0

@gumaz Chyba zmienię płeć z nudów i zaszczepię się na covid.

0

@MESSIah16 Ale teraz mieszasz różne porządki.
Nasz i ukraiński. Nasze spojrzenie jest inne a ich inne. A Ty każesz im patrzeć naszymi oczami - to nie ma sensu, to walka z wiatrakami.

0

@MESSIah16 To jest zbrodniarz z naszej perspektywy a nie Ukraińskiej.

My nie wchodzimy nikomu w tyłek, tylko Ukraińcy
1) wykrwawiają Rosję, obniżając jej potencjał wojskowy
2) wykonują mnóstwo wartościowej, choć niepopularnej pracy w Polsce.

Twarda polityka jest chyba koledze obca. Twój wpis można odebrać jako antypolski

5

@Peciak Zatem po co robić fikołki? Ustawiajmy armaty na granicy po słowach Hołowni.
Pewnie już na nas idą.

A swoją drogą, wybierasz pojedyncze wypowiedzi, albo wypowiedzi twitterowych odjechańców i z nich budujesz całą rzeczywistość. I jeszcze z nią dyskutujesz.
To wygodne, ustawić sobie niski próg dyskusji i dać radę.

Twój tradycyjny poziom zachowany

1

@pioz123 W końcu rozpracuję, komu kradniesz te zdjęcia

0

@SawneyBean Zatrzęsienie - dla mnie to trole.

1

@sebo939 Ale publicznie? Bo prywatnie zamierzam sobie wytatuować ten wynik na częściach intymnych.

16

Wszystkie osoby podważające Lewego, Haalanda, Kane'a czy Suareza mają jeden wspólny mianownik. Nie mają pojęcia o piłce nożnej. I tyle

0

@JarekS Drużyny Flicka to zupełnie inna dynamika rozwiązań ofensywnych i przeprowadzania akcji. Dominujący Bayern grał tak jak powinien a częstotliwość generowania akcji było na rzadko spotykanym poziomie.

W repce wiele meczów też było o wiele lepszych niż wynik. I tu jest pies pogrzebany, bo skoro gra była lepsza niż wynik to coś nie działało.
I są to (w Bayernie też tak się zdarzało) czasami wykończenie, a jeszcze częściej dziury w defensywie.

Jednak z potencjałem Barcy i takim środkiem, sądzę, że Flick miałby pole do popisu.

A co los przyniesie, zobaczymy.

2

@Culers Gramatykę znam doskonale.

0

@JarekS Jednak Tuchel w Bayernie spotkał swoje Waterloo.
Obaj trenerzy są obecnie po pewnego rodzaju nokaucie.

Ja bym Tuchela nie chciał w Barcy za skarby świata. W Bayernie pokazał, że nie radzi sobie w zespole, który ma dyktować warunki gry.

1

@July_6_BcN I pewnie natenżasz wzrok i słuch?

8

@kanver_ Jesteś twardzielem

2

Zdanżacie zawsze na czas?

0

W Bayernie naśladują model Barcy. Barca wyznacza trendy

1

@Arkon Moim zdaniem mecz był na dobrym poziomie. 2 połowa była bardzo ciekawa, a 1 dla miłośników taktyki.

Ten mecz spełnił moje oczekiwania.

1

@Pawel13sz Szanse są zawsze takie same, bo gra 11 na 11.
Ale teraz już nie będę się mądrzył i wiedząc o co pytasz odpowiem tak:
bez zmiany trenera w Napoli stawiałem za faworyta Barcę, bo poprzedni trener Włochów wydawał się jeszcze gorszy niż Xavi.
Jednakże wskutek nieoczekiwanej zmiany, jakiekolwiek racjonalne obstawianie wyniku jest strzelaniem. Prezes Napoli dał bodziec, a trener jest solidny. Zatem Napoli jutro zagra dla nowego trenera na bodźcu emocjonalnym, a w rewanżu już jakimś planem.
Wobec tego obstawię Napoli-Barca 51%-49%

1

@HighestInTheRoom To nie pisowce. Popieram zakaz handlu w niedzielę.
Są zawody specyficzne, np pracownicy kin, a branża spożywcza do nich nie musi należeć. I nie widzę powodu by należała.

Poza Waszym widzimisię.

2

Komentarz usunięty

2

@Popitek12 Krzynówek - na miarę potencjału, dzięki ciężkiej pracy wycisnął z kariery maxa.

0

@PatrykBarca A ja mam dla Ciebie argument, który myślałem, że podasz.
Staty statami, ale u Yamala widać ten niesłychany skok, wręcz erupcję talentu ostatnio.
Zatem nie dyskredytując Kvary liczę, że masz rację i, że to Gruzin będzie starał się dorównać naszej perełce, a nie na odwrót.

1

@PatrykBarca Czy mój ulubiony ekspert od Manchesteru United ma rację?

Yamal 3gole, 3 asysty, 1.7 dryblingu, 0.8 kluczowego podania w 1339 minut
Kvaradona 6g, 3a, 3 dr, 1.8 kp w 1746 minut

W LM Yamal lepszy - ma 1 asystę, Kvara nie ma nic, ale jest o wiele lepszy w dryblingu i kluczowych podaniach.

Zatem moje pytanie brzmi - jak wyjaśnisz swój wpis?

2

@Danny Gaucho Kolego @arasz1819. Czy kolejność na tej liście jakoś Cię podnieca?

17

Młodych talentów? Przecież to 23-latek i 16-latek - to zestawienie jest oszołomskie. 7-lat różnicy. 23-letnie młode talenty to biegają w Ekstraklasie.
Chyba, że nazwać temat po imieniu "pojedynek dryblerów lub techników" i tu się wszystko zgadza.

8

Wczoraj słyszałem fragmencik rozmowy z Czarnkiem i zauroczył mnie jego tok myślenia.
Czasopisma polskie gównianej jakości są równe uznanym międzynarodowym żurnalom naukowym, już poprzez sam fakt nadania im takiej samej punktacji przez Czarnka.

Czyli w skrócie: bierymy Poloneza, wstawiamy mu prędkościomierz, który kończy się na 250 km/h i mamy nowe BMW lub Mercedesa.

Jakie to proste. A umysły głowiły się jak podnieść poziom polskiej edukacji

0

@mmaciass Czarnek? To Ty?

5

Napoli postanowiło dać zespołowi impuls - w środę podejdą do meczu z Barcą na entuzjazmie, w rewanżu już z konkretnym i jakoś przećwiczonym planem.

Prezes Napoli zdecydował się na coś, na co nie stać zahipnotyzowanego Xavim Laporty.

Czyżby Barca za burtą LM w 1/8 finału?

1

@Danny Gaucho Nie podszywaj się pod @Prorokka. Zostaw mu robotę

6

@Rl9k1nG Ja najbardziej lubiłem zapasy antyczne i walki gladiatorów w Rzymie, potem jeszcze coś oglądam, ale to już tak nie smakuje. Ach te trójzeby i bryzgająca krew

1

@MESSIah16 Mnie historia państw starożytnych zawsze fascynowała najbardziej, od Mezopotamii do Rzymu włącznie.
Zawsze fascynuje mnie ten polski fiołek na punkcie klęsk i katastrof narodowych, kosztem nacisku na rzeczy pozytywne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?