ogromna bezradność w punktowaniu.
Zespół Nuggets wygląda jakby grali 5 na 7. Są osaczeni w każdym posiadaniu.
Edwards 16 punktów dziś a Towns jako przyboczny Edwardsa dziś lideruje w punktach z 20 oczkami.
9
No to piłkarski sucharek późnym popołudniem:
- O trenowaniu jakiej reprezentacji marzy wulgarny selekcjoner?
- O Belgii
0
Nie otwierajmy tej puszki z Pandorą
5
@ArcziArtt Zapytaj @draxidox - on jest ekspertem od rozwiązywania problemów z dziećmi. Tylko rozważ, czy chcesz się pozbywać gluta razem z dzieckiem
6
@ArterkHD Przez 161 lat życia nie miałem chwili zawahania
1
I szyny były złe. To przez zawodników i te cholerne szyny
4
@arasz1819 Szansa wystąpienia zjawiska - 99%
2
Po obejrzeniu kilku meczów play-offs w konferencji zachodniej, oglądanie meczu Cleveland - Magic to przeniesienie w jakiś alternatywny znacznie gorszy świat.
Poziom na wschodzie jest słabiuteńki
0
@FcPortoFan1999 Jednego nie bierzesz pod uwagę. Oni sami zaliczą duży zjazd.
A dla kilku zespołów kolejny sezon powinien być tylko lepszy
4
Lech jest tragiczny w siodle Rumaka. Ale tego tragicznego Lecha, Legia nie jest w stanie wyprzedzić przez całą rundę.
0
@FcPortoFan1999 Czas pokaże
4
No to Liverpool ostatni raz miejsce na podium a potem dłuuuuuuuuugie lata posuchy