0

United idzie po 4 wygraną z rzędu i 5 mecz bez porażki z rzędu w lidze.

3

Gdzie się Legia spieszy, tam się diabeł cieszy.

2

@HighestInTheRoom Boli Cię Puszcza co?

0

8 punktów straty, co ta Barca wyczynia w tym sezonie?

1

Puszcza! Puszcza!
Rayo! Rayo!

1

@Popitek12 Dziewczyna oświadczy Ci, ze masz nierówno pod sufitem

1

@michal199500hehe Analityk się znalazł

1

@MESSIah16 Bardzo lubiłem tę książkę jako dzieciak. Na rasizmie się wtedy nie znałem. Fajna przygodówka.
Teraz wiem o wiele więcej, ale po co wycinać książkę, która była symbolem swoich czasów i podejścia do kolorowych? Od wycinania historii, przeszłość nie zniknie ani się nie zmieni.

W ogóle temat lektur, to coś, co trzeba przemyśleć. Jeśli mamy zachęcić młodych do czytania, to poprzez takie lektury, które są dla nich atrakcyjne i o których chcą się wypowiadać.

0

@tristan87 Możesz być złośliwy, ale z pewnością wiele rzeczy mam przemyślanych o wiele lepiej niż strzelający prawdą recenzenci filmu bez oglądania go, albo eksperci od klubów, których meczów nawet nie widzieli.

0

@Katalonbar Na pewno są tu spece od zdrajców. Uważaj na najazd.

1

@Natenczas Pomysł 2006 rok. Koniec projektu - 2015.
Rządy PO - 2007-2015.

Jeśli Twoja wiedza z zakresu CPK jest na podobnym poziomie, to tzn, że propaganda ważniejsza jest dla Ciebie niż fakty.
Kompletnie gubisz niuanse.

1

@Natenczas Zapytam z ciekawości - czyim jesteś wyborcą?

2

@Natenczas "Jakoś PiS zbudował terminal w Świnoujściu"

Ale dlaczego kłamiesz? Jakie to światło rzuca na Ciebie? Już z CPK bardzo jednostronnie się wypowiadasz, ale propaganda ma swoje granice, a Ty zdaje się zatraciłeś umiar.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Natenczas Co ja mam Ci napisać, skoro nie czytasz uważnie tego co piszę, a sam budujesz obraz obecnego CPK widziany przez różowe okulary.

Ty masz przechył absolutnie jednostronny i bezkrytyczny, ja po wysłuchaniu audycji i przeczytaniu analitycznych artykułów uważam, że należy usiąść, policzyć, jeszcze raz przeanalizować i jeśli werdykt będzie brzmiał: "CPK w nowej formie to zysk dla naszego kraju", wtedy dajemy zielone światło.

Czyli nie jestem przeciwny CPK, tylko CPK-PiS, bo ta inwestycja ma ogromne mankamenty. Temat dla mnie jest otwarty.

Bo jeśli Twoim argumentem jest, że to nieprawda, że nic nie zostało zrobione, to brzmi jak wyjaśnienie ucznia, który mówi, ze się uczył. A, że efekt jest na 1 czy 2 raczej przemilczasz.

3

Wszyscy do łóżka marsz (ale nie wspólnego) i spać. Bo potem z niewyspania te depresje i spadek libido.

13

Yamal to bez cienia przesady złoty dzieciak. Jak wyglądałby ten sezon gdyby nie on?
Toż to byłaby katastrofa bez mydła.

0

Raków - Piast po 38 minutach: Raków 0 strzałów, Piast 1.
Co ten Raków odstawia na wiosnę?

0

@against_modern_football Padłem po tym zdjęciu. He he

0

@arbuz1512 Cóż, większość kibiców potrzebowała 1,5 roku by dojrzeć pewne braki Xaviego.

7

To jest ten mental zwycięzcy Xaviego. To jest to co zaczyna działać po 2 latach i 3 miesiącach. Zawodnicy Barcy jak wygłodniałe wilki, które chcą za wszelką cenę zagryźć ofiarę.
To są te cechy, które dają wygraną w LM.

Tej maszynerii nic już nie zatrzyma.

2

Wynik się zgadza, Lech wygrywa 2-1, ale gra w 2 połowie była katastrofalna przez wielkie K.
Defensywa defensywą, ale Lech okopał się w polu karnym nawet nie udając, że próbuje kontratakować. Żenujące straty piłki po 2 podaniach na krzyż, brak jakiegokolwiek pomysłu na wyprowadzenie piłki. Tylko czekanie na wyrok.
Tym razem się udało. Więcej szczęścia niż rozumu, piłka po strzałach Jagiellonii, jakoś mijała słupki i poprzeczki, ale trudno uznać, że Lech miał mecz pod kontrolą.

Mecz przypomina 1 do 1 slizganie się Barcy w zeszłym sezonie. A tak ślizgać nie da się wiecznie.

Wygrana, wewnętrzna radość, ale z kwaśnym uśmiechem na twarzy.

1

Jaga powinna grać już w 10, a zamiast tego gol na 1-2

1

@KrychaFCB" Próbowaliśmy skontaktować się z politykiem, by zapytać go, czy miał jakiś wpływ na promocję swojego brata. Nie odbierał jednak od nas telefonu ani nie odpisywał na wiadomości."

To rzuca nieco światło na tryb powoływania.

0

Lech 2-0, ale momentami gra ociera się o jaskiniowy prymitywizm.

0

@pioz123 Masz minus

1

Polski Klopp, Guardiola i Ancelotti w jednym czyli Mariusz Rumak upokarza Jagiellonię 2-0 po 30 minutach meczu w Białymstoku.

5

Xavi "zajadę Yamala na śmierć" Hernandez.
Idź Ty Xavi juz z tego klubu

0

Brawo Marchewa, Lech 1-0. Sędzia kończ już ten mecz!

0

@Natenczas Fajnie to brzmi jak się nie wchodzi w szczegóły. Jak z bajki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?