Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barca autentycznie łapie formę na koniec sezonu. Xavi bez jaj celuje w finał LM.
2
Mi się dzisiejsza Barca podoba. Biorąc pod uwagę osłabienia, nie ma co walczyć o dominację na środku boiska.
Widać wyrachowanie i co najważniejsze defensywa jest monolitem. Przy tak grającej Barcy z tyłu nie czuję tego niepokoju jaki mi towarzyszył przez całą rundę jesienną.
1
@mekston Lekko, minimum 2 dekady
1
Ja pierniczę, jaka akcja, cała ofensywa zagrała popisowo.
Jeszcze zaraz trzeba będzie Xaviego przepraszać
0
Xavi przez 80 minut robi grunt by Yamal zmasakrował rywali w ostatnie 10 minut
1
@michal26 Na szczęscie Holender nie zamula, he he
3
Barca gra koncert w defensywie. Prowadź wielki trenerze
1
@MichalZZZ Ja mam 4 z przodu i ostatnio znowu zacząłem się emocjonować Barcą, po okresie ponad półrocznej żałoby.
LM bardzo mnie rozkręciła ostatnio.
4
@Luciano99 Słuchaj smurfie, to ze się znamy, nie znaczy, ze za dziadka nie zrobię Ci krótkiej rozgryweczki. I kiedy podwyżki?
1
Z tym składem na Atletico? Będzie 0:6. Nie mniej.
0
PSG to solidy zespół i nic ponadto. Pamiętajcie o tym. Awans Barcy to obowiązek.
W przeciwnym razie Xavi do kwietnia!
5
@Sulimo Lądujesz w zbanowanych, ignorowanych, wyklętych itp.
To słowa hańby
1
@Dari0G Puszcza nie odpuszcza
5
Bernardo, Ty zapakuj Realowi 2 gole w 30 minut, jak dzisiaj z Newcastle i będziesz bohaterem La Rambli.
1
@FcPortoFan1999 Co smurfie?
0
Oby się zdziwili
5
@Safrani Ale pewnie nie musi, to kaprys bogatego
2
@Kozinho. Mi Lucek powiedział na rozmowie kwalifikacyjnej, że moja praca ma naturę inseleksualną. Jakoś tak powiedział, ale nie wiem co to znaczy
6
Zgodzimy się, że do pracy przed 6 wstają ludzie z klasy niezamożnej, pracującej, wykonującej proste zadania? Elita śpi dłużej.
0
Rumak implementuje średniowieczną myśl szkoleniową
1
@Pawel13sz Jak z Napoli, szanse niby równe, ale w składzie z de Jongiem i Pedrim, Barca powinna być wręcz lekkim faworytem.
Co zrobi Xavi - czy będzie wersją siebie w meczach gdy deklasował Real, czy przepychaczem wyników z meczów z dołem La Ligi?
Widzę nas w 1/2. Niech Xavi zaskoczy w LM w swoim drugim sezonie, jak zaskoczył w lidze w pierwszym.
0
Trudno sobie wyobrazić łatwiejszą ścieżkę do finału niż ma Barca. Z de Jongiem i Pedrim w składzie wymówek nie będzie.
PSG to jest żadna potęga.
3
Zajebiś**e! Rywal całkowicie w zasięgu, superpotentaci ominięci.
Xavi - prowadź do półfinału
1
Ok, everysink is speszal, a teraz dajcie losowanie
0
Kamon Barca
5
@HarveySpecter 40/100=40%
1
Tyle lat demokracji a dopiero Peło z Tuskiem zabiera bandziorom drogowym narzędzie zbrodni.
Niemca nam trza było by porządki w Polsce zaprowadził
1
Mamy 40% szans by trafić w 1/4 na Bayern.
2
@draxidox Ty zgrywusie : )
10
Ja bym puścił Pedriego na olimpiadę. Oczywiście zaraz po ME.
W tym sezonie mało gra, więc jest wypoczęty.