8

@Lucerfi Trzeba zabrać im jeszcze dom.

3

@lucca87 Pedri już nie wróci. To jest wspomnienie piłkarza

0

Komentarz usunięty

5

Teraz już Xabi Alonso pokazał kwalifikacje na Barcę - gen przegrywu w Europie jest!

3

Czerwona kartka pogorszyła kompromitację Bayeru i Alonso - teraz przegrywają z rywalem grającym w "10"

2

Xabi do grudnia!

3

I ten Xabi co Karabachu nie może ograć ma zastąpić Xaviego co Napoli ograł?
Nie no, trzymajcie mnie

2

@Rewolucja123 Teraz analiza taktyczna rozmowy, screeny, wykresy i wnioski.

0

@sokot Kolega się zdrzemnął. ostatnio Tuchel zrobił roszady personalne i bawarska maszyna ruszyła z całą mocą. Przede wszystkim ich gra uległa radykalnemu przyspieszeniu, a pięta achillesowa, czyli generowanie sytuacji idzie teraz świetnie. Już Lazio przekonało się na własnej skórze w rewanżu, co znaczy przestawić Kimmicha na defensywę i usprawnić środek pola.

Bayern to kiepski wybór.

2

Na szczęście wybór użytkowników nie jest tak hipsterski jak redaktorów. łatwiejszy rywal i Barca melduje się w półfinale.
Życzenie sobie rywali, którzy maja papiery by sprawić Barcy lanie, jest dla mnie niezrozumiałe.

5

@Odcinkowy Jeszcze zapomniałeś dodać, że Unia jest zła.

5

@Kgorecki2500 ukraińskiego to niech się uczą w domu.

0

@YeastMoss Też mnie to rozbraja. Pamiętam z przeszłości osobę, którą wyśmiewałem mówiąc "czyli jogurt Jogobelli z "Piotra i Pawła" za złotówkę więcej smakuje lepiej i jest bardziej prestiżowy niż ten sam jogurt z Biedry?"

4

@Ls0811 Jak szukasz stygmatyzowania, to nasz kolega @Hosh to robi znacznie lepiej.
Poza tym stygmatyzowanie a rozmowa o faktach to 2 różne rzeczy.
Czy jeśli powiem, że ludzie z minimalną krajową zarabiają mało, to czy ja ich stygmatyzuję jako biednych? Nie, takie są fakty.

9

To co zrobił wczoraj Simeone z ekipą to był majstersztyk. Nie dość, że Atleti przez większość meczu grało lepiej w piłkę niż Inter, to wydobyć się ze stanu 0:2 w dwumeczu przeciwko takiej szczelnej defensywie jak ta z Mediolanu robi wielkie wrażenie.
To było meczycho przez wielkie M

3

@Hosh Nie mieszałbym robienia zakupów w biedronce z normalnością człowieka.

0

@draxidox Pełna zgoda. Tu uściśniemy dłonie

1

@mekston Ciiiiiiiiiiii, bo się wyda.

1

@Albatros Tak się mówi, a potem nawyk zostaje na całe życie ...

3

@misterio I dla sportu można stoczyć fajną walkę MMA walcząc o robota kuchennego w promocji

1

@MesQueUnClub_87 To bogacze parkują, żeby nie płacić za miejsca parkingowe, a zakupy robią gdzie indziej.

6

Biedronka jest miejscem gdzie zaopatruje się klasa biedna - tu chyba się zgodzimy?

1

@fart @Emhyr NIe powiedziałbym "na farcie" bo to za daleko idący wniosek, jednak Barca była w dwumeczu dość wyraźnie lepsza.

Jednak rozumiem, że tu chodzi o utratę kontroli nad meczem przy 2:1. Tam była też taka piłka, która przeszła 5 cm od słupka, a Stegen odprowadził ją tylko wzrokiem.

Napoli było zbyt słabe by wykorzystać tę słabość Barcy, z rywalami którzy na nas czekają to nie przejdzie. Chyba, że trafimy na Borussię.

6

Hiszpanie znowu rządzą na kontynencie. Mają 3 z 8 zespołów w 1/4 LM

0

@MesQueUnClub96 City awansowało wbrew Haalandowi w LM a nie dzięki niemu. Widziałeś to?

6

@AlexDark00 Wczoraj Lewemu ewidentnie zeszło. Widziałeś to?

3

Jeszcze niedawno i Bayern i Barca mnie demolowały psychicznie, a teraz oba zespoły meldują się w 1/4 finału LM. Jest w końcu jakiś promyk nadziei dla mnie.

Nie chciałbym by Barca trafiła na Bayern. Jak mają odpadać to z kimś innym.

16

Awans Arsenalu ale brawa dla walecznego Porto. Postawić takie warunki liderowi Premier League? Robi wrażenie.

45

Arteta w bólach musi walczyć o to co dla Xaviego jest rozgrzewką.

4

W sumie fajny wieczór, kiedy można nacieszyć się awansem do 1/4 LM, bez szukania dziur w całym. Jest wynik, jest pewien sukces i to trzeba docenić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?