2

Tutaj to już nawet Błażej wysiadł. A skoro Błażej nie daje rady, to trzeba zwalniać Xaviego.

1

Laporta na chilku, przeputał cały sezon. Były wcześniej symptomy nadciągającego dramatu.
Nie chcę być tak wymagający, żeby domagać się by je zobaczył już w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu, ale tej jesieni chyba nawet ślepiec widział jak to wygląda.

I co Lapcio, masz wariant kryzysowy? Masz odpowiedź na zaistniałą sytuację, czy jedyne co potrafisz to wyciągać kolejne dźwignie?

2

Oddział diagnostyczny rozgrzany do czerwoności. Więcej, więcej tych analiz.

0

Wszystkie analizy poniżej są chybione. Ewidentnie widać, że Xavi pracuje nad ofensywą i ona świetnie działa.
Jak można tego nie widzieć?

Otwórzcie oczy!

10

@Tridente2015 Chyba zwariowałeś zupełnie

2

Milwaukee Bicks. Kibicuję im, ale zatrudnili właśnie Xaviego koszykówki czyli Doca Riversa. A jest to trener, który kiedyś wygrał mistrzostwo, jednak obecnie słynie z tego, że jest w stanie przegrać każdą wygraną rywalizację w play-offs.

Zarząd Milwaukee jest tragiczny. Najpierw "wzmacnia" zespół zatrudniając prawie 34-letniego Lillarda, teraz trenera-porażkę. Zaściankowy zarząd

18

Ja Xavi znowu odwali taką chałturę jak ostatnio w PK, to składam skargę do UE w sprawie torturowania. Będzie 3 torturowanych Polaków w Polsce Wąsik, Kamiński i Comentateiro

13

Jeszcze Klopp tu nie przyszedł a już widzę powody do zwolnienia.
Jak tak można nas zwodzić? Nas czyli kibiców Barcy?

Razem z deklaracją opuszczenia Liverpoolu, Klopp powinien odnieść się do domysłów zatrudnienia przez Barcę. Brak wyobrażenia sobie, że takie domysły wystąpią, to ogromna skaza na CV Kloppa.

9

Klopp do grudnia!

3

Może Klopp to także filantrop i przyjdzie do klubu za symboliczny kontrakt?

15

@Gaz Słabe porównanie. U Kloppa w zespole nieustannie następował rozwój.
U Xaviego zjazd był już widoczny w sezonie mistrzowskim. I zjazd zespołu i poszczególnych zawodników.

1

@tomek8756 Xavi był dogrudniowy, ale większość dała się nabrać.

4

@Tom0VeB To co sugerujesz to przyzwolenie na bezprawie i brak sprawczości.
Za długo przyglądaliśmy się co PiS robi z naszym krajem. Nie może być na to zgody.

11

Pisiory zamierzają wprowadzić Wąsika i Kamińskiego na obrady Sejmu. Będzie się działo, mam nadzieję, że w razie czego wobec tych dwóch przestępców i pisiorów zostaną zastosowane rozwiązania siłowe.

Z tą organizacją przestępczą nie ma co się bawić, bo albo Polska ma być silnym państwem z zasadami, albo będzie toczyć nas pisoza.

2

Xavi trzyma się końcówkami palców parapetu, tzn. Puchary Króla. Zobaczymy, czy dzisiaj przedłuży agonię, czy nie.

11

Dudzie pozostała już tylko kariera międzynarodowa. Swoim angielskim zrobi na salonach jesień średniowiecza.

2

psiaki vs pisiaki

Jedna literka a różnica taka miażdżąca

2

Ja wierzę, że Lewy ma tylko lekką obniżkę formy od grudnia 2022. Dajmy mu kilka miesięcy, a możliwe, że na 2025 odbuduje się.

0

@FcPortoFan1999 Nie denerwuj mnie. Skasowałbym Cię na 100m i w kosza.
Nie mniej jednak zrewanżuję się życzeniami 1 czerwca.

0

Przed chwilą podano, że NATO przeprowadza jakieś wielkie manewry mające na celu przećwiczenie wariantu wsparcia flanki wschodniej.
Myślą o nas, to bardzo miłe.

48

Czyli po faulu na Bellinghamie anulują gola rywala, a po faulu na Pedrim już nie.
Piękna wybiórczość

0

Tak patrzę, patrzę i wydaje mi się, że Barca jest wielka

0

Xavi do 2035 roku

1

@Pawel13sz Nie no, bądźmy poważni

13

Wąsik i Kamiński na tegoroczną licytację WOŚP wystawili kraty i mydło. Ciekawe co będzie miało większe wzięcie?

3

Żądam depisyzacji wchodzenia na stronę fcbarca.com i powołania komisji śledczej, która osądzi winnych

2

@NeroTFP1 Lista osiągnięć, którą przedstawiłeś jest oszałamiająca.
Ona była wybitna przez ogromne "W"

1

Cudowna jest ta radość Simeone. To jest futbol!

1

@lajciorNo właśnie. W starożytności i średniowieczu ludzie się w sklepach nie bili.

4

@misterio Tak, trzeba posprzątać kible

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?