Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@arasz1819 Już przyjąłem, że jestem za głupi na Wielkość Konfederacji.
5
@Arden Nie wytłumaczysz. Tutaj ślepa niechęć zastępuje rozum, a gdzie nie ma rozumu, tam nie ma właściwych proporcji w budowaniu opinii.
20
@MESSIah16 180 mln, desygnowane w listopadzie 2023 roku, czyli klasyczny pisowski skok na kasę na finiszowych metrach.
Jeśli ktoś tu nie rozróżnia złodziejstwa od upamiętniania zdarzenia, powinien oprzytomnieć.
To jak z CPK, nie chodzi o projekt, tylko żeby swoi się obłowili. Niestety w sumie fajne 2 idee giną w bagnie chciwości i korupcji pisowskiej.
Jeśli te 2 projekty miałyby zaistnieć, to od podstaw, zrobione na poważnie, a nie po to by uprawiać tanią propagandę.
Oczywiście temat jest w Polsce drażliwy, więc złodziejstwo można przykryć gównoburzą nt. antypatriotyzmu.
Klasyka PiSu - tylko nierozgarnięci nie łapią tego mechanizmu.
0
@mekston A mógłbyś to udowodnić?
4
Jakiś Konfederata (nazwiska nie pamiętam) był gościem w TOK FM i świetnie się wyjaśnił.
Dziennikarka: to wywracacie stolik wchodząc w układy z PiSem w Bydgoszczy przed wyborami samorządowymi?
Ale z PO wcześniej też nawiązaliśmy relacje.
Kurtyna
1
@BorzyKrzys Nie fikej. Najlepszy i basta!
3
Co to za gość się tu wozi z pucharkiem obok ksywy? Nie podoba mnie się to.
Co to za szpan?
0
@Barcelonka070 Po tym czy wierzy się w obietnice wyborcze odróżniam głupiego wyborcę od mądrego.
Po tym czy ktoś spełni obietnice wyborcze, nie nie odróżniam lepszej partii od gorszej.
2
@draxidox Wiesz co? Wtedy świat by się skończył.
2
@draxidox Jak ktoś brał te 100 obietnic na poważnie to prawicowcy, wyborcy KO mieli i mają do sprawy dystans. Obietnice są dla głupków.
2
@draxidox Obiektywnie 6 konkretów w tak krótkim czasie to rewelacyjny wynik na tle jakichkolwiek innych rządów.
Pewnie lepszą wydajność miały rządy na początku lat 90-tych gdy reformowali ustrój.
Inna sprawa czy dotychczasowe ustawy bardzo zmieniają rzeczywistość - można tu podyskutować.
5
@Prorokk I to jest konstruktywne myślenie. Tej Rzeczpospolitej Obojga Narodów nic nie zatrzyma.
2
@draxidox No Ciebie zwalniam z tego obowiązku. Dostajesz dyspensę
0
@YeastMoss Tu nie chodzi o ego polskiego księcia, tu chodzi o twardą rzeczywistość.
1
Wartość 88 proc. niemal dwa razy większa niż 80,3 proc. - wykres z tak przygotowaną skalą pojawił się w środowym wydaniu "Faktów TVN". Ilustrował on spadek liczby uczniów, którzy uczęszczają na lekcje religii w szkołach. Tak przygotowany wykres skomentowała ekonomistka Alicja Defratyka, która stwierdziła, że to "manipulacja w iście TVPiS-owskim stylu".
2
@maroon Warum? Władcza Helga nie jest zła
2
@maroon Ja jako wyznawca Tuska uznaję tylko rodowite Niemki
1
@udarpawarotam No to do roboty! Dbajmy o siebie!
0
@Polaco9 Nie, ale są na pewnym etapie, gdy wsparcie finansowe bardzo im się przyda
2
@Szklaner Wymiotłeś, he he
1
@Aragorn33 Tak, ale Ukrainki często są w kiepskim położeniu materialnym tutaj i ich motywacje niekoniecznie muszą być nazwijmy to "właściwe".
Dlatego być może są chętniejsze do tworzenia związków niż Polki.
1
@tadzik447 Chodzi mi o to, że Ukrainka może być chętniejsza na związek ze względów materialnych. A nie koniecznie z głębi uczucia.
0
@mielniczas Gaci? Miałeś na myśli Gucci?
0
Czy wiązanie się z Ukrainką to pójście na łatwiznę? A może desperacja?
4
@Katalonbar A co kotku, szukasz kogoś?
0
@MysticCat Twoja odpowiedź jest podwójnie żenująca.
Liczenie na spełnienie obietnic wyborczych - to naiwność i nieznajomość polityki jako takiej.
Po drugie, nie wypowiadaj się za mnie.
0
@draxidox Ja nie kupuję na śniadanie ropy czy benzyny. A nie zauważyłem zmian w cenach ostatnich 2 miesiącach. Ewentualnie nawet delikatne obniżki niektórych towarów w Aldi.
Może Ty pijesz benzynę do posiłków, więc sumarycznie Twoje życie może być droższe.
1
@Kgorecki2500 Jestem barwnym człowiekiem, nie stronię od różnorodnych uciech
0
Wszędzie tylko słyszę, że polaryzacja i podziały, kłótnia i awantura, radykalizmy i spięcia.
A tutaj na La Rambli Konfederata z Lewicowcem, KO-wiec z PiS owcem to jedna wielka wspólna rodzina. Czyż nie jesteśmy oazą na tym wzburzonym morzu?
13
Co ja czytam? Dziś imieniny obchodzi min. Jowita.
@Luciano99 przekaż serdeczne ukłony swojej lubej