Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Lucerfi Trzeba zabrać im jeszcze dom.
3
@lucca87 Pedri już nie wróci. To jest wspomnienie piłkarza
0
Komentarz usunięty
5
Teraz już Xabi Alonso pokazał kwalifikacje na Barcę - gen przegrywu w Europie jest!
3
Czerwona kartka pogorszyła kompromitację Bayeru i Alonso - teraz przegrywają z rywalem grającym w "10"
2
Xabi do grudnia!
3
I ten Xabi co Karabachu nie może ograć ma zastąpić Xaviego co Napoli ograł?
Nie no, trzymajcie mnie
2
@Rewolucja123 Teraz analiza taktyczna rozmowy, screeny, wykresy i wnioski.
0
@sokot Kolega się zdrzemnął. ostatnio Tuchel zrobił roszady personalne i bawarska maszyna ruszyła z całą mocą. Przede wszystkim ich gra uległa radykalnemu przyspieszeniu, a pięta achillesowa, czyli generowanie sytuacji idzie teraz świetnie. Już Lazio przekonało się na własnej skórze w rewanżu, co znaczy przestawić Kimmicha na defensywę i usprawnić środek pola.
Bayern to kiepski wybór.
2
Na szczęście wybór użytkowników nie jest tak hipsterski jak redaktorów. łatwiejszy rywal i Barca melduje się w półfinale.
Życzenie sobie rywali, którzy maja papiery by sprawić Barcy lanie, jest dla mnie niezrozumiałe.
5
@Odcinkowy Jeszcze zapomniałeś dodać, że Unia jest zła.
5
@Kgorecki2500 ukraińskiego to niech się uczą w domu.
0
@YeastMoss Też mnie to rozbraja. Pamiętam z przeszłości osobę, którą wyśmiewałem mówiąc "czyli jogurt Jogobelli z "Piotra i Pawła" za złotówkę więcej smakuje lepiej i jest bardziej prestiżowy niż ten sam jogurt z Biedry?"
4
@Ls0811 Jak szukasz stygmatyzowania, to nasz kolega @Hosh to robi znacznie lepiej.
Poza tym stygmatyzowanie a rozmowa o faktach to 2 różne rzeczy.
Czy jeśli powiem, że ludzie z minimalną krajową zarabiają mało, to czy ja ich stygmatyzuję jako biednych? Nie, takie są fakty.
9
To co zrobił wczoraj Simeone z ekipą to był majstersztyk. Nie dość, że Atleti przez większość meczu grało lepiej w piłkę niż Inter, to wydobyć się ze stanu 0:2 w dwumeczu przeciwko takiej szczelnej defensywie jak ta z Mediolanu robi wielkie wrażenie.
To było meczycho przez wielkie M
3
@Hosh Nie mieszałbym robienia zakupów w biedronce z normalnością człowieka.
0
@draxidox Pełna zgoda. Tu uściśniemy dłonie
1
@mekston Ciiiiiiiiiiii, bo się wyda.
1
@Albatros Tak się mówi, a potem nawyk zostaje na całe życie ...
3
@misterio I dla sportu można stoczyć fajną walkę MMA walcząc o robota kuchennego w promocji
1
@MesQueUnClub_87 To bogacze parkują, żeby nie płacić za miejsca parkingowe, a zakupy robią gdzie indziej.
6
Biedronka jest miejscem gdzie zaopatruje się klasa biedna - tu chyba się zgodzimy?
1
@fart @Emhyr NIe powiedziałbym "na farcie" bo to za daleko idący wniosek, jednak Barca była w dwumeczu dość wyraźnie lepsza.
Jednak rozumiem, że tu chodzi o utratę kontroli nad meczem przy 2:1. Tam była też taka piłka, która przeszła 5 cm od słupka, a Stegen odprowadził ją tylko wzrokiem.
Napoli było zbyt słabe by wykorzystać tę słabość Barcy, z rywalami którzy na nas czekają to nie przejdzie. Chyba, że trafimy na Borussię.
6
Hiszpanie znowu rządzą na kontynencie. Mają 3 z 8 zespołów w 1/4 LM
0
@MesQueUnClub96 City awansowało wbrew Haalandowi w LM a nie dzięki niemu. Widziałeś to?
6
@AlexDark00 Wczoraj Lewemu ewidentnie zeszło. Widziałeś to?
3
Jeszcze niedawno i Bayern i Barca mnie demolowały psychicznie, a teraz oba zespoły meldują się w 1/4 finału LM. Jest w końcu jakiś promyk nadziei dla mnie.
Nie chciałbym by Barca trafiła na Bayern. Jak mają odpadać to z kimś innym.
16
Awans Arsenalu ale brawa dla walecznego Porto. Postawić takie warunki liderowi Premier League? Robi wrażenie.
45
Arteta w bólach musi walczyć o to co dla Xaviego jest rozgrzewką.
4
W sumie fajny wieczór, kiedy można nacieszyć się awansem do 1/4 LM, bez szukania dziur w całym. Jest wynik, jest pewien sukces i to trzeba docenić.