0

@BorzyKrzys Smurfie - krajanie. Nie będę oponował, może tak się stanie, ale nie wierzę w progres z tym coachem.

0

@SuperPatsonFCB Nie kupuję tej narracji. Wyżebrać awans nie jakością piłkarską tylko mniejszą liczbą żółtych kartek w relatywnie słabej grupie i jeszcze chodziły słuchy, że ktoś żebrał u Argentyńczyków żeby ich nie dobijali.

Najważniejsze, że CM711 nie raz udowadniał, ze działa impulsem i po wyżebraniu względnego sukcesu w makabrycznym stylu, prowadzi zespoły do zapaści w dłuższej perspektywie.

4

To co dzisiaj się wydarzyło przewidziałem w wpisie po meczu z Holandią, czyli zły wynik i trudniejszego rywala dla Polski niż w pierwszym meczu. Mecz był potencjalnie zdradliwy jednak jak się okazało nie dlatego, że Austriacy zagrali na poziomie meczu z Francją i zaskoczyli zgraniem i fizycznością, tylko Polska odstawiła probierzówkę.


Austria była całkowicie w zasięgu, Polska dysponowała ciekawym składem, jednak zaważyła polska myśl szkoleniowa. A to co odstawiliśmy od stanu 1:2 zakrawało na kryminał.

Obawiam się, że dla Probierza to sufit i nie kupuję gadki typu trzeba dać mu czas"
Polska pokazała poziom międzynarodowy Cracovii

0

Nasi bracia umiłowani prowadzą!

1

Kto jest lepszym playmakerem: Messi czy Kroossi?

4

@Kgorecki2500 Mozart

7

Porównam Copę do Euro

Argentyna - Słowacja 3:0
Argentyna - Ukraina 5:0

Dziękuję za uwagę

5

Jak to jest, że Messi wolny jak wóz wypełniony kapustą, marnujący 2 sytuacje sam na sam jest kluczowy w odniesieniu zwycięstwa z Kanadą?

Asysta przy 2 golu była dla niego jedną z tych oczywistych, a piłkę posłał idealnie w to miejsce, które było najdogodniejsze dla napastnika.

Mnie zachwyciło podanie otwierające akcję bramkową przy 1 golu. To była perfekcja, praktycznie trzeba było posłać piłkę w dany punkt, ani bliżej, ani dalej i Leo zrobił to w stylu arcymistrzowskim. Wizja godna najlepszego piłkarza w dziejach.

Oglądam EURO od tygodnia i nie widziałem rozegrania na takim poziomie jakie zaprezentował leciwy Argentyńczyk. Oczywiście, są gracze, którzy mają 99% skuteczności podań, ale nikt tak jak Messi nie ma takiego otwieracza do rozmontowywania konserw z obrońcami. Słowem geniusz.

1

@RosjaninBut Gdy obsesja na punkcie Tuska wejdzie zbyt mocno.

13

@michal26 A powiedz mi w którym kraju jest kult węgla, dokarmiania górników i kto jest ślepo za węglem od dawien dawna? Prawica czy reszta kraju?
powiedz mi co Twoi konfederaci mówią o węglu?

A potem dziwić się, że ceny najdroższe w Europie.

7

@koksik2700 Czyli nie zgadzasz się z najważniejszym postulatem Konfederacji?
To kwintesencja ich istnienia.
Naprawdę, że od robienia tych szpagatów nie urwało koledze dupska, to wielki cud.

Rozumiem, ze popierasz Konfederację bo obwołali Jezusa i Matke Boską królem i królową Polski? Można i tak.

10

@koksik2700 Dwubiegunówka u kolegi. Państwo ma się nie wpierd***ć, a kiedy Tusk to realizuje, skowyt wniebogłosy.

0

@against_modern_football Na wstępie, zupełnie wypaczyłeś moje słowa.

Można trzymać z danym krajem, bez wyrażania poparcia dla działań, których nie da się nijak obronić.
Co ma Zachód do Ukrainy i ich bycia napadniętym przez oprawcę w kontekście Serbii?

To, że kogoś lubię na LR, nie znaczy, że będę bezrefleksyjnie się zgadzał ze wszystkim co napisze.

1

@Pawel13sz Po takich jak meczach jak wczorajszy trudno nie zachwycać się młodziakiem. Szybkość, drybling, dodatkowo pokazuje strzał i pewnie jeszcze ma spory potencjał rozwojowy.

Jednak mamy Raphinhę i Yamala jakby co, więc wygląda to u nas co na mniej dobrze. Przyszłościowo na pewno warto Williamsa rozważać.

0

@against_modern_football Nawet nie zaczynaj.

0

Kroos wciąga nosem tych 22 podrabiańców

7

Anglia gra koszmarnie źle. Wyglądają jakby nie mieli trenera na ławce

0

Komentarz usunięty

0

@maroon Witamy w krainie naiwnych

0

@maroon Nie uciekaj od pytania. To jak w to się wpisują ruscy?

0

Komentarz usunięty

0

@RafiVeB Nie pomyślałeś? Nie odpowiadaj.

0

@maroon Ideą igrzysk było zawieszanie wojen na czas ich trwania. Jak w to wpisują się Twoi ruscy idole?

3

@Kgorecki2500 Konfederata i lubi disco polo. No to umówmy się, że jak dodasz 3 irytującą mnie rzecz, dopiero wtedy cię dodam do ignorowanych : )

0

@maroon No to Ciebie też trzeba by obłożyć sankcjami. Zatem do jutra nic nie pisz na LR.

3

Wszyscy dowiozą, a Polska z Austrią 0:3 i Probierz w dwurzędowej marynarce come back do krainy disco polo.

0

@Barcanajlepszyteam Węgry dla mnie to samo, wylot. Ich dodatkowo nie trawię za to jakiego prymitywa wybierają na prezia kraju. Reszta nie bo nie jest proputinowska.

1

@maroon A dobra, to niech Rosję przywrócą wszędzie. Co tam, ze mordują sąsiada.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Ciężkie ostatnie dni, co? Już nawet nie komentuję, ale stosunkowo niskie kursy więc niby dość pewne, a tu figa z makiem. To jak ogólnie teraz wyglądasz na Euro?

6

@Sulimo Też budzą we mnie obrzydzenie. Typy przesiąknięte prawicową patologią, a popieranie Putina to wisienka na torcie tej patoli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?