0

@Zoker Kto to mówi?

0

@Kamilos84 1 uchodźca = 100 pisowców

2

Wczoraj widziałem jakieś młode dziwadło obecnych czasów. Dziwadło to płci żeńskiej biegło i gadało do smartphone'a, którego ustawiało w czasie biegu w różnych pozycjach.
To prawdopodobnie relacja z biegu dla spragnionych fanów, bowiem w tych czasach niektórym ciężko jest biegać tylko dla siebie.
Dziwadło pobiegło dalej, a ja zostałem z tym zdziwieniem.

5

Ladies and gentlemen - nowo koronowany mistrz NBA, Boston Celtics.

@fart - co czujesz?

0

@arasz1819 Ok, był setka i potem kompletnie nic. Ty wyśmiewasz xG a w tym meczu idealnie odzwierciedla przewagę w sytuacjach Francuzów i jest o 1,50 wyższy od rywala. Austria klepała, a Francja robiła zagrożenie. Francja cofnęła się bo im się wygodnie gra z takich pozycji - to nie Barca, tam posiadanie jest nieobowiązkowe.

3

@arasz1819 Najgorzej wypadła Polska. Francja miała więcej jakości od Austrii i to było dziś widać. Austria praktycznie nie zagroziła Francuzom.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Dajesz. Ja będę śledził Cię rzetelnie do końca Euro.
Merytorycznie i bez śmieszków.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Typy złe nie były, ale dzisiaj coś był dzień pod górkę.
Zaproponujesz coś na jutro?

1

@takisobiektos Byłeś znacznie bliżej racji, przyznaję. Ale gola strzeliła Austria : )

2

Austria jest znacznie lepiej zorganizowana niż my. Dziś na tle wicemistrzów świata wypadli bardzo solidne. Lepsze posiadanie i więcej przebiegniętych kilometrów.
Będą z nimi ciężary - moim zdaniem oni są faworytami.

4

@okiemtypera_lucaxx95 Wczorajsze typy na dziś 0/3.

Czekamy na rehabilitację

2

@Pawel13sz Nie za wiele wiem o Słowacji. Dziś byli wyraźnie gorsi od Belgów, ale wygrali. Nie gloryfikowałbym ich, ale doceniam za wygraną

1

@Kgorecki2500 Smurfie, szanuję patriotyzm, ale się nie zgadzam. A w przypadku konfliktu zdań, decyduje wiek, także ...

1

@okiemtypera_lucaxx95 Skoro dziś rozliczam to rozliczam. Na razie 0/2.
Belgia nie wygrała, ale nie tracę wiary, że 3 typ wejdzie, czyli 1.5 gola w meczu i Francja minimum remis - na oko wygląda dobrze, ale ja czuję, że Austria namiesza.

3

Słowacja w meczu z Belgią też nie była faworytem, podobnie jak Polska, a różnica jest taka, że Słowacy dowieźli.
Dlatego powtórzę, że jak ma się szanse to trzeba je wykorzystywać, a nie zasłaniać się klasą rywala. I dlatego Polacy nie zasługują na pochwały, choć nie ma też co wieszać na nich psów.

1

Nie wierzę, Lukaku ma takiego pecha, że aż chłopa szkoda. Tak po ludzku szkoda.

1

A jednak to Romelu Ślepaku

6

Najwięcej goli w historii Euro - Cristiano (14)
Najwięcej asyst - Poborski (8) Cristiano (7)
Najwięcej meczów - Cristiano (25)
Najwięcej minut - Cristiano (2153)

0

To jest niesamowita łajza

0

To była akcja i parada turnieju w jednym

2

@Encore To Messi jest trochę równiejszy co chodzi o Copę i MŚ.

1

@takisobiektos Zobaczymy. Będę Cię szukał po całej LR.

0

@tomek8756 Ale kto? Ci mężowie do swoich polskich żon, czy Polki bo mówią, ze to się dzieje?
Co to znaczy gen agorowy? Jest jak pisze, czy nie jest? Zakładam, że przesadziła liczbę, ale przeciętnie dla polskiej kobiety najgroźniejszy jest Polak.

0

@Aferzysta Czyli o Martinezie w Belgii piszesz w czasie teraźniejszym, a Portugalii przyszłym?
A żyjesz w przeszłości?

2

Belgom brakuje Salamona w obronie Słowacji

1

@takisobiektos Nie znasz się na piłce. Ot co.

1

@fart A jutro rano fiesta?

13

Amerykanie nie dostarczyli Ukraińcom technologii na mecz.

1

@fart Masz rację, teraz czas na Excela, he he

2

@Albatros Ja tam mam luz, przecież typowanie to trudne zajęcie. Ale jak publicznie się coś ogłasza, to trzeba się z tego publicznie rozliczyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?