Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Arteta pęta swoich zawodników skomplikowaną taktyką i widać, że się męczą, a Xavi zostawia wolną rękę i potem wychodzi z tego akcja Yamala. Po prostu u Xaviego atakuje ten kto ma ochotę i proszę jaki efekt .
Arteta niech się uczy
1
@Encore To prawda, ale jednak musi wnosić coś więcej swoją obecnością. Tylko skąd wziąć tę obecność, skoro ciągle łapie się kontuzje.
1
@FcPortoFan1999 Nieprawda. Dzisiaj wykazuję, ile jest wart piłkarz-szklanka.
Na talencie nie zajedziesz daleko jeśli jesteś przykuty do ławki.
Na marginesie, Havertz jest mocno niedoceniany, a z jakiegoś powodu Arteta go ceni.
3
Wybitny talent Pedri w lidze - 2 gole, 2 asysty
Wybitna porażka Havertz w lidze - 7 goli, 3 asysty
A ileż się tu naczytam, po co ten Havertz w Arsenalu, dlaczego gra, co on daje.
0
@Dari0G Co masz do zarzucenia mu jako człowiekowi? Nie mówię o prezydenturze.
0
Tuchel wygra wszystkie mecze do końca sezonu min. trzema bramkami, wygra LM i pójdzie do zarządu z pytaniem "I co teraz?"
1
@draxidox Uderza to, że przeszkadza Ci nudny jak flaki z olejem i nijaki a przyzwoity jako człowiek, Komorowski, a o łamiącym non-stop prawo, podporządkowanym pisorom lizusie ani słowa.
To w sumie ładnie Cię opisuje
4
@MESSIah16 Duda nad Kaczyńskim? Czy ankietowani to idioci?
10
To jest ta podstawowa różnica między Musialą a Pedrim.
Pedri słynie z talentu, a Musiala ciągle go pokazuje.
2
@FcPortoFan1999 Będzie użyty dziadek, będzie odpowiedź
5
@Miszak Do kaszki gówniarzu
1
Tuchel troluje klub więc odpalił formę pod koniec sezonu.
1
Mainz na poziomie Barcy sprzed kliku lat.
3
I teraz mamy kolejny przykład masterminda Xaviego.
Napoli złapało formę za wcześnie, dzisiaj pikowali i ledwo zremisowali.
Barca z kolei męczyła się ostatnio, by dziś wskoczyć za swoim trenerem na zwycięską ścieżkę.
Tym samym Barca przystąpi do meczu z Napoli napakowana jak kabanos, a Napoli jak zwiotczała dętka. Xavi czyta piłkę nożną jak papież biblię.
6
Lewy tak wybitnie rozegrał, ze Lamine musiał tylko dopełnić formalności.
2
@bartoszplucinski Bartek, Ty jako należący do redakcji masz obowiązek zachowywać urzędowy optymizm, nawet jeśli Cię wewnętrznie wykręca. Jestem zbulwersowany i zniedowierzany.
8
Barca oszczędza się na Napoli - tu widać świetne zarządzanie sezonem przez Xaviego.
2
@fart Ty mnie tu koleżko lepiej się wyspowiadaj, co Tatum dzisiaj robił w meczu.
5 celnych rzutów?
3
@Danny Gaucho nawet alfabetycznie nazwisko na M jest przed tym na R.
Ta lista to skandal. Tak się będziemy bawić?
0
@tomek8756 Przecież te pisowskie trole, same wysłały swoją wtyczkę z Solidarności, czyli Dudę, żeby robili zadymy i prowokowali policję. Reakcje policji były wczoraj słuszne.
Pisiory zrobiły z policji prywatne wojsko na wysyłki.
Taka mała różnica.
A na dodatek, nie dość, że pisiory zrobiły wczoraj kwas, to jeszcze ich trole na forach aktywowały się z przekazem dnia (np. @Saviola88) i siały dezinformacje
1
@MesQueUnClub_87 A czemu ten na dole z 3 obrazka taki rozmazany? Co masz do ukrycia?
0
To ciekawe.
Lewica chce też pomagać "poranionym patriarchatem mężczyznom"
Czy ktoś z Was jest ciężko ranny?
1
@lucas/catalan Uśmiechnięta Polska nie polega na tym, że do rolników dołączają zadymiarze i policja się do nich uśmiecha. Ja jestem zadowolony i uśmiechnięty, to Wasza wiecznie smutna część, teraz będzie chodzić zbolała.
Ale tacy jesteście i nic na to nie poradzę.
6
Komentarz usunięty
5
@sokot Zamordyzm, bo kilku policjantów starło się z policją?
Ludzie Internetu przykładają TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKą
miarę, do takich rzeczy.
Pewnie jeszcze przeceniasz wpływy rolników.
3
Nie róbmy sobie jaj. Moje wpisy zbierające średnio po 4 lajki? Co to ma być? To cyrk, czy poważny portal? Ogarnijcie się albo będę musiał wyciągnąć konsekwencje, z usunięciem własnego konta włącznie.
Tak nie może być, każdy wpis min. 15 lajków i się dogadamy.
1
@MesQueUnClub_87 Spokojnie, zażyją sobie fentanylu i załagodzi on skutki strzelanin. System w USA działa doskonale
0
Nie rozumiem oburzenia/zaskoczenia, że Hołownia przełożył o miesiąc obradowanie nad aborcją.
Jedno - to tylko miesiąc. Drugie - przecież Hołek to konserwatysta, podobnie jak większość w Trzeciej Drodze.
Więc skąd to zdziwienie?
12
Po wczorajszym meczu i tej sytuacji kiedy zawodnik Lipska zaatakował własną krtanią dłonie Viniciusa, rozumiem rozgoryczenie Brazylijczyka. Rasizm kwitnie nawet na murawie.
1
@arasz1819 Ja go ignoruję, więc nawet nie patrzę. Wierzę Ci na słowo.
Ale archiwa ma obszerne. Archiwizuje Internet. Czy trzeba lepszej rekomendacji?