4

@michal26 Nie głosowałem na KO.
Tę wypowiedź można rozpatrywać jako celową, albo chlapnięcie. Jaka motywacja taka ocena.

Kompromitacją jest 5 Mentzena w 21 wieku w środku cywilizowanego świata. Jeśli Tusk chlapnął, to jest to przejaw bezmyślności. Ale być może chciał sprowokować.
Kto tam go wie?

1

@skubi99 No to skoro tak rzadko się zdarza, że możemy uścisnąć dłonie, to w tej sprawie uściśnijmy je

6

Ostro kogoś porąbało. Wchodzę ja portal epoznan a tam nagłówek:
"Krzysztof Stanowski z Kanału Zero wróży, kto wygra wybory w Poznaniu"

To jest jakiś pieprzony wszechwiedzący omnibus, że wrzuca się typa wszędzie gdzie się da? Niedobrze się już robi od tego kolesia.

Może niech wynajdzie lek na raka albo teleportację.

1

Bawią mnie laramblowi eksperci od porzuconego wkrótce projektu CPK.

Czytam, że to projekt ponad podziałami.

Niech mi ktoś przypomni, czy PiS zaprosił wszystkie siły polityczne do dyskusji nad projektem? Jeśli tak to kiedy, jeśli nie to jak można mówić, że projekt jest ponad podziałami.

Jeśli planuje się coś na kilkanaście lat wprzód, to wypadałoby skonsultować projekt ze wszystkimi zainteresowanymi stronami i wciągnąć w projekt. Jeśli tak nie było, to o czym w ogóle mówimy?

6

@Bykunn Nie, bo człowiek to nie małpa. To pierwsze.
Drugie, ja mam perspektywę jednostki reprezentującej człowieka, więc nie rozumiem wątpliwości co do tego z kim gatunkiem powinienem identyfikować się bardziej.

Nikt nie pyta lwa czy woli uratować 1 lwa czy 100 antylop. Przecież to idiotyczne

4

@pt9 1 człowiek. To stawianie zwierząt na równi z człowiekiem jest paranoiczne.
Zamiast dzieci zdurniali ludzie kupują psy i koty z hodowli - wyższe stadium upadku człowieka.

1

@pioz123 Gratuluję zmysłu taktycznego. Ja też to napiszę, za jakiś czas i ciekawe komu przypiszą te słowa? Będziemy walczyć i prawa autorskie.

0

@pt9 Za dużym ogólnikiem poleciałeś z TV. Jest kupa fajnych kanałów z ciekawymi programami. jak nie sportowe, to naukowe, jak nie naukowe to przyrodnicze. Dla mnie TV to ciekawa alternatywa, choć oglądam ją dość rzadko.

6

@Luciano99 A materiał leży na ulicy. Dosłownie leży. Tylko go podnieść

8

@pt9 Nie rozumiem skąd ten pęd żeby oglądać ten kanał. Nie widzę w Stanowskim nic co usprawiedliwiałoby jakieś zwiększone zainteresowanie jego materiałami.

A Wiśniewski to odgrzewanie starego kotleta. I co? Ci fani Stano będą dzień w dzień oglądać te wywiady tylko dlatego, że prowadzi je Stano?

11

Witamy Flicka tradycyjną paellą i gazpacho.

2

@FcPortoFan1999 Żaden Lew to obecnie nic ponad kocurka z przytępionymi pazurami.
Flick na ich tle wygląda poważnie choć też jest pewną niewiadomą po fatalnym okresie w repce Niemiec

10

No to der dobranoc. Do der jutra i dobrej die nocy wszystkim.

0

@FcPortoFan1999 Jarasz się, co?

6

@Pawel13sz Nigdy w życiu Konszeisziało

3

@Pawel13sz A jak będzie blamaż w LM na wiosnę, to nawet raus!

13

Już niedługo w Barcelonie na treningach będzie rozbrzmiewało donośne "Schnell" i "Machen", a w składzie będą biegać der Gavi, der Pedri, der Lewy, der Yamal i inne dery.

0

@AlwaysBlaugrana A potem rankingi uczelni na świecie wyglądają tak jak wyglądają. Szukaj polskich w 5-tej czy 6-tej setce.
Pozytywnie zazdroszczę Ci takiego zajęcia. Zawsze jest to coś ponadprzeciętnego i oderwanego od mas.

0

@Kengo Dobre. Pod refleksję

1

@AlwaysBlaugrana Po jaki gwint uczelnie produkują tych doktorantów, którzy robią ankiety i to się potem hucznie nazywa badaniami naukowymi? Produkcja papieru, a gdzie tu wymiar praktyczny?

Polski biznes i nie tylko mógłby zyskać silną nogę w postaci zasugerowanych przez Ciebie ośrodków badawczych proponujących nowoczesne rozwiązania.
Pomysł - innowacja - wdrożenie, a nie tylko zastępy szeregowych pracowników są możliwe, ale tu trzeba by odgórnej zmiany dyrektyw co do priorytetów.

A ta punktoza za publikacje? To jest dopiero raczysko.

0

@FutureFCBarcelona O kolejny siewca ciemnoty. Uwielbiam was

0

@Azi Jak ktoś jest zbyt głupi, to się na pewno nie przejmuje. Zatem chyba nie masz się czym martwić? Tak pytam

0

Komentarz usunięty

2

@kamilos1214 Jak widzę Barcę Xaviego, wszystko działa jak należy

0

@ObiwanKenobi Wyjaśnienie dla Polaka który kaleczy swój język na różne sposoby (to już kolejne korepetycje ode mnie)

"Cudzysłowem można także podkreślić ironię".

Tu możesz sobie poczytać nieuku:
https://contentwriter.pl/cudzyslow/

3

@kuz To jest opinia, a nie fakt. Fakt masz wtedy gdy już wystapi.

0

@Azi Każdy normalny człowiek pozyskiwał wiedzę od środowisk medycznych, tak jak ja.
Przecież nieuki, od początku kompromitujące się podważaniem covida, nie są punktem odniesienia. Moja wiedza, to wiedza od ludzi inteligentnych, a Twoja to wiedza chłopka roztropka.

Najpierw covid był nieszkodliwy, potem przypisywano zgony na covid innym chorobom, potem lekarze oszukiwali - zakres idiotyzmów jakie propagowaliście nie znał granic. Przekaz na spółkę z ruską propagandą.

I mylisz się - ja nie uznaję kogoś za foliarza (nie używałem tego zwrotu) bo ma inne zdanie.
Uważam za nieuka tego, kto posługuje się prymitywną wiedzą, z którą nijak nie można się zgodzić. Nie mam z tym problemu - masz prawo do bycia nieukiem.

0

@ObiwanKenobi Nawet słowo w cudzysłowie cię przerasta - ma to oczywiste znaczenie, ale nie dla nieuka. To już nawet nie poziom gimnazjalisty.

Nie pytaj o dowody bo ich nie przyjmujesz. Jeśli papież wypowiadający się o ukrywaniu pedofilii nie jest wiarygodny, to znaczy, że masz zaburzenia dotyczące rzeczywistości. Żeby odbierać fakty, trzeba mieć coś więcej niż zabetonowany na fakty ptasi móżdżek.

Twoja obrona pedofilii kościelnej i opór w jej krytykowaniu są oczywiste.
Przyklejanie mi słowików jest wyrazem bezradności bankruta moralnego.
Na zasadzie stosowanej przez zgniłych pisiorów: zarzucajmy naszym oponentom to co oni zarzucają nam, mimo, że wcale tego nie robią.

0

@ObiwanKenobi Mnie "wyjaśniają" nieuki twojego pokroju, a to komplement.
Z inteligentnymi użytkownikami z łatwością się dogaduję.

Ślizgacz po pedofilii kościelnej się odezwał.

0

@mleczkoo Dla mnie to już jest nasz Gattuso. Musi nabrać jeszcze roztropności, ale wg mnie ma szansę na wielką karierę. To pewniak do reprezentacji i nasza wyjściowa 11 bez niego ubożeje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?