Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Z Warty Poznań do wyciągnięcia jest Kajetan Szmyt. Może Deco by Szmytem zaskoczył Real?
Może zanim madrycioki po 15 minutach meczu otrząsnęli by się ze śmiechu, udałoby się zapakować im doppelpacka.
3
@Uukasz_93 Wyrazy współczucia, kolego propagandysto. Skąd Wy się bierzecie.
Poleciałeś tanim Sasinem.
1
Anglikom w Barcy mówię stanowcze NIE! Oni w Hiszpanii nie sprawdzają się, a już ofensywni są kompletnie do niczego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mvnBasten A jak środki z KPO zablokowane przez pisowską demolkę prawa mają się do faktu obecnej praworządności i niemafijnosci rządzących?
Nie kompromituj sie w sprawie prokuratora, bo Długopis miał obowiązek wydać opinie niezwłocznie, czego oczywiście członek prawicowej sfory nie zrobił.
W ogóle bardzo sprawia mu problem zrozumienie słowa niezwłocznie i szanowanie zwyczaju politycznego.
A ustawa wiatrakowa przeszła i była zatajona? Czy jawna i transparentna, dlatego została uwalona? No właśnie. Więc o jakiej aferze mówisz?
1
@lntrowertyk Do Ciebie nie dociera podstawowa wiadomość - jeśli tworzysz warunki bezprawia, to nie da się z nim zawsze walczyć prawnie.
To była intencja PiSu i Ty wpadłeś w tę pułapkę.
O to chodziło - wprowadzić taki zamęt prawny by legalnie nie szło usunąć skutków bezprawia. Nawet nie w tej sprawie a kliku innych prawnicy nie mają pojęcia jak odwrócić skutki łamania prawa i stan bezprawny.
Martwi mnie to, ze usuwanie stanu bezprawnego metodą budząca wątpliwości jest dla Ciebie problematyczne. jednak stan bezprawia juz nie jest - nie widzę tu Twojej troski.
Przecież taki pseudotrybnał powinien został rozwiązany siłowo, jako samozwańczy twór bez znaczenia prawnego. To niesłychane, że cos takiego może być tolerowane przez władzę.
0
@Donnie_Darko Bardzo dęte są Twoje zarzuty z myszy robisz smoka, ale symetryzm to klasyka po stronie pisowskiej i konfederackiej.
To wszystko są drobiazgi związane z rządzeniem, ale nie ma mafii, która oplata państwo - strzelasz pustakami.
Może jeszcze Hołownia butów nie wytarł o wycieraczkę przed wejściem do budynku? To by była afera!
Ten fragment z ciemiężonymi Konfederatami w TVP mnie urzekł. Fani 5 Mentzena, popierający rasizm i ksenofobię oskarżeni o rasizm. Ciekawe dlaczego?
Jeśli mówisz o eskalacji i demolce państwa, to jesteś ciężko nieprzytomny. Żyjesz, jak koledzy wyżej w świecie wyuczonych formułek i je odklepujesz.
Bez nadawania faktom właściwej miary. Ochłoń.
0
@sokot Gdzie Ty widzisz jaranie się PO? Ty ewidentne jesteś w trybie "muszę napisać to co mi wdrukowali do głowy" bez względu co kto uważa.
Jakbyś wyszedł z pralni Sasina z przekazem dnia.
4
Jaaaaaaaaaaaaaaa, Jaaaaaaaaaaaamal Musiala - rodowity Niemiec z dziada pradziadza. Ten z mokrych grot Zagłębia Ruhry!!!
1
@Adran360 Smacznego!
2
@Recha_0684 To samo, to gówno warte wpisy Konfederatów i pisowców.
Masz dowód na to, że TVN i TVP o tym nie powiedział?
A powiedz ile Ty masz lat? 7 i krótkie spodenki? Nie wiesz, że za rachunki się płaci zarobionymi pieniędzmi? Przyzwyczaiłeś się do zakłamywania realnych cen przez socjale PiSu?
2
LR jest w błędzie, Havert nie ma wykończenia, ale spełnia mnóstwo pożytecznych funkcji. Macie widzenie tunelowe, patrzycie tylko na strzały. Do tarcia chrzanu z Wami.
3
Nagelsmann widzi Havertza, Arteta widzi Havertza. jedynie La Ramblowiczom coś ten Havertz nie leży.
Twierdzicie, że topowi trenerzy się nie znają?
2
Sędzia pokazuje Kroosowi zdziwiony, że polskie gołębie na dachu. Pogadali, pośmiali i jedziemy
1
Dalej Niemcy, ruszać te szwabskie dupska do roboty. Co mnie te moje kluby i reprezentacje nerwów kosztują, to się nie da opowiedzieć.
1
@Kgorecki2500 A ja Ci mówię, że Rokita!
0
A wiecie, że w tych piorunach to sam diabeł zstępuje na ziemię?
3
@ferdas_rawa Po pierwsze, wnioski jakie wyciągnąłeś z mojego wpisu są co najmniej zadziwiające, o tym, że mi nie zależy na budowaniu. Jak Ty czytasz moje wpisy?
Po drugie, bardzo mnie niepokoi Twoje frywolne podejście do rozliczenia antypaństwowego rządzenia poprzedników. First things first. Tworzymy na fundamencie, a fundament ma być zdrowy.
Po trzecie, nie nalegam na stwierdzenie, że jest teraz fajnie. Jest lepiej w pewnym aspekcie.
Co do predykcji - mam to zapisać i zweryfikować, czy tak sobie mówisz?
1
@Pawel13sz Ten nasz kolega miał rację, mi te błyski wskazywały na kosmitów
5
Niemcy - co za technologia odprowadzania wody! Jestem pod wrażeniem, to pamiętam jak za Juliusza Cezara oglądałem walki gladiatorów Rzymianie na Koloseum lepiej sobie radzili.
5
@tbas Zauważyłeś jak nasi koledzy wierni kaczorowi powielają utarte slogany, często kompletnie bez pokrycia? Całkowicie przeżarła ich propaganda pisowska - tak to właśnie działa.
3
@Michau98 To jak nazywasz Bodnara, pokazuje jak nisko w życiu upadłeś.
Twoim zdaniem poprzednicy trzymali jakikolwiek poziom przestrzegania prawa?
0
Pierun zabije a raca już nie? Hipokryzja.
0
Pada przy ławkach, na murawie już nie
2
@Prorokk Wierz mi, że słuchając TOK FM, mam całkowity obraz sytuacji w Polsce. Tam nie ma zmanierowanych dziennikarzy, ale jeśli przedstawiciele władzy gadają bajki, są temperowani. Nie mówiąc o ich krytyce, to nie klakierzy. Poza tym przedstawiane są różne punkty widzenia.
Masz media propisowskie i one nie są w stanie wskazać żadnych afer obecnie, bo nie bardzo jest co. Pewnie jakieś drobiazgi, a nawet tu na stronie, prawicowi strażnicy piszą o aferach na zapas, np. Bieniek jako szefowa Orlenu, co nie jest prawdą, ustawa wiatrakowa, która upadła ledwo się pojawiła.
Jak będą afery, sam będę pierwszy który je wskaże. Politycy to nie moi amigosi.
2
@koksik2700 Nie było wcale jakichś wielkich afer, może jakieś szczątkowe. Co do buty, to też nie pamiętam tego zjawiska.
Ale był marazm, brak sprawczości, trwanie bez koncepcji, brak liderów. Słowem tak jak mówisz tragedia, ale dla mnie z innych powodów niż Ty piszesz.
4
@Felipe_PL To już Twoja twórcza interpretacja. Nie piszę, że lepiej, tylko o normalności w sferze publicznej i czego nie dodałem w relacjach międzynarodowych.
Ceny będą urealnione, koniec populizmów i częściowo socjalu.
PiS TVP przejmował nie uwzględniając wyroku Trybunału plus działalność TVP urągała jakimkolwiek standardom. Świetnie, że bronisz tego barachła.
4
@fart Kompletnie się nie znasz na piłce. Jaki rewanż? Teraz są mecze w grupach play-offs. Tylko nie pamiętam kto jest w grupie Włochów.
6
@ferdas_rawa Aż nie wiem co Ci odpowiedzieć. Nikt nie jest do końca obiektywny. A nie wiem czy Twoja obiektywność jest lepsza od mojej.
Możemy się pokłócić o odcienie tej polityki, rodzaj i jakość.
Można skrytykować dosadnie, można mniej. Jeśli patrzysz krytyczniej, masz prawo.
Mi zależało na tym by zacząć od przywracania Polski do stanu sprzed 2015 rok i rozliczeniu kryminalistów z PiSu i to dostaję, a nawet to nie było oczywiste z ciamciaramciowatym PO.
Jednak jak zawsze w Polsce znacznie gorzej idzie z budowaniem, konstruowaniem, koncepcjami prorozwojowymi. Bo jeśli reformą edukacji ma być brak zadań domowych, to ja wymiękam. Arbitralnie, bez ładu i składu.
Zobaczymy co będzie dalej, obawiam się o tę stronę merytoryczną rządów.
I tak jest na plus w stosunku do mafii, ale to nie wystarczy. I w tym sensie zgadzam się z Tobą.
1
Ja to mówią dostajesz gonga, he he he he he he, zażartował guru Dariusz