1

Jak ja szanuję Niemców - ta kultura, ta moc. Nasz model do naśladowania.

3

@MesQueUnClub96 To Indyk

0

@MesQueUnClub96 A Wirtz nie wykorzystuje świętej maszyny Nagelsmanna?

0

Florian! Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

Moi rodacy dowalili do pieca, tak jak zapowiadałem

0

@Dari0G Martwi mnie Twoja mentalność w tym kontekście. Szanuj się

5

W tym sensie Afrykę, myślałem, ze chodziło tu o płodzenie talentów na potęgę

0

@Encore I zostaniesz z tego przeze mnie rozliczony

1

Dzisiaj rodacy naszego premiera grają z Francją i biorą to.

0

@BorzyKrzys Czyli Żydzi odpowiedzieli na atak.

A na co odpowiedzieli Palestyńczycy atakując Żydów? I ile razy więcej Żydów zabili Palestyńczycy niż Żydzi ich?

Trudno mnożyć przez zero, co?

6

Lekcja angielskiego:

jump evidence - skakać do wody

0

@Forsyth Nie przypominam sobie żebym coś pisał o tym projekcie, jednak nieukończony przekop, nie łączący miasta z morzem nie miał sensu. Nie o to chodziło.

PiS to jak zawsze przerost formy nad treścią i przekop w obecnej formie to kolejne megalomaństwo. Bezsens w czystej postaci. Robienie szumu by pokazać ciemniejszym wyborcom, ze coś się dzieje.

1

@kaamil1910 Dość bezsensowny postulat w mojej ocenie. Obietnice wyborcze dają wyborom kolorytu, zawsze dawały

1

@Forsyth "Jeżeli źródła się nie mylą" "Macie swojego Bidena"

Czyli wnioski na podstawie domniemań. Klasyka Twoich analiz

0

@Szklaner Jego dziadek czeka do dziś na 100 mln od Wałęsy, jak jest tak samo lotny

0

@draxidox Przestań się wreszcie błaźnić, bo to już robi się autoreklamą głupoty.

0

@MarioPiekario @draxidox Uniwersalną prawdą jest to, że obietnice wyborcze są dla głupich.
To nie fikołek, to nie zaślepienie, to zasada wyborów.

A to, że Wam trzeba to odkrywać jako objawienie świadczy tylko o Was. I to nie najlepiej.

Stąd też te żenujące rozliczanie 100 obietnic w 100 dni. Ale do tych Waszych garnków raczej to nie dotrze.

0

Komentarz usunięty

1

@DamianBarcaCule I pewnie jest z Niemiec?

1

Od wczoraj wałkowany jest temat studni Tuska. Co to za studnia? Ktoś coś wie?

2

I ma 100% racji. Nie wiem skąd u niektórych strach przed PSG. Barca jest tutaj faworytem. PSG może mieć lepszy kolektyw, bardziej zgrany skład, ale tylko teoretycznie, bo Enrique to żaden wirtuoz trenerki.

4

Świetny mecz Polaków. jest pomysł, dominacja, polot, nieprzemakalna defensywa i moc strzelonych goli. Podwoić prowadzenie i Walia z przerażeniem czeka na rywala.

4

@Wilku05 Zawsze wzruszają mnie ludzie znikąd, którzy martwią się o oszukanych wyborców innych partii. I co oni teraz poczną? Koniec świata

0

@D10SLEO Przecież z wpisu nie wynika, ze są w szoku, tylko, ze trzeba czasu by zrobić porządki. To nie jest aż tak trudny przekaz

0

@PatrykBarca A Patryk dalej w lesie jeśli chodzi o wiedzę o United.
I dalej powtarza te jednostronne dyrdymały. Analiza - poziom piwniczny

W tym temacie nie da Ci się pomóc

4

Jak patrzę na skład PSG, to zastanawiam się czego Barca ma się obawiać w tym dwumeczu LM. Przemyśleć ograniczenie swobody Mbappe i PSG będzie bezzębne jak w meczach z Bayernem w zeszłym sezonie.

0

@tomek8756 Mam nadzieję, że do finału LM. Ostatnio widać wyraźną zwyżkę formy. Nie wiem skąd ona i czemu Xavi tak zamulał przez pół roku

9

@mekston To jest rozsądne przywołanie właściwych proporcji

4

@Peciak No jeśli to Twoim zdaniem było najważniejszym elementem pierwszych 35 minut?
Ja zwróciłem uwagę na szczelną i pewną defensywę, która robiła wielkie wrażenie i wyrachowanie w skutecznym punktowaniu przeciwnika.

Tak, jeśli tak miałby wyglądać każdy mecz Barcy, biorę to.

Mi tiki-taka z flaka jest niepotrzebna.

4

Za rzadko, stanowczo za rzadko Xavi prezentuje nam taką wersję Barcy. Gdyby taki mecz zdarzał się nie co 10 kolejek, a co 3, to inaczej bym z nim gadał.

0

Wrócił Messi na bramce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?