Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@David_Beckham Doceniamy to, Beckhamie
8
Oświadczenie: ponieważ od kilku dekad jestem kibicem Barcy a nie jej trenerów czy prezesów, i uważam pozostawienie Xaviego za szkodliwe dla zespołu, od dzisiaj bojkotuję nasz zespół z tym składem trenerskim przy linii bocznej.
W związku z tym uważam pozbycie się Xaviego za priorytet i od dzisiaj do jego zwolnienia kibicuję rywalom Barcy"
Girona, Girona, Girona - wyjaśniamy Xaviego.
2
@pasjonat @mekston Tutaj ujęcie "ręki" Yaya Toure z trybun.
Polecam od 33 -34 sekundy.
Ja widzę ewidentnie jak Yaya przed uderzeniem z bliskiej odległości minimalnie podskakuje, zgina korpus w dół, stąd piłka odbija się tuż pod zgięta klatką piersiową. I stąd kieruje piłkę w dół, co w tym ujęciu jest aż nadto widoczne.
Ale nie od ręki.
A jak od ręki, to której? Bo ja tego nie widzę.
2
@pasjonat Skandal na SB?
Nie bądź śmieszny - nie wycinaj kontekstu, którym był naszpikowany błędami na korzyść Chelsea mecz w Barcelonie.
Nie dość, że skala błędów była porównywalna jak na SB, to jeszcze nie pozwalała Barcy uzyskać przewagi przed rewanżem. To, że ten mecz nie był nadawany w publicznej, nie oznacza, ze nie istniał i że sędzia Barcy nie przekręcił.
Przekręt na korzyść Barcy istnieje tylko w głowie kibiców nienawidzących Barcy,.
Uczciwi kibice wiedzą, ze to Barca została pokrzywdzona i to mocno. Zatem to sędzia pierwszego meczu utrzymał Chelsea w grze.
Nie przeinaczaj faktów.
0
@MesQueUnClub96 Moim zdaniem pisząc to co napisałeś pokazujesz większą wnikliwość niż koledzy wyżej.
1) Wybitny sezon indywidualny
2) Pokonanie w lidze znacznie wyżej rozstawionego rywala
3) Seria kilkudziesięciu meczów bez porażki, co jest osiągnięciem wybitnym i Wirtz ma ogromny w tym udział
4) Prawie pewny finał LE
5) Znakomity sezon Bundesligi w Europie - to nie liga ogórkowa
Podsumowując - jeśli Niemcy wygrają EURO, a Wirtz nie dozna zapaści, a odegra znaczącą rolę, będzie zasługiwał na Złotą Piłkę.
Chyba, ze Vini wygra LM i wygra Copę, to wtedy będzie miał wielkiego rywala
1
A potem w dupę od PSG i od Realu. Żeby Barca na murawie była taka elokwentna jak Xavi na konferencjach.
1
@Kgorecki2500 A to akurat bardzo dobra propozycja
0
@Encore Tak, moim zdaniem ci dwaj młodzi w kontekście przyszłości klubu są nie do ruszenia. Fernandes nie ma tej klauzuli nietykalności.
1
@Encore Nie przesądzałbym tego w ten sposób. Bruno nie jest nie do zastąpienia i pamiętaj, że nowy zarząd może mieć nową wizję budowania zespołu.
Być może w tej wizji Bruno nie jest niezbędny. Pełni on rolę w specyficznie grającym United, a kto wie czy za transferem de Jonga nie poszłyby inne nabytki.
Dla mnie cała gra United jest do przedefinowania. Konieczne są transfery do klubu, ale trzeba też pozbyć się kilku graczy i to od zaraz.
0
@Borneo PiS kompromitował się i Polskę na arenie publicznej przez 8 lat.
Rządzi inna ekipa a pisowcy dalej się kompromitują. To niesłychane jak zepsuci są ludzie z tego środowiska.
Politycy z definicji są zazwyczaj ludźmi kierujący się specyficznym kodeksem etycznym, ale ci przechodzą ludzkie pojęcie. Kaczyński mówił o gorszym sorcie Polaków- świetna autorecenzja
0
@Recha_0684 Pomyliło ci się coś z lewakami. Demokrata to nie lewak, tylko zwolennik uczciwych zasad w życiu publicznym.
Głowa została w komunizmie? Orban ze swoim systemem dobrze odzwierciedla komunizm - promowanie swoich, przywileje dla rodziny i znajomych, zmiana zasad wyborczych tak by promowały jego partię. Kraj dla swojaków, ale nie Węgrów ale węgierskich lizodupów Orbana. To nie jest dbanie o Węgry.
To, że twoi znajomi popierają Orbana świadczy o twoich znajomych. Bardzo źle. Zresztą jakich możesz mieć znajomych, skoro sam nie jesteś demokratą.
Wy się doskonale czujecie w systemie dla kolesi, a nie dla wszystkich.
To, że ktoś demokratycznie wygrywa wybory nie oznacza, że ma prawo niszczyć system demokratyczny. Węgry są zakałą cywilizowanej Europy, a Ty robisz ze słowa prostytutkę. Odwracasz kota ogonem - tego pisowcy nauczyli swój elektorat perfekcyjnie
1
@escarabajo Ty nie wyskakuj z zabawą teraz. Skłamałeś i masz się pokajać.
1
Leverkusen dziś wygra i mamy kolejny raz w historii wizję niemieckiej dominacji na kontynencie.
1
@Borneo Dlatego bardziej stosownym określeniem PiSu i tych ludzi jest organizacja przestępcza. Używanie terminu "partia" jest tylko zasłona dymną.
0
@PatrykBarca Jednak Hummels to półka wyżej czy ci dwaj nieudacznicy, co wczoraj doskonale było widać. Przydałby się Barcy taki doświadczony herszt.
1
@PatrykBarca Po tym wpisie na obrazku wyświetlił mi się tryplet
5
Tak wspominając jak dwa kurczaki bez głowy uprawiały sabotaż w defensywie moich ulubionych zespołów (Araujo z PSG i Kim z Realem) aż miło było patrzeć jak 58-letni Hummels pokazał odpowiedzialność i dojrzałość.
Najlepsze jest to, że Bayern pozbył się kiedyś Hummelsa a efektem poszukiwań Bawarczyków są takie perły jak Dayot "zawalę mecz z City bo się uduszę" Upamecano czy Kim "będę biegał za Viniciusem jak głupek" Min Jae.
Czasem lepsze jest wrogiem dobrego
1
@fart Gratuluję koledze udanej rozgrzewki. Druga runda zapowiada się równie łatwo.
Boston to zespół nie o klasę, a o 2 lepszy niż ktokolwiek z pary Cleveland/Orlando.
Czyli spodziewam się, że zakręcą się koło sweepa.
Tak na dobrą sprawę pierwszy poważny sprawdzian będzie w wielkim finale. Jednak Wschód wygląda blado w porównaniu z Zachodem.
1
@NeroTFP1 Ja mam Kinga "Cujo"- taki lekki horrorek, jak na Kinga powiedziałbym
C-klasy. Nie chce mi się zbyt dużo główkować. Gdzieś trzeba znaleźć ujście po przerobieniu tylu analitycznych wpisów na LR, he he
0
@MOLESTA też uważam, że fortunnie dla tych zespołów ułożyły się drabinki.
Cała czwórka półfinalistów z drugiej drabinki miała wyższy poziom.
9
Enrique to żaden trener, tylko zwykły ślizgacz. Gdyby trafił do drugiej drabinki, już dawno Paryża w LM by nie było
0
@ObiektywnyKibic121Komepletnie się z tymi stwierdzeniami nie zgadzam.
Tekst o obniżeniu poziomu piłkarzy jest absolutną bzdurą bez pokrycia.
3
Ten mecz to jeden wielki wyrzut sumienia w stronę Xaviego - po tym 1:0 Borussii ze słabym PSG Xavi powinien zostać dyscyplinarnie zwolniony. A ten jeszcze dostaje przedłużenie kontraktu - dramat!
0
@Recha_0684 Orban robi coś dla swojego kraju?
To tak jakbyś pisał, że mafia sycylijska kradnie i morduje dla dobra Włoch.
Przecież to człowiek, który dokładnie jak pisowcy, tylko x10 (wydaje się niemożliwe patrząc na szajkę Kaczora) zajmuje się demontowaniem państwa demokratycznego, złodziejstwem na niewidzianą w demokratycznych krajach skalę i kumoterstwem. Słowem, nie liżesz przedziałka Orbanowi - nie ma ciebie.
Tak nie wygląda działanie na rzecz swoich rodaków.
0
@koksik2700 To czytasz bardzo wybiórczo. Albo Unia albo co? Samotne dryfowanie?
Już wyobrażam sobie Twój wymarzony format Unii. Po Twoich wpisach sądząc jest to wyobrażenie nie człowieka, który chce korekt, ale ma obsesje antyunijną.
1
@koksik2700 Jakbym przeczytał Twój wpis bez znajomości autora i ktoś powiedziałby, że to jakiś amigo Putina z Kremla, łatwo bym uwierzył.
Brzmicie tak samo
1
@Pawel13sz Nie jest źle, wierzę w Bayern w rewanżu.
3
Szajka Neuera ze złudzeń Madryt odziera!
2
@MesQueUnClub96 O to to to, widzę, że kolega zamieszcza dziś doskonałe wpisy
4
Bawarski walec zrobi z Juda smalec!