2

@FcPortoFan1999 Będę pisał: "Xavi od grudnia", he he

2

Z Flikiem, który ewentualnie miałby trenować Barcę, jest podstawowy kłopot.
I Bayern i repka Niemiec prowadzona przez Hansiego popełniały wręcz niewyobrażalne błędy w defensywie.
Piłki rzucane za kołnierz obrońcom jego zespołów siały wręcz spustoszenie i poza sezonem z wygraną LM, tych błędów było co niemiara. Taktyka Flicka działa gdy ofensywa nadąża rekompensować błędy defensywy, ale czy tak się da na dłuższą metę?
Co mnie martwi, to fakt, że wiele zespołów w Hiszpanii wręcz specjalizuje się w posyłaniu długich piłek na kontry, a z tym Flick sobie radzi najsłabiej.
Tak mi się rozkmniło.

10

@TheNekro94 Udowodnij. Moim zdaniem nie wypiłeś kawy, nie pracowałeś w domu, nie masz urlopu i nie słuchałeś muzy z Heroes 3. Oczywiście Madera to też nieprawda.
I wcale nie jest w pytę.

3

Liverpool bez Kloppa się posypie
Barca bez Xaviego się nie posypie.

#factos

3

Czyli zawsze gdy budzą się krytycy Xaviego, ten skutecznie ich ucisza.
Barca wygra bezpośredni mecz z Realem i w tabeli oba zespoły praktycznie będą na równi.
Musimy mieć więcej wiary w wielkość Xaviego.

1

Kiwior tak podał Trossardowi na środku boiska, że piłka praktycznie sama się kopnęła, przedryblowała obrońców i założyła siatkę bramkarzowi. Trossard praktycznie nic nie musiał robić.

Tak dobry jest Kiwior

0

Niedawno kryzys Arsenalu a dziś najsilniejsza drużyna w Europie. Ewidentnie Arteta podglądał Xaviego jak wychodzić z kryzysu.

0

@Colon Trzeba czymś odwracać uwagę od treści...

0

Havertz graczem meczu. Co klasa to klasa, nie do zatrzymania.
Tur, byk, smok w jednym Niemcu

1

@MESSIah16 Idzie młode

3

Proszę państwa: Virgil "to mi się należy Złota Gała a nie Messiemu" van Dijk

1

@draxidox Widzę armię twoich dzieci budujących CPK. Towarzyszu, zatem do płodzenia!

4

@Azi No cóż człowiek słucha rad @Luciano99 i potem ma problemy.
@pioz123 Skąd miałem wiedzieć, że te obrazki kolacyjek były za kradzione pieniądze?

1

Płatność zbliżeniowa cudzą kartą to przestępstwo kradzieży z włamaniem. W przypadku odnalezienia jakichkolwiek dokumentów czy też kart bankomatowych należy niezwłocznie przekazać je do organu wydającego.

0

Didier Drogba zapewnia awans Wybrzeżu do 1/2 Pucharu Afryki

0

@mekston Na to wygląda. Oczywiście być może. Jest taka możliwość. W 5 meczach ligowych, 4 ogranych rywali z miejsc 8-14. I epicka wtopa z Villareal z 2 części tabeli.

Jest forma, tak w sam raz na eurowpier*l. Być może na słabujące Napoli to wystarczy.

1

@Stoiczkow Nie znam taj pani, ale opis sugeruje, że jej punkt widzenia jest zgodny z naszym interesem. Silne USA, będące "strażnikiem" świata są nieodzowne.
Gwarantuje to Biden. Mi obojętne jest to czy rządzi demokrata czy republikanin.
Byle nie Trump bo to niebezpieczny narcyz nie myślący strategicznie.

0

@PatrykBarca Coś mówiłeś smarku?

1

@FcPortoFan1999 Niech sobie robią wywiad z kim chcą. Niżej już upaść nie można.

3

Fascynuje mnie oglądanie kanału Stano. Fascynuje mnie oglądanie wywiadu z człowiekiem zgniłym i upadłym.

Ale widać jakie czasy, takie gwiazdy

1

@Encore Tak się psioczy od lat na mecz gwiazd i słusznie ale dla zawodnika samo powołanie to wielkie wyróżnienie. Szczególnie tak młodego prospektu jak Banchero

4

@Luciano99 Niszczysz psychę tymi filmikami, ale zabawa jest przednia

9

@draxidox Gdyby rodzice nie dokonali trudu wychowania Ciebie, nawet nie mógłbyś się dziś naśmiewać z religii. Może powinieneś przekierować siły na inne działania życiowe?

0

@AlwaysBlaugrana @arasz1819 Prawdę o Twoim wujku piszą

1

@Kilotopy Co za bzdurna uwaga. Pseudonimy nie podlegają żadnym zasadom językowym, może to być zestaw cyferek i literek, bez odniesień do żadnego języka.
Aż się dziwię, że tyle bezmyślnych osób poleciło Twój beznadziejny wpis, z totalnie chybioną analogią.

Deadline nie jest rozpowszechnionym anglicyzmem, chyba że w plastikowcyh korpo, które rządzą się swoimi zasadami. Nie słyszałem, żeby w szkole dzieci dostawały deadliny, ale powszechnie używa się słowa komputer.

Trochę szacunku do samych siebie objeccie.

2

Laporto - prowadź ku przepaści. Kolejna dźwignia dźwignią w przepaść.

5

Ten Hag z tytułem managera czwartku!

0

Xavi do ... lasu!

5

W przyszłym sezonie sequel filmu "Flick i Lewy ciugeder"
Tym razem w Barcelonie.

1

@fcbarcafan19 Może jakiś samobój? W każdym razie coś wisi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?