2

@zgiru Właśnie wszystko co tu piszę jest w oderwaniu od gierek PO - PIS, a tylko i wyłącznie w oparciu o schemat działania PiS.

To PiS stosuje wrzutki, na które nawet półinteligentna osoba nie powinna się nabierać.

W założeniu ma to prowadzić do ww wojenki i Ty widzisz, oczywiście błędnie, czym wpisujesz się w bezmyślne działania PiSu.

0

@against_modern_football Twoje spojrzenie jest konsekwentnie konserwatywne. Oto link.

0

@RosjaninBut "Twierdzenia o zakazie klonowania które pokazuje, że nieznany stan
kwantowy nie może być w żaden sposób zreplikowany. Konsekwencją twierdzenia są podstawy współczesnej kryptografii kwantowej opartej o bezpieczny przesył informacji zakodowanej w stanie kwantowym"

To brzmi bardzo ciekawie

0

@MESSIah16 Czyli jak koledze umrze mama i wyrazisz smutek z tego powodu, to oznacza, że Twoja własna mama jest mniej ważna?
A gdzie zachowany rozsądek?

1

@Natenczas Tok FM nie jest obiektywne, tak jak żadne media nie są obiektywne, ale TOK jest rzetelny i ma wysokie standardy. I jest jak najbardziej niezależnym źródłem informacji - dziennikarzom nikt nie dyktuje co mają mówić (więc tu masz pewne braki w wiedzy) bo to są silne osobowości.

Sam sobie odpowiedziałeś. Jest zły więc trzeba go przemyśleć od nowa.
Wyobraź sobie, że ktoś pisze rozprawkę na ocenę 1. Lepiej takiego gniota poprawić czy napisać od nowa? To tak jakbyś chciał poprawić projekt tragicznego dworca w Poznaniu. Ten gniot nigdy nie powinien powstać, jest tak zły.
I Poznań planuje kompleksową budowę nowej struktury kolejowej w tym dworca. A nie zajmuje się poprawianiem tego upiora.

Przecież projekt CPK nie służył jemu samemu a propagandzie pisowskiej, To odpowiednik poznańskiego dworca.

W analizie Klubu Jagiellońskiego czytałem o niewyobrażalnych kosztach komponentu kolejowego. Kosztu, który stawiał znak zapytania dot. sensowności inwestycji. Choć sam pomysł istnienia CPK pochwalili.

Niestety mamy w spadku po PiS wiele wydmuszek. Nie zastanawiało Cię nigdy dlaczego nie widzimy nawet symbolicznych aspektów realizacji projektu.
Dlaczego to ugrzęzło w biurach? i dlaczego głośno zrobiło się po wyborach i dlaczego PiS tak drąży temat?

2

@MESSIah16 Ale przesadzasz. Rażąco przesadzasz. To są naprawdę bohaterowie masowej wyobraźni Polaków? Wrzuć na luz.

1

@against_modern_football Polskiej prawicy wiecznie ktoś pluje w twarz. Czasami zastanawiam się, czy fakt, że ktoś nie jest Polakiem, to już samo w sobie nie naplucie w twarz prawicowym Polakom?

Niesłychane przewrażliwienie własne.

3

@skubi99 Nie odbierzesz mu błyskotliwości i swady w mówieniu. Przecież na tle tych reżimowych monstrów z PiSu to niebo a ziemia.

1

@Forsyth No, ciężko szanować tego typa.

0

@kuz Dlaczego Wy to gówno oglądacie? Derpienski? O masakro.

0

@ObiwanKenobi
Nieprawda, literówka kompletnie zmieniła słowo i wypaczyła zdanie. Co to za problem to poprawić? Mi tez to się zdarza.

Dalej będziesz bredził, ze wiesz lepiej co chciałeś napisać? Ciebie wyjaśnia się z łatwością, sam dajesz nieustannie okazje.

1

@ViscaelBarca2007 Jesteś nieprzytomny. Oglądałem wszystkie mecze Bayernu za Nagelsmanna i Bayern był momentami tragiczny taktycznie.
W drugim sezonie tak rozwinął zespół, że w lidze seryjnie tracił punkty i Bayern do końca musiał walczyć o mistrza.
Nie mówiąc o kompromitacjach typu 5 goli w plecy w Pucharze Niemiec.

idealizujesz i to bardzo mocno.

0

Czyli kolejne stadium upadku Barcy

5

@MesQueUnClub96 A przyszykowałeś już teksty szkalujące boskiego Norwega na dziś wieczór?

1

@PatrykBarca Wierz mi, że przed przygodą z repką Niemiec brałbym Flicka w ciemno. Teraz mój zapał osłabł pod wpływem wyników kadry.
Czyli mamy dwóch kandydatów, ale każdy niesie ze sobą pewne drzazgi.

1

@Natenczas Radio tok fm, ale musisz mieć wykupiony pakiet, więc pewnie nici z tego wyjdą.
Rozmowa z ostatniej niedzieli godzina 10.00.
Prowadzący Jakub Janiszewski.

Lasek jest obecnie politykiem, i tak jak w sprawie Smoleńska był znakomity, to tutaj gada od sasa do lasa. Lasek wygaduje ogólniki jak wielu ekspertów.

2

@PatrykBarca Trochę racji tu jednak masz. Ja jestem w teamie Flick, ale podnoszenie klęski w kadrze czy sukcesu tylko w jednym klubie nie jest bezzasadne.
Obie kandydatury niosą ryzyko, jednak dla mnie Flick jako ktoś kto był tam gdzie chce wrócić Barca stąd prezentuje wyższą wartość.
Za de Zerbim de facto niewiele przemawia, a liczba traconych bramek to wręcz dramat.

Z drugiej strony Flick też ma słabszą defensywę, ale ofensywa gra imponująco.
Z Hansim wiadomo, że ofensywa będzie musiała niwelować niedostatki obrony. A w repce to nie działało, choć same mecze były często lepsze z gry niż z wyniku.

2

Co ta Barca ma do siebie, że ściąga nieustannie wynalazki i od dłuższego czasu one się nie sprawdzają. De Zerbi jest totalną zagadką, czym innym jest jednak trenowanie średniaków i rozwijanie młodzieży, a czym innym walka o sukcesy w lidze i Europie.

Znowu chcemy stąpać po kruchym lodzie.

1

@Natenczas Popiera projekt, czy popiera projekt w obecnej formie?
Słuchałem godzinnej audycji z udziałem eksperta, który nie gadał ogólnikowo, tylko za pomocą dokumentów miażdżył obecny projekt CPK.

Z łatwością wykazał, że CPK służy propagandzie. A hitem było to,, że w wewnętrznych dokumentach, PiS nie uważał tego projektu za kluczowy. Jak myślisz, dlaczego?

Widać, że nie masz za wiele pojęcia na temat obecnie realizowanej inwestycji.

2

@michal26 Ciekawe czy poprawi?
Literówka się zdarza, ale ja zwracający uwagę mu to ogromny policzek.

0

@ObiwanKenobi "zamiast" w Polsce chyba miało być?

2

De Zerbi do grudnia!

1

@MESSIah16 Mówię tutaj bardziej całościowo - Polacy wręcz pławią się w swoich nieszczęściach i ta mentalność mnie strasznie wkurza.

Dlaczego nie podkreślamy swoich sukcesów? Powstanie Wielkopolskie przez 3 dekady było wspominane w Wiadomościach na n-tym miejscu i w symboliczny sposób było celebrowane w przestrzeni publicznej.

Ale tak, zróbmy muzeum i pławmy się we flakach pomordowanych za 180 mln. Niech muzeum będzie większe niż Chrystus Zbawiciel w Świebodzinie.

A może zróbmy też muzeum chłopów, którzy byli wiekami traktowani jak czarni w USA. To też ofiary szlachty tyle, że polskiej.

Upamiętnienie tak, ale bez tej cholernej gigantomani.

1

@NeroTFP1 Niech Ci będzie, ale mimo wszystko uznaję, że jesteś polonistą w 64%

3

@Saviola88 To podkreśla Twoją kompletną bezmyślność. PiS ponad wszystko to Ty. Widzisz Saviola - czytasz reżimowy fanatyk.

1

@MESSIah16 Nie dla pisowskich wrzutek. Jeśli projekt ma powstać, to po konsultacjach z samorządem i rozpisaniu odpowiednich konkursów.
Bez przesady w finansowaniu.

Ile można się babrać w rozdrapywaniu ran i to za ciężkie pieniądze?

6

@Saviola88 Ty jesteś tak potężnym pisowskim włazidupą, ze aż oczy bolą od tych uniżonych wiernopoddańskich, wpisów. To Ty Pereira?

Nie dociera do Twojej makówki, że ten "projekt" to listopadowa wrzutka ludzi, którzy stracili władzę. Gdyby Duda nie był lokajem Kaczora, tak jak Ty, oni nawet nie mieliby szansy tych pieniędzy wyprać w muzeum

1

@NeroTFP1 Dobry nabytek.

Na marginesie, udowodnij, że jesteś polonistą.

41

@Saviola88 Żeby docenić kolory to trzeba umieć je widzieć. Ty w tej swojej szaroburej mazi, nigdy nie docenisz człowieka z polotem.

Ciekawe dlaczego Hołownię lubią ludzie młodzi i otwarci, a nie trawią go stare, strute pisowsie dziadygi.

1

@July_6_BcN Ja wiem, ale po co konfederaci chrzanią o swojej antysystemowości?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?