Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@P33ck O tym mówię, dać nowemu trenerowi czas bez presji do końca sezonu by zgrywał zawodników i wdrażał schematy
0
Jak teraz brzmią słowa "Xavi powinien być postawiony na piedestale" ze strony głównej?
1
Szkoda, że Stegen nie gra.
5
To jednak zmieniam zdanie: Xavi do 23:00.
1
Xavi do 11 lutego!
0
Moim zdaniem nie rozumiecie czegoś. Barca ma problemy finansowe i za pieniądze za sprzedane mecze zespołom z dolnej części tabeli można sfinansować transfery.
0
@Pawel13sz Ja, Flick in. Z pewnymi obawami, ale on mógłby uwolnić potencjał ofensywny Barcy
7
Gdyby Xavi sam się nie zwolnił, to natychmiast bym go wyrzucił
1
Zacytuję Bońka, nie po raz pierwszy:
"Dość Pan, wstydu oszczędź"
6
Barca będzie miała swojego Robbena na dopalaczach.
1
@Kengo Pamiętam jak oglądałem debiut pierwszego czarnoskórego zawodnika w lidze. To były czasy
4
@krajana Dzięki za wyjaśnienie. Pewnie moja wcale nie żartobliwa odpowiedź Cię zmyliła.
1
@Forsyth Są to naczynia połączone. Pewnie mocno odbiłoby się to na naszych wskaźnikach gospodarczych.
18
@Aragorn33 No samolotami by przelecieli nad Polską. Człowieku, myśl.
0
@Onlikox Złapie kontuzję, to odpocznie kilka miesięcy. W Barcy mają to przemyślane
3
Te zmiany w NBA. Pamiętam, że w latach 90-tych rzut za 3 oddawało się w ostateczności, ewentualnie rzucali nieliczni specjaliści w tej dziedzinie. Za dobrze przygotowaną akcję uchodziła taka za 2 punkty, bliżej kosza, lub z półdystansu.
Dzisiaj decyzja o podjęciu rzutu za 3 zajmuje sekundę. To jest kompletnie inna zabawa.
@fart @takisobiektos @Encore
7
@Kgorecki2500 A coś tam sobie wkręcił? Jesz te pizze, burgery i fast food i zaczynasz się kończyć po 20-tce. A przecież mógłbyś pożyć w zdrowiu kolejne 140 lat.
2
@P33ck Najlepsza seria w sezonie zbiegła się z powrotem do składu Casemiro. To nie przypadek. Tominay jest idealny na energetyczne 15-20 minut w koncówce, bo nie trzyma środka.
Szkoda Lisandro, bo to duże wzmocnienie, ale widać w tym sezonie ma być pod górkę.
Dla mnie problemem nie jest trener, tylko problemy z kontuzjami i głupia polityka transferowa klubu, oraz zarząd pozbawiony jakiejkolwiek wizji rozwoju.
2
To ciekawe, post Redakcji można zgłosić, a nie można nań odpowiedzieć.
Ale potężne wpływy ma element.
4
@misterio To już więcej magii ma Ariel - proszek do prania
10
Dla Yamala zasiada się przed ekranem. Ma w sobie to coś. W zespole musi być pierwiastek dynamitu, nieszablonowości i magii w jednym.
1
Jeśli Celtowie nie wezmą tytułu w tym roku, mając tak mocną wyjściową piątkę, to już chyba nigdy.
@fart
0
@Sulimo Lekko i przyjemnie, he he he. Barcy Xaviego? He he he.
3
@prokofiew Biedny Xavi, przez pół sezonu gra jak z równym z równym z każdym możliwym rywalem z 2 części tabeli, a my nie umiemy tego docenić. I jeszcze w LM przegrał 2 mecze z potęgami na miarę Conference League.
O my źli, o my niedobrzy
0
@Danny Gaucho West Ham ma 4 punkty mniej niż na koniec poprzedniego sezonu.
Meyes może spać spokojnie.
10
Niesłychane ile pewności siebie daje ofensywie Arsenalu obecność w tylnej formacji takiego gracza jak Kiwior. Polak jest kluczem do wybitnej rundy rewanżowej Arsenalu.
To chyba oczywiste.
2
Warto Poznań - wielkie, wielkie brawa.
Warta nie przestaje zadziwiać.
0
@shinthps Zapamiętał? Chyba żartujesz. On "pamięta" setki wpisów i nicków, co znaczy, że obsesyjnie je przegląda.
Co do arasza, jest to mocno kontrowersyjne, mówiąc delikatnie, ale nasz kolega przypisuje Realowi całe zło tego świata. Jak napisze, że Real rozpoczął 2 wojnę światową, to potraktujesz to poważnie? No właśnie.
Kolega ojciec nie domaga na wielu polach w dyskusjach zatem nieumiejętność rozróżnienia co należy traktować dosłownie a co nie mnie nie dziwi. On wszystko rozumie dosłownie.
1
@arasz1819 Dokładnie tak by było. Absolutnie trafnie oddałeś mechanizm, a raczej gimnastykę, jaką stosują Mentzenowcy by wyjaśnić każdą bzdurę, którą wypowiada Konfederata. Dokładnie tak było w przypadku koszmarnej "piątki Mentzena"
Co do tego człowieka, który prowadzi archiwum wpisów z LR. Mnie zastanawiało, skąd ten typek, odwołuje się nieustannie do wpisów wielu użytkowników z jakiejś odległej przeszłości. On naprawdę chyba gnije godzinami i prowadzi jakieś archiwum, szukając kwitów na ludzi, względnie ryje po starych wpisach. Smutny człowiek.
A już potraktowanie na poważnie wpisu, że jest pedofilem bo z Realu, to wyższe stadium niedomagania umysłowego. No ale jak się specjalizujesz w przeklejaniu twittów i szpiegowaniu użytkowników to widać na myślenie brakuje rozumu.
4
@MesQueUnClub_87 Nie wiem dlaczego co niektórzy nie potrafią zrozumieć za co rozliczać rządy. Polska rozwija się od 1989 roku, więc naturalne jest, że będzie bogatsza po słabych rządach np w roku 2028, niz po znakomitych w 2002.
Rozwój jest wypadkową wielu czynników, z których koniunktura gospodarcza na kontynencie i świecie jest bardzo istotna.
Rządy, jeśli je rozliczać, to za konstruktywne pomysły.
Np. mamy teraz podwyżki do nauczycieli, czyli znowu dosypywanie z kasy, co nie jest rozwiązaniem systemowym, bo nie wpływa na szkołę w kluczowy sposób, choć lokalnie poprawi humor nauczycielom.
Szkoda, że od naszych rządów bije taka niemoc strategiczna. Ale jakoś się to wszystko buja, są samorządy i tu się dużo dobrego dzieje.