0

@Criss18Barca Tak, ale nie każdemu. W skrócie - dajemy czas dobremu trenerowi.
U Xaviego gra nie ruszyła do przodu o jotę. Jest siermiężnie, słabo w defensywie z solidniejszymi rywalami i jest nieustannie poczucie niewykorzystanego potencjału.

2

@PatrykBarca Trudno, prostujemy kolejne kłamstwo, Unai był z Arsenalem na 8 miejscu w tabeli po serii 7 meczów bez wygranej gdy wylatywał z Arsenalu.

1

@PatrykBarca Mistrz analizy - Pep 3 w tabeli i odpadł w 1/4 LM. Wielkie City.

Co wpis porównywanie wszystkiego ze wszystkim, niczego z niczym, strzelanie pseudoanalogiami, nie widzenie procesów, okoliczności itp itd.

Nic się nie zmienia - Twoje analizy piłki angielskiej są tragiczne.

Tragiczny jesteś i Ty na poziomie osobistym, bo ile można prosić żebyś do mnie nie pisał w tym temacie.

1

@PatrykBarca Czyli znowu to samo - opinia podparta kłamstwem.
Najpierw brednie, że tylko krytykuję Xaviego, a teraz 2 miejsce Arsenalu.

Nie wiem gdzie Ty się uczyłeś matmy, ale 1 oznacza pierwsze miejsce w tabeli.
Poza tym jeśli w tabeli nad zespołem nie ma innego, to najprawdopodobniej jest on liderem.

Tworzysz alternatywną rzeczywistość na podstawowym poziomie, więc jak można liczyć, że zrozumiesz detale.

3

@kigani Bayern oceniam jako zespół lepszy niż Barca, a Barca Xaviego 11 na 11 uzyskała tak wyraźną przewagę z PSG, że komentator celnie spuentował "Enrique nie ma żadnej koncepcji"
PSG jest bardzo przeszacowany, a prowadzi go trener, którego uważam za najbardziej przehypowanego w futbolu. Bayern to ciągle jakościowo potężny klub, ale współpraca z Tuchelem jest trudna. Ale PSG nie widzę w rywalizacji z nimi. Prawdę mówiąc liczę, że Borussia rozprawi sie z Francuzami.

2

@FcPortoFan1999 Trzeba brać pod uwagę okoliczności. Rywale to Pep i Klopp, a to kategoria ciężka, zresztą w bezpośrednich meczach Arteta ma bodajże najlepsze wyniki. Tuchel w LM to specjalista pierwszej wody więc porażka z Bayernem tez jakiejś ujmy nie przynosi.

3

@tbas Władze Arsenalu są gotowe wydać kasę, bo widzą, że mają trenera, któremu warto zaufać i który tej kasy nie przepali.
Kasa wydana przez Arsenal jest kasą bardzo dobrze wydaną - i o to chodzi.

Podobnie myśli City, dużo wydaje, bo wiedzą, że ich inwestycja przyniesie wynik sportowy.
Ze słabszymi trenerami na kasę się dmucha i chucha.

3

@kigani PSG to nie poziom Bayernu, więc nie zestawiałbym tych rywalizacji.
Problem w tym, że w La Liga rywalizują de facto 2 zespoły, nie wierzę, w Xaviego, który prowadzi Arsenal na poziomie Artety.
Natomiast łatwo wierzę, w Artetę prowadzącego Barcę do tytułu mistrza kraju.
Poza tym uważam, że Barca Artety byłaby dalej sportowo niż Barca Xaviego, która de facto drepcze w miejscu.

Xavi nie jest taki najgorszy, tu masz rację, ale wyżej oceniam Artetę.

2

@tbas To nie kasa gra, tylko zawodnicy poukładani przez trenera. Na ten temat mogą coś powiedzieć Chelsea i United.

9

@TR3YWAY Tego im życzę, wyglądają na trenerów, których cechuje wizja i konsekwencja.

10

Świetną robotę zrobił Arteta z Arsenalem w ciągu kilku lat - z klubu głębokiego tła, Arsenal jest w top 2 Premier League i do koronacji brakuje dosłownie detali.
A trzeba pamiętać, że jest to zespół niezwykle młody - zatem sukces Artety jest tym bardziej wymowny.
W LM przyszła porażka w 1/4, ale Bayern nie wypadł sroce spod ogona.
Londyńczycy są we właściwym miejscu - mały krok do przodu i można sięgać po tytuły

0

@Safrani Trochę nie masz racji. Jego rzeczywistość jest inna. Ale jest tak samo istniejącą rzeczywistością, jak ta biedaka.

1

@NeroTFP1 King, Murakami,

2

@LatajacyHolender Messi nie był w rotacji pierwszego zespołu w tym wieku, więc fantazjujesz

2

@Keson Ale Jordan chętnie częstował tym problemem rywali

1

A Warta zmienia profil na ofensywny?

3

Ja bym Yamalowi nie odbierał szans na doszusowanie do poziomu Leo. Zaczyna młody z niezwykle wysokiego pułapu, jak Leo. Ośmiesza wielu rywali nie ukończywszy 17 lat.
Będzie się rozwijał w wielu aspektach - poprawi siłę, dynamikę, strzał, drybling, przegląd pola, podania. Już wiele z tych cech ma nadprzeciętnie na swój wiek rozwiniętych.

Pytanie jaki ma potencjał, jak będzie z motywacją i dyscypliną? Czy nie przewróci mu się w głowie? Wygląda na ułożonego chłopaka, więc oby nie. No i pytanie o otoczenie, dobrze byłoby gdyby zespół dał mu wsparcie, a nie musiał zamieniać się w strażaka, który ratuje kolegom tyłki. Dlatego ważne by wybrać dla Barcy właściwego trenera.

0

@FcPortoFan1999 Będą jatki, tym bardziej, że ostatnio Warszawiak zaatakował mnie wespół z moimi wrogami z LR.

0

@JimMorrisonFCB Tak, potrzebuję coś na odpady organiczne

1

@norbi77 Popieram ten wpis. Ale to nie jest tak, że mamy powody wieszać same psy.
Fajnie wprowadzeni młodzi, którzy się zaadaptowali do 1 składu. Trofea w 1 sezonie. To jest zapisane na plus. Piękne momenty też były. W tym sezonie Barca może zdobyć jeszcze tyle punktów co w poprzednim. Różnica - o wiele lepszy Real.

Jednak mimo tego, widzieliśmy ślizganie się w mistrzowskim sezonie, koszmarny wizualnie styl gry, fatalne początkowe kilka miesięcy tego sezonu, klęski z zespołami z 3 ligi europejskiej w LM, porażki w meczach Realem i totalna wtopa z Paryżem, który Xavi miał na łopatkach.

Nie widzę regresu, widzę stagnację, ale stagnację na złym poziomie. To przerażająco ślimacze tempo rozgrywania, mimo wybitnych techników, którzy powinni zaklepać dowolnego rywala na śmierć. Potencjał jest na znacznie więcej. Barca może grać szybko i widowiskowio.

Również uważam, że tryplet z 2015 roku, był przekornie, naszym początkiem końca. Potem ruszyła powolna lawina, która zmiotła perspektywy Barcy na sukcesy i doprowadziła do zapaści finansowej.

0

@FcPortoFan1999 Warta nie muruje. Warta stosuje inteligentne systemy defensywne.

0

@Saviola88 Celna uwaga

2

@HighestInTheRoom Widzę Warszawiak, że Ty już mi na wszystkich polach chcesz podpaść.

2

@PatrychoO Potwierdzam. Od czasu gdy zmieniłam płeć jest mi ciężej.

1

@tomek8756 Lepiej nie pozwalajmy naszemu hersztowi na rozważania.

0

@tbas Czyli Barca to gówno

1

@Antimadridista_WR
- gola nikt nie widział, brak błędu sędziego
- żółta była słuszna, bo wracali obrońcy (inna sytuacja niż z Araujo)
- karny dla rządowych oczywisty (zahaczana lewa noga, a nie prawa)
- karnego na Yamamlu nie było (to typowe chciejstwo i symetryzm)

Sędzia nie popełnił poważniejszych błędów.

5

I ja tu liczyć na autorefleksję? Żeby napastnicy Realu sobie przegrywali piłki na całą szerokość murawy przed 2 i 3 bramką to kryminał defensywny.

Było 2:1 (podobnie z PSG 4:2 w dwumeczu), wystarczyło zagrać z większą pieczołowitością w defensywie, a Madryt sobie urządził zabawę w dwa ognie, na którą Barca się dała 2 razy nabrać.

Chłopie - idź się doucz trenerki gdzie indziej.

2

Obydwa mecz NBA dzisiaj rozczarowująco jednostronne. O ile można było się spodziewać dominacji Celtów z pozbawionym swojego lidera Miami, to Dallas zasługuje na słowa krytyki, po tym jak dali się zdominować od początku spotkania LA Clippers pozbawionym świetnego Kawhi.

9

Z PSG, przy wyniku 1:0 piłka przelatuje przez całą linie obrony z lewa do prawa i gong gotowy. Nikt nie przeciął.
Dzisiaj przy 2:1, piłka znowu przecina całą linię defensywy, znowu z lewa do prawa i ponownie gong. Zero reakcji obrońców
Przy 2:2, piłka przelatuje przez całą linię obrony z prawa do lewa i koniec sezonu.
Obrońcy? Na grzybach.

3 amatorskie błędy, zamykające nam sezon. Tu nie ma żadnego przypadku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?