Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@PatrykBarca Jeśli jest tak dramatycznie jak to opisujesz, to Barca jest ugotowana, a kucharzem jest Xavi.
Jednak jeśli jest wygospodarowana kasa, a Xavi rezygnuje, to warto spróbować, choćby z tym Flickiem. Dla mnie najgorsza jest stagnacja na marnym poziomie.
Można spróbować, polec, ale nikt nie odmówi, że Laporta próbował. Ugruntowanie braku rozwoju utalentowanych zawodników do niczego nie prowadzi.
Mnie news o pozostaniu Xaviego nie dziwi - Laporta uskutecznia źle rozumianą lojalność
0
@mmaciass Jest tak samo? Obecnie masz masowy nepotyzm? Radzę koledze mocno popukać się w głowę. Masowe wyprowadzanie kasy z budżetu? Gdzie?
W TVP masz znajomków z peło? Kto konkretnie?
Co Ma CPK do sensownego zarządzania? To nie jest projekt jednoznacznie opłacalny, więc Twoje wyobrażenie nie musi mieć nic wspólnego z rzeczywistością.
Strzelasz banałami, a treści merytorycznej nie ma prawie wcale.
0
@Saviola88 Brakuje ci podstawowej wiedzy o tym co sie działo w kraju.
Jedyną partią która wypisała się z cywilizowanej polityki był i jest PiS. Zrobił to w Polsce w 2010 roku po Smoleńsku, i w Europie gdzie ze wszystkimi się kłócił.
PO nie ma nic do tego, co widać po szerokiej koalicji. Jeśli PO sie nie dogaduje to tylko patologia pisowską.
0
@mmaciass Dzięki właśnie takim rządom jak obecne PO nasz kraj rozpadł się wewnętrznie w 18 wieku ;) a w zasadzie to zaczął juz w 17. Swoi muszą zarobić, a kluczowe inwestycje stoją , nie ma w tym przypadku. Komuś się to nie podoba i tyle.
Właśnie opisałeś doskonale PiS. Inwestycje stoją, a swoi musza zarobić
3
@Recha_0684 Nie musimy nic wiedzieć o pracy górników. Ale wiemy, ze w kapitalizmie jak biznes bankrutuje to się go zamyka a nie pompuje kasę z publicznych pieniędzy.
Jak firma sprzątająca bankrutuje nikt jej sztucznie nie podtrzymuje.
Nie myl rentowności biznesu z brakiem szacunku dla górników. To nie powinny być święte krowy.
2
@TheNekro94 Było widać tę jedność w każdym meczu. To absolutne uwielbienie kolegów dla Messiego aż kipiało z Argentyńczyków. To byli piłkarze na misji i bardzo wzięli to sobie do serca.
2
Warta w 43 minuty wygenerowała XG na poziomie 0,01.
Alez ciekawe jaka to była sytuacja? Wykop bramkarza spod własnej bramki?
0
@osa91 Kawa ma parę zalet zdrowotnych - pudło. Mylne zestawienie
5
@Recha_0684 A umiałbyś napisać coś merytorycznego w odpowiedzi na niepodważalne fakty opisane przez @AxelF.
Od kiedy opis rzeczywistości opisuje autora? To są linijki opisujące 1 do 1 roszczeniową grupę zawodową, która swoją przydatność udowadniała strasząc najazdem na Warszawę. Dla mnie największe trutnie w Polsce.
0
@Rewolucja123 Weź Ty chłopie nie troluj
6
Wnoszę o anulowanie wszystkich goli strzelnych Barcy przez rywali.
Uzasadnienie: 11 graczy rywala zawsze absorbowało naszego bramkarza.
1
@PatrykBarca Tylko, że Carlo co rok liczy się w LM. Gdyby Barca realnie liczyła się w walce o LM, myślę, że spojrzenie na Xaviego mogłoby być nieco inne.
28
Jak narzekacie w jakim stylu Real utrzymuje lidera tabeli, to przypomnijcie sobie dobrze w jakim stylu Barca wygrała mistrzostwo rok temu.
1
Madrycioki mają problemy
1
@arasz1819 Siadaj wygodnie w fotelu, zaraz Czumeni będzie Cię wyjaśniał
2
@michal26 A może jest. Może PiS dołożył tylko swoje do pieca.Nie przesądzałbym.
Spodziewam się, że podobnie będzie z klimatem. Obecnie tyle mówi się o skutkach naszych zaniechań w tych i poprzednich czasach. Te zaniechania mogą doprowadzić do zapaści klimatycznej, która może nabrać rozpędu w pewnym momencie. I też można będzie powiedzieć, że w ciągu pewnej dekady nastąpi jakieś radykalniejsze załamanie. I nijak nie będzie to skutkiem tego co się w tej konkretnej dekadzie wydarzy. To będzie skutek wielu dekad zaniechań.
Załamanie dzietności nie może nastąpić w 6 lat.
Kiedyś w analitycznej rozmowie, ktoś celnie zauważył, że różnej maści specjaliści wymyślają przyczyny upadku zainteresowania religią w Polsce. Tym czasem identyfikowanie tych przyczyn nie ma nic wspólnego z Polską. To typowy proces dotyczący każdego społeczeństwa materialistycznego, hołdującego kapitalizmowi.
Podoba mi się taka rozszerzona perspektywa. Ona nadaje problemom właściwy wymiar.
8
@michal26 Nie tylko PiS. We Włoszech czy Hiszpanii nie ma PiSu a dzietność leży.
Zachodni styl życia też zaprasza do refleksji.
Są pewne cechy westernizacji, którą niemal każde państwo przesiąka, a jedną z nich jest mocno obniżona skłonność do prokreacji.
3
@FcPortoFan1999 Mądrego to miło poczytać, nawet takiego młokosa.
Zobacz jak procentuje oglądanie Ekstraklasy. Brawo Ty!
3
@Natenczas Dobry komentarz.
6
Za szybko na takie wyrokowanie. Cubarsi nie zagrał nawet połowy minut Yamala. Próbka Lamine jest wyraźnie większa, ale czy miarodajna?
A co dopiero Cubarsiego?
Trzeba poczekać do końca tego sezonu a najlepiej nawet i kolejnego z wyrokami.
1
@Kgorecki2500 Najpierw pomyślałem "a jednak", )bo pamiętasz, że Rosjanie zgromadzili ogromne wojsko na granicy) a potem trudno było mi to przyswoić.
25
City w 3 ostatnich meczach strzeliło 3 gole.
Tylko dzisiaj Xavi załadował rywalom 4.
Tak to jest gdy jest się trenerem z najwyższej, niedostępnej innym półki.
1
Harry Kane przełamuje dziś niemoc Bayernu. W swoim stylu - wielka klasa.
0
@Rewolucja123 No czemu? Odpowiedz sobie.
14
Jak Xavi wygra wszystkie mecze do końca sezonu, zaczynam akcję
Comentateiro do grudnia!
0
@Rewolucja123 Letko.
2
Niestety rozczarowujący wynik w Poznaniu. Niby jakaś tam dominacja Lecha, ale to bez przekonania i ze słabiutką grą w ofensywie. Jest poczucie straty 2 punktów.
0
@Jonyx Defensywa - ona stanowi różnicę, a Barcy wyglądała do tej pory jak sito.
0
Tak prymitywna ta ofensywna gra Lecha Rumaka. Wrzutki i wrzutki.
4
Xavi się pogubił - oszczędza zmienników na kolejne mecze.