5

Patrzę na ten skład i Xavi traci wymówki

8

Ach, mieć znowu 120 lat. Cóż, czasu się nie cofnie

8

2 sezony temu Barca przegrała wstydliwie rywalizację z Eintrachtem.
Sezon temu, Z Bayernem Barca powalczyła w fazie grupowej na wyjeździe, ale ostatecznie została posprzątana. Z Interem, jeszcze przeciętni wtedy Włosi ostawiali Xaviego po kątach. Można było pokusić się o awans w rywalizacji z United ale tu też przyszła klęska.

Nie chcę więcej żadnych wymówek od Xaviego - PSG to rywal w zasięgu , a Xavi wreszcie musi wygrać rywalizację na styku. Ile można przegrać dwumeczów?
Trener kompetentny jest sprawczy, z nim zespół robi postęp, a czasem dokonuje niemożliwego. Xavi w Europie tych cech nie pokazuje w ogóle.

Dla mnie awans do 1/2 po ograniu PSG jest przepustką do rozmowy o pozostaniu Xaviego. Jeśli nie to znaczy, że totalnie drepcze w miejscu.

Gdyby trener Borussii powoływał się na potencjał zespołu, ich kariera skończyłaby się jesienią.

Czekam na Xaviego zwycięzcę, a nie Xaviego wymówkę.

5

@macio_944 Jak mawiali komuniści: kierunek jest słuszny

1

@chlip1 Kandydaci PiS są dramatycznie słabi, ale mam wrażenie, że jakby Kaczor wystawił Putina, powiedział, że jest prawnukiem Bolesława Chrobrego i kazał pisowcom głosować, to wykonaliby rozkaz.

10

@GeneralXavi Ach Wy mentalnie z Podkarpacia.

1

@chlip1 To są właśnie te detale. Ten nieustający jazgot PiSu w narzędziach propagandy był okropny. To byli eksperci w rozpieprzaniu narodu na części - dalej są

1

@misterio Strajkująca elita. Jak ten PiS pięknie zadbał im o zboże

6

Pamiętacie te emocje na LR przed wyborami jesienią. jakie tu odchodziły dyskusje.
A teraz - nudno jak na cmentarzu.

La Rambla przestała kochać Polskę

9

Takich makabrycznych twarzy jak te widoczne za Kaczyńskim nie idzie nagromadzić w jednym miejscu. Krętacze, złodzieje i "nam się należało"

1

Komentarz usunięty

16

Zawsze fascynuje mnie tak wielka identyfikacja z kandydatem, że człowiek aż skanduje jego czy jej imię.
Ok, fajnie, ze nie wygrywają pisowcy, ale znowu polityk to polityk, nie ma co wpadać w ekscytację

0

@hugz Fakt, ze swoją dykcją mógłby straszyć dzieci na karuzeli

0

@marcjanna Nie zamierzam szukać dla Ciebie tych przepisów. Kiedyś zajęło mi to chwilkę na potrzeby dyskusji.
Liczę, że skoro jesteś tak inteligentna by wytykać mi sarkastycznie braki w wiedzy, tym bardziej poszukasz sobie tematu na necie, co jest w zasięgu możliwości każdego starszego ucznia szkoły podstawowej.

Dla mnie temat się wyczerpał. Pozdrawiam.

1

@pasquda Niech im się trafi 1-dniowa grypa żołądkowa, od środy rano do czwartku.
Przecież o nic więcej tu nie chodzi

0

@marcjanna Nie musiałem. Ja tę analizę przeczytałem w kilku miejscach. A potem, mimo tego, sięgnąłem do rzeczonych przepisów z 1983 roku by potwierdzić te analizy.

Marcjanko, Ty ciągle omijasz temat. Jest tyle do zarzucenia Kościołowi w rzeczonej sprawie, a Ty jak mój kolega-sutanniarz, zajmujesz się odwracaniem uwagi.

Szukanie jednego szczegółu przesłania Ci brutalne generalia.

22

Mateusz, coraz bardziej mi się podobasz. Podgrzewajmy atmosferę, niech Paryż zapłonie w środę.

0

@marcjanna Czasami w dyskusjach tu zastosuję skrót myślowy, zatem uszczegółowię - przepis dot. pedofilii z kodeksu z roku 1983
Jest tam przepis dotyczący pedofilii. Jeśli nie umiesz go odczytać z konkretnego przepisu, świadczy o tym, że nie możesz uczestniczyć w pełnoprawnej dyskusji dot. tematu.

2

@fart My na tych Rumakach i Runjaiciach to naprawdę daleko zajedziemy.
Zęby zgrzytają od patrzenia, a mi jeszcze pana ofermę dorzucili na ławkę Milwaukee.

7

0

@fotohobby To są tylko wybiórcze sprawy przytoczone przez prasę.
Tych spraw jest zatrzęsienie, a zastanówmy się ile z nich jest tajonych, nie ujawnianych.

Ten adwersarz wyżej nie rozróżnia między ludźmi, którzy nie stanowią żadnej organizacji, do której się przynależy i która nie wyznacza norm postępowania moralnego i etycznego od organizacji, która poucza innych jak mają żyć i wykorzystuje pozycję zaufania społecznego do krzywdzenia innych i zasłaniania się kodeksami religijnymi.
Co więcej ten cynik nie uznaje przerzucania pedofilów po parafiach za systemowe sprzyjanie pedofili. To bardzo cieżki przypadek.

0

@marcjanna Nie będę udzielał korepetycji z tego tematu. Wiedza jest ogólnie dostępna na necie. Poświęć 5 minut, wszystkiego się dowiesz.

0

@marcjanna Mam ci streścić punkt, w którym złagodzono karę za przestępstwa pedofilskie? Wpisz sobie kodeks, przeczytaj rzeczony paragraf i nie prześlizguj się nad tematem, zarzucając innym niewiedzę.
Co to w ogóle za zabieg?

Was, czyli osoby, które nie pochylają się nad skrzywdzonymi dziećmi, charakteryzuje jedna cecha: wszystko was martwi oprócz krzywdy wyrządzanej dzieciom.

Wyskakujecie z teologią (trzeba znać teologię by uznać chowanie gwałcicieli po parafiach za zaburzone?), z rzekomą niewiedzą krzywdzicieli, z eksponowaniem pozytywów osoby winnej, z gierkami słownymi (typu przypadki to nie problem a problem to nie przypadki). Gdybyście choć 20% energii włożonej w rozgrzeszanie skompromitowanej instytucji zaangażowali w oczyszczanie jej z patologii, byłbym bardzo szczęśliwy.

1

Ale się wzmogłeś, prawie jak święty.

Czy ja życzę im śmierci albo połamania nóg?

0

@Emhyr Ja postuluję ocenianie, jak bardzo wyróżniałeś się na tle swoich czasów.
Czy to nie jest uczciwsze?

0

Legio - liczymy na 2 zawiechy w meczu

5

Mateusz żeruje na nieszczęściu Paryżan - i słusznie. Obyś miał więcej podobnych wieści przed środą. Czekamy na artykuły.

0

Co się dzieje w Manchesterze!

0

@Encore Mam taką nadzieję. Z taką doliną w składzie prowadzić 2-1 z Liverpoolem? Masterclass. Na razie, poczekajmy czy tego nie schrzanią.

0

@arasz1819 Really? I co polski Holendrze teraz powiesz? Tak swojego wujka Haga traktujesz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?