2

@michal26 Ładniejsza od Mentzena?

6

@Luciano99 Tylko z szacuneczkiem koguciku. To, że się znamy, i że mam zaszczyt pracować za pół minimalnej, nie znaczy, że możesz mi tu dziadkować.
Uważaj, bo Ci tę budę wysadzę i to nie brylantami. Wszyscy stracą robotę i rumakowanie się skończy.

0

@Adran360 Legendarne tytuły Serie A to nie w kij dmuchał, wygrał też puchar UEFA, a zapominasz chyba, że wtedy nie było wielkich dream teamów za miliony.

Poza tym Maradona był cięty z trawą, bo był nie do zatrzymania w przepisowy sposób. W Hiszpanii wykończyli go rzeźnicy z Bilbao.

0

@Forsyth Właśnie dlatego trudno brać mi Twoje wpisy na poważnie. Wmawiasz mi bzdurnie, że uważam się za nieomylnego, tymczasem po prostu uważam, że słabo uzasadniasz swoje opinie.
Zdanie bez dobrego uzasadnienia, jest jak ziemia bez grawitacji - nie trzyma się kupy.

Dlatego regularnie krytykuję zdanie pewnego użytkownika w sprawie ten Haaga, którego krytykuje, ale w innych sprawach często dostaje u mnie polubienia.
Ja nigdy nie patrzę na nicki, interesuje mnie treść i uzasadnienie.

Dla mnie możesz napisać, że kura gra lepiej od Mbappe - jak to wiarygodnie uzasadnisz, to się zgodzę.

0

@Adran360 No niby, ale jak obok Leo stawiam Maradonę, ale musiałbym się zastanowić nad Pele. To był ponad epokowy geniusz, również.

0

Świątek to nie jest polskie nazwisko. Prawidziwi Polacy mają nazwiska kończące się na -ski lub -cki

0

@Forsyth Ty sam często płyniesz po dziwacznych wodach w mojej opinii.
Każdy sobie może gadać co chce, ale potem nie dziwota, że część ludzi uważa się za dziwolągów z zerową wiarygodnością.

0

@draxidox Mógłbyś być tak miły i przypomnieć po raz 10984, jak Tusk Cię okłamał?

0

Romario uważa, że w historii było tylko 2 piłkarzy lepszych niż on sam - Pele i Maradona.
Twierdzi, że jest na równi z Messim (tu długo się zastanawiał), Ronaldinho, Ronaldo i CR7.


1

E tam, Mbappe bez bramek nie istnieje

0

@MOLESTA Przestań obrażać Haalanda

1

@tbas Nikt tego nie wie, albo nie jest do końca pewnien

0

Mbappe zaczyna serię meczów w reprezentacji i klubie, w których będzie przegrywał.

Xavi, Ty oglądaj dzisiaj jak wyłącza się szybkonogiego Francuza.

1

Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
Jamal Musiala do Havertza po kapitalnym rozegraniu Wirtza.

Moje chłopaki.

0

@Adran360 To przekłamanie, błąd w systemie, Niemce przywrócą hierarchię

1

@Arden Bo jestem takim Tuskowym Niemcem.

Na swoje usprawiedliwienie dodam, ze w Aldi kupuję czasami niemieckie produkty

1

@Encore Mam nadzieję, że odbudują się na tyle by zaliczać ich do grona faworytów, najlepiej ścisłego.
Uważam, że powrót profesora rozegrania - Toniego Krossa wydatnie im pomoże.

2

Czyli uporządkujmy - Niemce od dzisiaj odzyskują status najlepszej reprezentacji świata.
W 2 połowie moi i Tuska rodacy podwajają prowadzenie i kończymy rozgryweczkę

0

@PatrykBarca Liga ogórkowa ligą ogórkową, ale gdy patrzysz jak tam gra widzisz, że to wielki zawodnik. Nie słabością ligi, ale wielkością własną.

A czy Ty masz pluszaka ze strzelnicy? To kawał osiągnięcia

2

@Encore I co z tym golem Mbappe w 1 połowie? Ty szanuj Niemców.

3

Weźmy takiego Messiego - to mistrz i wicemistrz świata.
Weźmy takiego Mbappe - to mistrz i wicemistrz świata.

A taki Cristiano? Kto to w ogóle jest?

1

@MesQueUnClub96 Ci dwaj wymiatają, ale za chwilę dołączy do nich Yamal, może Gavi jak okrzepnie taktycznie. Nie zapominaj o Bellinghamie

0

Francuzi jak w czasie 2WŚ- kompletnie bezradni.

1

Jak ja szanuję Niemców - ta kultura, ta moc. Nasz model do naśladowania.

3

@MesQueUnClub96 To Indyk

0

@MesQueUnClub96 A Wirtz nie wykorzystuje świętej maszyny Nagelsmanna?

0

Florian! Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

Moi rodacy dowalili do pieca, tak jak zapowiadałem

0

@Dari0G Martwi mnie Twoja mentalność w tym kontekście. Szanuj się

5

W tym sensie Afrykę, myślałem, ze chodziło tu o płodzenie talentów na potęgę

0

@Encore I zostaniesz z tego przeze mnie rozliczony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?