Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Szacuje się, że liczba ludności w Japonii spadnie z obecnych 125 milionów do 88 milionów w 2065 roku, co jest 30-procentowym spadkiem w ciągu 45 lat.
My też idziemy podobną ścieżką
4
Stegen - dwaj trudni rywale, 1 gol stracony. Oby Niemcy ruszyli z kopyta
1
@draxidox Powoływanie się na Dudę w jakiejkolwiek sprawie ociera się o żenadę.
Tyle masz kont na twitterze, a Ty musiałeś powołać się na tego typka.
To już pisanie o kaszojadach przy tym co teraz zrobiłeś jest jak wersal.
4
@michal26 A to 200 mln nie przypomina Ci czegoś z przeszłości?
Barca już raz miała 200 mln i pozbyła się genialnego grajka. Jak skończyło się zapełnianie dziury po tym grajku wiemy doskonale.
I długoterminowo doprowadziło to do zapaści finansowej. Oczywiście to na pewno duży skrót myślowy, ale te 200 mln Yamal może dla Barcy zarobić na przestrzeni wielu lat.
A 200 mln w ręce nie jest żadną gwarancją rozwoju Barcy, rozwoju, który musi nastąpić by Barca wróciła na właściwe tory, także finansowe.
Yamal już bywa naszym najlepszym graczem. jaką mamy gwarancję pozyskania skrzydłowego na podobnym poziomie za mniejszą kasę. Skrzydłowy na poziomie to spora rzadkość.
0
@Saviola88 A 8 gwiazdek wzięło się bo świątobliwy PiS tak niepokalanie rządził Polską. Jak widać uczciwa część Polaków się z nim zgadza.
7
@Chaoss Od kiedy pozbywanie się fenomenalnych talentów jest częścią polityki Barcy?
13
@michal26 Zdajesz sobie sprawę, że z każdym kolejnym meczem Yamala, Twoje nawoływanie, ze powinno się go opchnąć za 200 mln będzie natrafiało na coraz większy opór?
On wygląda jak franchise player. Jednorożec.
Praktycznie by uznać Twoje zdanie za sensowne, Yamal musiałby w tym momencie przestać się rozwijać, albo doznać ultraciężkiej (tfu, tfu) kontuzji.
9
@arasz1819 Zdrajco - będziesz kibicował Polsce czy Holandii? Tylko nie pisz, że Polsce, bo nikt Ci nie uwierzy.
0
@speed1 Tak napisałeś jakby w Polsce Kościół był pokrzywdzony. Tymczasem ta sekta od lat doi i eksploatuje nasze państwo jak pasożyt na zdrowego żywiciela.
1
@Zoker Ale po przywróceniu VAT-u w kwietniu?
4
@Forsyth Masz takie wrażenie, bo ciągle krytykuję Twoje fatalne wpisy. Krytyka braku treści to nie nienawiść. Jesteś mi obojętny, ale Twoje wpisy porażają niską jakością.
99% użytkowników nie ma ze mną tego problemu.
Nienawiścią do ludzi łeb wypchany ma Ziobro, a Ty stajesz po stronie tego makabrycznego człowieka. Czy można upaść niżej?
3
@Felipe_PL Ziobro zachowywał się zawsze jak kanalia i jest tak cyniczny, że to, że ludzie podejrzewają go o udawanie choroby świadczy o nim a nie o ludziach.
Jeśli notorycznie kłamiesz, a potem wszczynasz alarm, że jest pożar, to nikt cię nie słucha. Mimo, że pożar jest faktem. Bo taką zbudowałeś sobie reputację.
Dlatego ja nie mam za grosza zaufania do stwierdzenia, ze jest chory. Nie przekonają mnie nawet papiery lekarzy, bo moja pierwsza myśl będzie taka, że ci lekarze to podrabiańcy ziobrowi, którzy pomagają mu w kłamstwie.
To cena, którą płaci za bycie człowiekiem bez honoru.
3
@Forsyth Nie zawodzisz. Kolejny beznadziejny wpis. Tym razem pokazałeś wtórny analfabetyzm.
Przecież wymową tego tekstu nie jest to czy Ziobro choruje na raka i czy go fejkuje..
1
@mekston Ty zgrywusie. Czy dzierżąc ten złocisty Puchar wypada Tobie pisać tak niepoważne rzeczy?
2
@bstryyy Są sami wygrani: Zalewski, Piotrowski, prezes Kulesza, trener Probierz.
Nikt nie zawalił tak bardzo by go za to krzyżować.
5
@Mow_mi_Douglas
Twój syn: "tato wygrałem bieg na 100 m na WF-ie"
Ty: "I co z tego, cieszysz się, jakbyś pobił rekord świata. Jesteś żałosny, gnoju"
0
Probierz z Hiszpanią będzie grał na posiadanie. Yamal, Pedri i Gavi w strachu.
0
@TheCule We wszystkim
4
Kulesza Remiza Management School udowadnia niedowiarkom, że to prezes PZPN miał rację.
4
Wcześniej Michniewicz, dzisiaj Probierz - rodzi się wielka polska myśl szkoleniowa.
28
Walia 10 na 11 w rzutach karnych. Nie mają szans
0
Ale ci Fininczycy to musi być słaby zespół
2
@barcanawieki Merkel to super laska
4
Wstydu nie ma, awansu też nie
1
Dawać szajbusa z Pogoni
0
"Była to akcja kto wie czy nie rozstrzygająca w tym meczu"
Wszyscy wiemy, to nie była ta akcja, Szpaku
0
@Encore Nie wiem, nie widziałem go jeszcze w akcji
3
Emocje sięgają granitu
6
Probierz ćwiczył karne na Estonię, dzisiaj będzie jak znalazł
4
Grosik wejdzie, wszystkich okituje i jedziemy na EURO