2

@norbi77 To klasyczne dorabianie teorii do wydarzeń.

4

@Khajio Nie wiem na jakiej podstawie tak ochoczo stawiasz grę pozycyjną CR7 wyżej niż Mbappe.
CR7 przede wszystkim całą karierę grał w znacznie silniejszych zespołach, a w takich jest gwiazdom łatwiej i o sukcesy i o spektakularne momenty.

CR7 z reprezentacji nie ma żadnego podjazdu do Mbappe z repki.

1

@Cvzx Nieprawdopodobne jakie potraficie bzdury wymyślać post factum.
Poczułem się jakbym czytał randomów z neta na temat beznadziejności Messiego.

8

@Vampir707 Grubo się zagalopowałeś. Ja pamiętam, ze Mbappe na MŚ ładował gole z każdej pozycji, na wiele sposobów. I był obok Leo najlepszym piłkarzem na świecie.
Mbappe wręcz kipi jakością.

Nie wiem czy zapomniałeś czy nie widziałeś, ale CR7 w Anglii też bazował na przyspieszeniu i szybkości i nie był tuzem gry pozycyjnej. Zresztą United często atakował z kontry i to CR7 leżało.

0

@mrboom Ty możesz być tak samo randomowy dla tamtych uzytkowników

1

@kaamil1910 Świetny to przesada, ale dobry można powiedzieć. Ja biorę pod uwagę to co mówiłem przed meczem, że PSG to nie jest topowy rywal i ma przeciętnego trenera.
Świetny mecz byłby wtedy gdyby zamknąć z max. 1 bramką straconą.
Patrząc na PSG nie miałem wrażenia ani przez chwilę, że to rywal kalibru City, Realu, Arsenalu czy nawet Bayernu.

Jednak cieszyć się trzeba, chyba nie wyrywasz sobie włosów po wygranej?

0

@IronSanHybrid I to wyjazdowym

1

@JohnnySilverhand Jeszcze Barca nie awansowała, więc nikogo nie mamy w 1/2

0

@sebo939 I na dodatek obu klubom kibicuję

14

Szkoda tej zawiechy na początku 2 połowy. No ale to Barca więc takie rzeczy się zadrzają.
Za to odpowiedź była wymarzona. Pokazali chłopcy mental i wiarę w końcowy sukces.

8

Zasłużony wynik, Barca była w przekroju całego meczu zespołem lepszym.
Lucho po raz kolejny pokazał, ze jest przereklamowanym trenerem, a Xavi udowodnił, że ..... jest lepszy niż Lucho.

Barca nie zagrała wybitnie, ale pokazała dobry poziom i to wystarczyło na przeciętnych Francuzów.

Prze meczem dziwiłem się dlaczego PSG było stawiane w roli faworyta i dziś to się potwierdziło. Barca ma lepszych zawodników i uwaga, ja to powiem, lepszego trenera.

Wypuszczenie z rąk awansu do 1/2 LM byłoby frajerskie, zatem Xavi nie zepsuj tego.
Pięknie wyłączony z gry Mbappe - tu Xavi odrobił zadanie domowe.


9

Bardzo dobra pierwsza połowa Barcy, Duża dyscyplina taktyczna, świetnie zorganizowana defensywa bez możliwości wciśnięcia szpilki.
Bardzo dobry Raphinha, dobry Lewy, Gundogan profesor, imponujący Cubarsi zważywszy wiek i słaby mecz Yamala - mam podejrzenie, że się spalił na tym etapie LM.

Tak dalej, jeśli Xavi dowiezie wynik, będę wystawiał laurkę.

Ale mam w głowie jedną rzecz - Barca Xaviego gra jedna połowę lepszą a druga znacznie gorszą. A lepsza już była?

0

@PatrykBarca Ty znowu o United.

0

Bez lewicy pracowalibyśmy po 14 godzin dziennie dla konfederackiego pana.

1

Albo Xavi jest Xavim sprzed 2 sezonów kiedy odpadał z Niemcami, albo się rozwinął jako trener.
Oczywiście przez całą jesień i początek tego roku, tego rozwoju nie było widać, a wręcz można powiedzieć, że Xavi się zwinął. Gra od początku sezonu ocierała się o dramat.

Ostatnio jest dość wyraźnie lepiej, ale Baca nie gra porywająco.
Skład jest, jakość w zespole jest. Pytanie czy Xavi zrobi krok naprzód i dojedzie taktycznie.

0

@Foton Polski już nie ma. Prawicowcy - stan umysłu

0

@Criss18Barca Zamachu, skorygował Wielki Maciar.

24

Dziś, gdzieś ok 22.15 - "Barcelono, co ty robisz?"

3

Po wygraną! .

7

W sumie wyniki najlepsze z punktu widzenia neutralnego kibica.
Wyglądają jak zachęta by skonsumować deser za tydzień.

3

Rywalizacje pomiędzy City i Realem są zawsze epickie. Najlepsza para w Europie - bez dwóch zdań

1

W Madrycie kanonada pięknych goli. I co za przecudowny wynik. I love it!

3

Wszystkie gole Fodena ostatnio można by oprawić w ramkę. To cuda.

Ale dzisiejszą bramkę oprawiłbym w ramkę ze złota.

1

Baya, Baya, Baya

0

Rodrygo - groźny ten skurczybyk

2

Lata mijają a Pep powiela te same błędy. Nieuważna, wysoko ustawiona defensywa to już klasyk

1

@Emhyr To nie klątwa, to słaba psycha.

1

Bayernie - nie zawiedź mnie. Bez wygranej nie wracajcie do naszej bawarskiej ziemi.

2

Vini prowadź. Pokaż petrodolarom jak romantyzm zabija chciwość i talent miażdży system.
Świat romantycznego futbolu liczy na Ciebie!

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?