Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Cukson Nie spodziewaj się fajerwerków. Tak zamiast techników masz często wycinanie równo z trawą. Chciałbym zobaczyć jakiś kraj z Europy, grający wg zasad i na murawach z Copy. To jest zupełnie inne granie.
0
@Zoker Dałem Ci lajka, oczywiście w ramach litości
3
Obejrzałem całe spotkanie Argentyny i część dzisiejszego meczu Brazylii.
To są dwa światy.
Argentyna gra twardo, agresywnie, ma jasno nakreśloną taktykę, paru fajnych technicznie piłkarzy, walecznych pomocników pozwalających im zdominować rywali i magika do otwierania sejfów, Messiego. Kiedy patrzy się na tę ekipę, widać, że wiedzą co mają grać.
Brazylia dla odmiany, też mająca ciekawych graczy, jest po prostu nijaka. To obleganie dziś rywala było schematyczne, przewidywalne do bólu. To była tiki-taka bez szybkości i polotu. Na MŚ robili naprawdę dobre wrażenie, znacznie lepsze niż w 1 meczu Copy.
Z drugiej strony patrzę na pomocników Brazylii a ich afiliacje klubowe to Wolverhampton, Newcastle i West Ham. To wręcz niewyobrażalne.
16
@Death_voice To jest właśnie to dyskredytowanie Ameryki Płd. Trudne mecze z twardymi rywalami. Nie ma odstawiania nogi jest za to walka wręcz. Do tego dochodzą murawy podłej jakości.
Ci, którzy dyskredytują Copę nie wiedzą co mówią.
CR7, były madryciok został odprawiony z ostatnich MŚ przez Arabów, a 4 lata wcześniej przez pasterzy z Urugwaju. Także madrycioki niech się lepiej zamkną.
1
Boniek założył się, że Włosi zajdą w EURO dale niż Hiszpanie.
0
@mekston Ile można epatować tym pucharem przy nicku? Wsadź go wreszcie do gabloty!!!
1
@Pressinho Pełna zgoda. Nie powinno się dyskredytować wygranych. Po karnych wygrywała nawet wielka Hiszpania z Iniestą. Prawie każdy wygrany w turnieju jakąś rywalizację wygrywa po karnych.
0
@Murazor Kiedy niedouczeni kibice obejrzą wreszcie jego mecze i zobaczą, ze wyprzedził swoją epokę.
Wasza ignorancja jest porażająca.
0
@Pressinho Farta to miały Francja i Holandia, ze do karnych doszło, ponieważ Argentyna powinna wygrać mecze w regulaminowym czasie, będąc zespołem zdecydowanie lepszym. A w karnych Messi i spółka osiągnęli to na co zasłużyli już wcześniej.
2
@Safrani Polski wkład w imigracyjne życie zagranicą, zaraz po mordercy w Danii.
1
@Tasde To jest plaster antykoncepcyjny. Na podstawie wyników stwierdzili, że masz za mało prawicowych plemników i nie powinieneś się rozmnażać.
To zalecenie Bosaka.
0
@tomek8756 Drugi w dziejach, zaraz po Pele
0
Drugi zaraz po Pele. Wielki gracz, oczywiście Pele, Messi też nienajgorszy.
1
@Szklaner Jeszcze parę takich zakładów i trafisz na listę najbogatszych ludzi "Forbesa".
0
@BorzyKrzys Czyli Nitras jest winny. Co za przenikliwa diagnoza. Skoro podobny do szwajcarskiego system jest taki dobry, to dlaczego nie działa w praktyce do tej pory?
Rozumiem, że środowisko piłkarskie nie może zorganizować się lepiej?
2
Przypomniał sobie co odwalił w meczu z PSG albo słowa Gundogana.
3
Pamiętam moje niezadowolenie z Nagelsmanna gdy prowadził Bayern, ciekawe czy sytuacja się powtórzy w reprezentacji.
Trzeba poczekać na 2 połowę i kolejne mecze.
0
@Encore Wiadomo, mnie pilnowali to Jarzinho miał dużo miejsca.
4
I wtedy na murawę niebiosa zesłały Kroosa. Bierzcie i czerpcie garściami z tego niemieckiego objawienia
0
@mekston Chyba nie oglądałeś ostatniego popisu Kroosa. Komentatorzy oszaleli na jego punkcie.
2
@draxidox - świętowanie dnia ojca chyba nie grozi Ci w życiu?
8
@Stinger_ @mekston
Jednocześnie trudno go nazwać wielką gwiazdą jakiegokolwiek z tych turniejów. Ani razu nie zagrał tak, że kibic mówił, że rozdaje karty. Zabrakło turnieju z błyskiem.
Zresztą ja od lat pisałem, że w niekwestionowanej wielkości Ronaldo brakuje mi jego wybitnych turniejów w reprezentacji, która nigdy słabą nie była.
8
@Mixtape Mów przyciemnianym, bo zakrawasz na bycie rasistą
0
"Zakłada dziurkę jednemu z Rumunów". Intrygujące, czy to jakiś kod LGBT w TVP?
1
@wawrzyn1 https://www.whoscored.com/Matches/1787313/LiveStatistics/International-European-Championship-2024-Turkiye-Portugal
0
@Destroyer_of_Worlds Polska nie była panstwem w pełni demokratycznym w latach 2015-23, więc obecne zmiany są przywracaniem demokracji.
Oczywiście patolski trybunał i parędziesiąt innych pisowskich patologii to dla Ciebie normalne?
0
@Danny Gaucho Poborski ma 8 na stronie UEFA tak jak CR7
2
@Piotr,1985 A asysta nie idzie do statystyk?
7
Sprawdziłem staty na whoscored i graczem meczu po pierwszej połowie jest CR7.
1 kluczowe podanie, 1 kluczowy pad, 1 kluczowe oburzenie na kolegę.
Efekt? Gładkie 2:0
9
Ja pierdziele, CR7 tak zmylił wszystkich tym oburzeniem, ze wszyscy włącznie z Turkami myśleli, ze po akcji. On im siadł tak na psychikę, że nie wiadomo czy Turcy dograją mecz do końca.