Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak Xavi nie wygra dzisiaj, to długo w klubie nie zabawi. Czuję zwolnienie.
0
@FcPortoFan1999 I po co te bzdury wypisujesz? Nie można podać 6:4,6:4?
Ty antypolaku Ty.
0
@tbas A ja odnoszę się do 2 części Twojego wpisu, która jest o czym innym.
Chyba jasne jest, że gdyby nie kilka lat morderczego uwikłania Niemców w wojnę z Rosją, front zachodni wyglądałby zupełnie inaczej.
Nie wiem po co różnicować. USA, Zachód, Rosjanie - wszyscy mieli swój wielki udział w pokonaniu Niemców.
Za 2 wojnę akurat Rosjan trzeba chwalić. Epizod z powstaniem niczego tu nie zmienia.
0
@Bykunn Mi też się nie podoba Twój wpis. Nie oceniaj za potencjał zła, tylko za faktycznie wyrządzone zło. Liczy się kto i co zrobił, a gdybanie jest niepoważne.
0
@tbas Ale do wyzwolenia Polski przyczyniło wykrwawienie się min. Rosjan w Rosji przy kruszeniu potęgi niemieckiej. Rosjanie ponieśli przeogromne straty, zatem nie rozumiem dlaczego tak lekko piszesz o wjechaniu na białym koniu.
To co najmniej niestosowne, a można by pokusić się o mocniejsze słowa.
11
Jutro gra Barca Xaviego więc dzisiaj biorę tabletkę "dzień przed"
1
@JimMorrisonFCB Nie to miałem na myśli. Co to za obrazoburcza sugestia? Chcesz żebym nasłał na Ciebie rolników?
1
@Culer9002 Wiesz, rutyna zabija, a ja chcę odżyć
0
@lntrowertyk I szybciej będę miała emeryturę
3
@Fabik87 Wielkie ufffffff
6
Gdy Biden myli zmarłych prezydentów z żyjącymi to jest niezręcznie, ale wielkich konsekwencji nie ma. Ale nie daj boże żeby pomyliły mu się Chiny z Tajwanem
3
@July_6_BcN Będę rodziła jak najęta
2
Nie wiem czy nie zmienię pci. Z moją nową pcią, Barca zyskałaby nową kibickę.
0
Niektórzy jedzą pączki, inni wyglądają jak pączki. Nie wstyd wam, ci drudzy?
2
@Popitek12 Pele
0
Komentarz usunięty
12
@Deviler Pączki to sama chemia, człowiek to sama chemia. Dopasowanie idealne
0
@GeneralXavi Tak jest towarzyszu! Spocznij!
0
@bartekvisca Ponoć Poznań ma być nieprzejezdny. Ciekawe
2
Piątek w Poznaniu.
Są kolejne informacje w sprawie piątkowego protestu rolników. "Poznań będzie zablokowany cały". Radzą, by opuścić miasto do 8.00
Niech protestują, trzeba ich po ludzku zrozumieć.
0
Wybieracie goloneczki, steki, pączki, piwo i 65 lat życia, czy wegetarianizm, diety, jogę itp i 80 lat życia?
5
Nasz krajan Sochan wpadł w publiczność i jeszcze sobie podjadł.
2
Wygrana Portugalii na Euro to byłaby złota piłka dla Cristiano
4
@Danny Gaucho No musiał się podlizać czarnoskóremu
0
@wojopancer Tak jak Busiego w czasach Leo. Kamon
4
@michal26 Nie głosowałem na KO.
Tę wypowiedź można rozpatrywać jako celową, albo chlapnięcie. Jaka motywacja taka ocena.
Kompromitacją jest 5 Mentzena w 21 wieku w środku cywilizowanego świata. Jeśli Tusk chlapnął, to jest to przejaw bezmyślności. Ale być może chciał sprowokować.
Kto tam go wie?
1
@skubi99 No to skoro tak rzadko się zdarza, że możemy uścisnąć dłonie, to w tej sprawie uściśnijmy je
6
Ostro kogoś porąbało. Wchodzę ja portal epoznan a tam nagłówek:
"Krzysztof Stanowski z Kanału Zero wróży, kto wygra wybory w Poznaniu"
To jest jakiś pieprzony wszechwiedzący omnibus, że wrzuca się typa wszędzie gdzie się da? Niedobrze się już robi od tego kolesia.
Może niech wynajdzie lek na raka albo teleportację.
1
Bawią mnie laramblowi eksperci od porzuconego wkrótce projektu CPK.
Czytam, że to projekt ponad podziałami.
Niech mi ktoś przypomni, czy PiS zaprosił wszystkie siły polityczne do dyskusji nad projektem? Jeśli tak to kiedy, jeśli nie to jak można mówić, że projekt jest ponad podziałami.
Jeśli planuje się coś na kilkanaście lat wprzód, to wypadałoby skonsultować projekt ze wszystkimi zainteresowanymi stronami i wciągnąć w projekt. Jeśli tak nie było, to o czym w ogóle mówimy?
6
@Bykunn Nie, bo człowiek to nie małpa. To pierwsze.
Drugie, ja mam perspektywę jednostki reprezentującej człowieka, więc nie rozumiem wątpliwości co do tego z kim gatunkiem powinienem identyfikować się bardziej.
Nikt nie pyta lwa czy woli uratować 1 lwa czy 100 antylop. Przecież to idiotyczne