0

Barca autentycznie łapie formę na koniec sezonu. Xavi bez jaj celuje w finał LM.

2

Mi się dzisiejsza Barca podoba. Biorąc pod uwagę osłabienia, nie ma co walczyć o dominację na środku boiska.
Widać wyrachowanie i co najważniejsze defensywa jest monolitem. Przy tak grającej Barcy z tyłu nie czuję tego niepokoju jaki mi towarzyszył przez całą rundę jesienną.

1

@mekston Lekko, minimum 2 dekady

1

Ja pierniczę, jaka akcja, cała ofensywa zagrała popisowo.
Jeszcze zaraz trzeba będzie Xaviego przepraszać

0

Xavi przez 80 minut robi grunt by Yamal zmasakrował rywali w ostatnie 10 minut

1

@michal26 Na szczęscie Holender nie zamula, he he

3

Barca gra koncert w defensywie. Prowadź wielki trenerze

1

@MichalZZZ Ja mam 4 z przodu i ostatnio znowu zacząłem się emocjonować Barcą, po okresie ponad półrocznej żałoby.
LM bardzo mnie rozkręciła ostatnio.

4

@Luciano99 Słuchaj smurfie, to ze się znamy, nie znaczy, ze za dziadka nie zrobię Ci krótkiej rozgryweczki. I kiedy podwyżki?

1

Z tym składem na Atletico? Będzie 0:6. Nie mniej.

0

PSG to solidy zespół i nic ponadto. Pamiętajcie o tym. Awans Barcy to obowiązek.

W przeciwnym razie Xavi do kwietnia!

5

@Sulimo Lądujesz w zbanowanych, ignorowanych, wyklętych itp.
To słowa hańby

1

@Dari0G Puszcza nie odpuszcza

5

Bernardo, Ty zapakuj Realowi 2 gole w 30 minut, jak dzisiaj z Newcastle i będziesz bohaterem La Rambli.

1

@FcPortoFan1999 Co smurfie?

0

Oby się zdziwili

5

@Safrani Ale pewnie nie musi, to kaprys bogatego

2

@Kozinho. Mi Lucek powiedział na rozmowie kwalifikacyjnej, że moja praca ma naturę inseleksualną. Jakoś tak powiedział, ale nie wiem co to znaczy

6

Zgodzimy się, że do pracy przed 6 wstają ludzie z klasy niezamożnej, pracującej, wykonującej proste zadania? Elita śpi dłużej.

0

Rumak implementuje średniowieczną myśl szkoleniową

1

@Pawel13sz Jak z Napoli, szanse niby równe, ale w składzie z de Jongiem i Pedrim, Barca powinna być wręcz lekkim faworytem.
Co zrobi Xavi - czy będzie wersją siebie w meczach gdy deklasował Real, czy przepychaczem wyników z meczów z dołem La Ligi?

Widzę nas w 1/2. Niech Xavi zaskoczy w LM w swoim drugim sezonie, jak zaskoczył w lidze w pierwszym.

0

Trudno sobie wyobrazić łatwiejszą ścieżkę do finału niż ma Barca. Z de Jongiem i Pedrim w składzie wymówek nie będzie.
PSG to jest żadna potęga.

3

Zajebiś**e! Rywal całkowicie w zasięgu, superpotentaci ominięci.

Xavi - prowadź do półfinału

1

Ok, everysink is speszal, a teraz dajcie losowanie

0

Kamon Barca

5

@HarveySpecter 40/100=40%

1

Tyle lat demokracji a dopiero Peło z Tuskiem zabiera bandziorom drogowym narzędzie zbrodni.
Niemca nam trza było by porządki w Polsce zaprowadził

1

Mamy 40% szans by trafić w 1/4 na Bayern.

2

@draxidox Ty zgrywusie : )

10

Ja bym puścił Pedriego na olimpiadę. Oczywiście zaraz po ME.

W tym sezonie mało gra, więc jest wypoczęty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?