Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak ja szanuję Niemców - ta kultura, ta moc. Nasz model do naśladowania.
3
@MesQueUnClub96 To Indyk
0
@MesQueUnClub96 A Wirtz nie wykorzystuje świętej maszyny Nagelsmanna?
0
Florian! Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
Moi rodacy dowalili do pieca, tak jak zapowiadałem
0
@Dari0G Martwi mnie Twoja mentalność w tym kontekście. Szanuj się
5
W tym sensie Afrykę, myślałem, ze chodziło tu o płodzenie talentów na potęgę
0
@Encore I zostaniesz z tego przeze mnie rozliczony
1
Dzisiaj rodacy naszego premiera grają z Francją i biorą to.
0
@BorzyKrzys Czyli Żydzi odpowiedzieli na atak.
A na co odpowiedzieli Palestyńczycy atakując Żydów? I ile razy więcej Żydów zabili Palestyńczycy niż Żydzi ich?
Trudno mnożyć przez zero, co?
6
Lekcja angielskiego:
jump evidence - skakać do wody
0
@Forsyth Nie przypominam sobie żebym coś pisał o tym projekcie, jednak nieukończony przekop, nie łączący miasta z morzem nie miał sensu. Nie o to chodziło.
PiS to jak zawsze przerost formy nad treścią i przekop w obecnej formie to kolejne megalomaństwo. Bezsens w czystej postaci. Robienie szumu by pokazać ciemniejszym wyborcom, ze coś się dzieje.
1
@kaamil1910 Dość bezsensowny postulat w mojej ocenie. Obietnice wyborcze dają wyborom kolorytu, zawsze dawały
1
@Forsyth "Jeżeli źródła się nie mylą" "Macie swojego Bidena"
Czyli wnioski na podstawie domniemań. Klasyka Twoich analiz
0
@Szklaner Jego dziadek czeka do dziś na 100 mln od Wałęsy, jak jest tak samo lotny
0
@draxidox Przestań się wreszcie błaźnić, bo to już robi się autoreklamą głupoty.
0
@MarioPiekario @draxidox Uniwersalną prawdą jest to, że obietnice wyborcze są dla głupich.
To nie fikołek, to nie zaślepienie, to zasada wyborów.
A to, że Wam trzeba to odkrywać jako objawienie świadczy tylko o Was. I to nie najlepiej.
Stąd też te żenujące rozliczanie 100 obietnic w 100 dni. Ale do tych Waszych garnków raczej to nie dotrze.
0
Komentarz usunięty
1
@DamianBarcaCule I pewnie jest z Niemiec?
1
Od wczoraj wałkowany jest temat studni Tuska. Co to za studnia? Ktoś coś wie?
2
I ma 100% racji. Nie wiem skąd u niektórych strach przed PSG. Barca jest tutaj faworytem. PSG może mieć lepszy kolektyw, bardziej zgrany skład, ale tylko teoretycznie, bo Enrique to żaden wirtuoz trenerki.
4
Świetny mecz Polaków. jest pomysł, dominacja, polot, nieprzemakalna defensywa i moc strzelonych goli. Podwoić prowadzenie i Walia z przerażeniem czeka na rywala.
4
@Wilku05 Zawsze wzruszają mnie ludzie znikąd, którzy martwią się o oszukanych wyborców innych partii. I co oni teraz poczną? Koniec świata
0
@D10SLEO Przecież z wpisu nie wynika, ze są w szoku, tylko, ze trzeba czasu by zrobić porządki. To nie jest aż tak trudny przekaz
0
@PatrykBarca A Patryk dalej w lesie jeśli chodzi o wiedzę o United.
I dalej powtarza te jednostronne dyrdymały. Analiza - poziom piwniczny
W tym temacie nie da Ci się pomóc
4
Jak patrzę na skład PSG, to zastanawiam się czego Barca ma się obawiać w tym dwumeczu LM. Przemyśleć ograniczenie swobody Mbappe i PSG będzie bezzębne jak w meczach z Bayernem w zeszłym sezonie.
0
@tomek8756 Mam nadzieję, że do finału LM. Ostatnio widać wyraźną zwyżkę formy. Nie wiem skąd ona i czemu Xavi tak zamulał przez pół roku
9
@mekston To jest rozsądne przywołanie właściwych proporcji
4
@Peciak No jeśli to Twoim zdaniem było najważniejszym elementem pierwszych 35 minut?
Ja zwróciłem uwagę na szczelną i pewną defensywę, która robiła wielkie wrażenie i wyrachowanie w skutecznym punktowaniu przeciwnika.
Tak, jeśli tak miałby wyglądać każdy mecz Barcy, biorę to.
Mi tiki-taka z flaka jest niepotrzebna.
4
Za rzadko, stanowczo za rzadko Xavi prezentuje nam taką wersję Barcy. Gdyby taki mecz zdarzał się nie co 10 kolejek, a co 3, to inaczej bym z nim gadał.
0
Wrócił Messi na bramce