Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston Tego potwora już nic nie zatrzyma!
49
Sergi Roberto jak profesor - całkowicie niesamolubnie na tacy wystawia Lewemu gwoździa do neapolitańskiej trumny. Świetna asysta.
0
Będą ciężary w 2 połowie
1
Śmierdzi wyrównaniem
6
Powiem tak, jeśli Barca nie strzeli 3 gola, awansu do 1/4 nie będzie.
Potrzebna jest odpowiedź
0
@mekston Poczekajmy na wynik meczu, ale na pewno do 1/4 LM, jeśli wygra
7
Na razie przepiękne 25 minut Xaviego i chłopaków. Super sprawa, ryj sam się cieszy
7
Fermin grając tak jak gra dzisiaj na poziomie 1/8 LM, podpisuje certyfikat jakości.
Jeśli nie pęka w takim meczu, to czyż nie jest potwierdzenie jego dużej jakości?
12
Tym razem wielkie brawa dla Yamala za kapitalne czytanie przestrzeni, rewelacyjne rozegranie, wielka inteligencja i świetny wybór.
1
Ogromna inteligencja boiskowa Lewandowskiego. Brawo Robert, brawo asystent i strzelec gola.
0
I co? Jakie widoki? Bierzemy to?
1
@Pawel13sz Nie zaskoczy taktycznie, a wszelkie korzyści jakie dla nas mogą wyniknąć będą wynikać z przebłysków indywidualnych (liczę mocno na Yamala)
Jedno mogę oddać Xaviemu. Ponieważ poprawił grę defensywną zespołu, liczę, że na tym fundamencie gracze ofensywni wyczarują coś własnym sumptem.
4
Cieszmy się, Barca jeszcze przez 10 godzin będzie w LM.
2
@Radioactive9705 Jak poprzednie 6 ćwiartek mojego życia, nic specjalnego
1
@GeneralXavi Taa
0
Jutro kończymy sezon, tak?
0
Do psa czy kota zwracać się jak do dziecka - ludzi ładnie porąbało.
0
@Criss18Barca Trzeba go potraktować peciakoterapią
4
@michal26 Ale rozbudziłeś emocje i napędziłeś dyskusję.
Ja tylko dodam od siebie, jestem przeciw sprzedaży Yamala. To może być kura znosząca złote jajka, więc nie widzę sensu krótkoterminowego zastrzyku pieniędzy, kosztem długofalowych zysków.
Oczywiście, chyba, że okaże się drugim Pedrim, ale on ma w sobie to niesłychane "coś". I jeśli ktoś rozpoznaje w nim nowego Messiego, jestem w stanie się pod tym podpisać
5
Rumak to geniusz. Remisem w Zabrzu nadrabia do Legii i Pogoni po 1 punkcie.
Rutkowscy - magia strategicznego know-how.
50
Apropos meczu Realu z Celtą okolicznościowy sucharek:
Jak nazywa się podanie tyłkiem?
Asspass
2
Czarny Bóg futbolu ucisza La Ramblę po raz pierwszy
0
Komentarz usunięty
1
@Arni2014 Opamiętaj się.
3
Arsenal największym wygranym dzisiejszego meczu, po 2 punkty do każdego rywala nadrobione i pozycja lidera w tabeli
1
City dzisiaj zasuwa w tempie Barcy - brak ruchu, szybkości, pomysłu, tempa, schematów
1
City bardzo słabiutko w 2 połowie
0
Podanie Salaha a'la Messi
8
Rutkowscy z Rumakiem wykreowali dziś w 1 połowie meczu z Górnikiem xG 0,06.
Brawo! Na taką zmianę czekaliśmy w Poznaniu!
0
Havertz znowu ośmiesza znawców z LR