0

Arteta pęta swoich zawodników skomplikowaną taktyką i widać, że się męczą, a Xavi zostawia wolną rękę i potem wychodzi z tego akcja Yamala. Po prostu u Xaviego atakuje ten kto ma ochotę i proszę jaki efekt .
Arteta niech się uczy

1

@Encore To prawda, ale jednak musi wnosić coś więcej swoją obecnością. Tylko skąd wziąć tę obecność, skoro ciągle łapie się kontuzje.

1

@FcPortoFan1999 Nieprawda. Dzisiaj wykazuję, ile jest wart piłkarz-szklanka.
Na talencie nie zajedziesz daleko jeśli jesteś przykuty do ławki.

Na marginesie, Havertz jest mocno niedoceniany, a z jakiegoś powodu Arteta go ceni.

3

Wybitny talent Pedri w lidze - 2 gole, 2 asysty
Wybitna porażka Havertz w lidze - 7 goli, 3 asysty

A ileż się tu naczytam, po co ten Havertz w Arsenalu, dlaczego gra, co on daje.

0

@Dari0G Co masz do zarzucenia mu jako człowiekowi? Nie mówię o prezydenturze.

0

Tuchel wygra wszystkie mecze do końca sezonu min. trzema bramkami, wygra LM i pójdzie do zarządu z pytaniem "I co teraz?"

1

@draxidox Uderza to, że przeszkadza Ci nudny jak flaki z olejem i nijaki a przyzwoity jako człowiek, Komorowski, a o łamiącym non-stop prawo, podporządkowanym pisorom lizusie ani słowa.

To w sumie ładnie Cię opisuje

4

@MESSIah16 Duda nad Kaczyńskim? Czy ankietowani to idioci?

10

To jest ta podstawowa różnica między Musialą a Pedrim.
Pedri słynie z talentu, a Musiala ciągle go pokazuje.

2

@FcPortoFan1999 Będzie użyty dziadek, będzie odpowiedź

5

@Miszak Do kaszki gówniarzu

1

Tuchel troluje klub więc odpalił formę pod koniec sezonu.

1

Mainz na poziomie Barcy sprzed kliku lat.

3

I teraz mamy kolejny przykład masterminda Xaviego.

Napoli złapało formę za wcześnie, dzisiaj pikowali i ledwo zremisowali.
Barca z kolei męczyła się ostatnio, by dziś wskoczyć za swoim trenerem na zwycięską ścieżkę.

Tym samym Barca przystąpi do meczu z Napoli napakowana jak kabanos, a Napoli jak zwiotczała dętka. Xavi czyta piłkę nożną jak papież biblię.

6

Lewy tak wybitnie rozegrał, ze Lamine musiał tylko dopełnić formalności.

2

@bartoszplucinski Bartek, Ty jako należący do redakcji masz obowiązek zachowywać urzędowy optymizm, nawet jeśli Cię wewnętrznie wykręca. Jestem zbulwersowany i zniedowierzany.

8

Barca oszczędza się na Napoli - tu widać świetne zarządzanie sezonem przez Xaviego.

2

@fart Ty mnie tu koleżko lepiej się wyspowiadaj, co Tatum dzisiaj robił w meczu.
5 celnych rzutów?

3

@Danny Gaucho nawet alfabetycznie nazwisko na M jest przed tym na R.
Ta lista to skandal. Tak się będziemy bawić?

0

@tomek8756 Przecież te pisowskie trole, same wysłały swoją wtyczkę z Solidarności, czyli Dudę, żeby robili zadymy i prowokowali policję. Reakcje policji były wczoraj słuszne.
Pisiory zrobiły z policji prywatne wojsko na wysyłki.

Taka mała różnica.

A na dodatek, nie dość, że pisiory zrobiły wczoraj kwas, to jeszcze ich trole na forach aktywowały się z przekazem dnia (np. @Saviola88) i siały dezinformacje

1

@MesQueUnClub_87 A czemu ten na dole z 3 obrazka taki rozmazany? Co masz do ukrycia?

0

To ciekawe.

Lewica chce też pomagać "poranionym patriarchatem mężczyznom"

Czy ktoś z Was jest ciężko ranny?

1

@lucas/catalan Uśmiechnięta Polska nie polega na tym, że do rolników dołączają zadymiarze i policja się do nich uśmiecha. Ja jestem zadowolony i uśmiechnięty, to Wasza wiecznie smutna część, teraz będzie chodzić zbolała.
Ale tacy jesteście i nic na to nie poradzę.

6

Komentarz usunięty

5

@sokot Zamordyzm, bo kilku policjantów starło się z policją?

Ludzie Internetu przykładają TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKą
miarę, do takich rzeczy.
Pewnie jeszcze przeceniasz wpływy rolników.

3

Nie róbmy sobie jaj. Moje wpisy zbierające średnio po 4 lajki? Co to ma być? To cyrk, czy poważny portal? Ogarnijcie się albo będę musiał wyciągnąć konsekwencje, z usunięciem własnego konta włącznie.
Tak nie może być, każdy wpis min. 15 lajków i się dogadamy.

1

@MesQueUnClub_87 Spokojnie, zażyją sobie fentanylu i załagodzi on skutki strzelanin. System w USA działa doskonale

0

Nie rozumiem oburzenia/zaskoczenia, że Hołownia przełożył o miesiąc obradowanie nad aborcją.
Jedno - to tylko miesiąc. Drugie - przecież Hołek to konserwatysta, podobnie jak większość w Trzeciej Drodze.

Więc skąd to zdziwienie?

12

Po wczorajszym meczu i tej sytuacji kiedy zawodnik Lipska zaatakował własną krtanią dłonie Viniciusa, rozumiem rozgoryczenie Brazylijczyka. Rasizm kwitnie nawet na murawie.

1

@arasz1819 Ja go ignoruję, więc nawet nie patrzę. Wierzę Ci na słowo.
Ale archiwa ma obszerne. Archiwizuje Internet. Czy trzeba lepszej rekomendacji?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?