Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Jest grubo od pierwszego gola w meczu. Pogoń Niemców była fascynująca i wyszedł z tego świetny mecz.
2
@pluszek Okropnie ryczy
3
Kroos - licencja na zabijanie
2
Praktycznie wszystkie ćwierćfinały na EURO zawodzą do tej pory.
1
@fcbarcafan19 Przeciągły ryk
2
Z piłki klubowej w tym sezonie, jedynie dwumecz Real-City był porównywalny do tego widowiska jakie nas czeka za 15 minut
3
Ankara Kroos, ankara Kroos, ankara Kroos, ankara Kroos, ankara Kroos, ankara Kroos
1
@fcbarcafan19 Najprostsze wyjaśnienie jest często najlepsze
0
Który mecz dzisiaj jest wcześniej: ten o 21 czy 18?
1
@Pawel13sz W tej chwili Williams nie jest dla Barcy niezbędny. Skrzydła mają asymetryczną charakterystykę, więc jest tak jak być powinno. I Raphinha pokazał jako jeden z nielicznych charakter w trudnej rywalizacji w LM.
Zatem pivot. Chyba, że traktujemy zakup Nico przyszłościowo, ale nie wyobrażam sobie, że Flick nie będzie chciał walczyć na wszystkich frontach o trofea.
0
@Sinirsey Ćpasz
0
@A4ron Liczba bramek. Ilość ciasta.
13
@Gronek Podziwiam Cię, że tyle głupich, pustych, niezgodnych z prawdą wpisów zamieściłeś w jednym wątku.
Mam pytanko - urodziłeś się, czy Cię zasiali?
6
@TheNekro94 Zamiotłeś kolegę pod dywan
0
@JarekS Wpis godny wypocin tego clowna z filmiku na YT. Ty masz autorytety.
0
@BorzyKrzys Nie wiem smurfie, Fotyga migała się z odpowiedzią na pytanie o podpisanie zrzeczeń, a czytam o skanie dokumentów z jej podpisem.
#gdytuskwejdziedogłowyzbytmocno
Zresztą, obecna TV to twór przejściowy, trudno mówić tam o dziennikarstwie, skoro najlepsi dziennikarze trzymają się z dala od TVP, a to spuścizna PiSu, który z dość poważanej TV zrobił gówno
2
@BorzyKrzys Mógłbyś rozwinąć? A co z pismem podpisanym przez Fotygę w 2006 roku?
5
@RosjaninBut Słynny "ordnung muss sein" odchodzi bezpowrotnie do lamusa. Za mało Niemca w Niemcu, a nawet z tym Niemcem z dziada pradziada dzieje się coś bardzo niedobrego.
1
O ludzie, obejrzawszy mecz Argentyny, aż mi szczęka opadła, ale tym razem z powodu pasztetu jaki zaserwowali Albicelestes.
Tak makabrycznej, rwanej, chaotycznej i niedokładnej gry tego zespołu nie widziałem od nie wiem kiedy. Na dobrą sprawę, zanim Argentyńczycy zauważyli, że mecz się rozpoczął, powinni wyciągać piłkę z siatki ze 2 razy.
Tragiczny w 1 połowie Enzo, pomocnicy gubiący piłki w najprostszych sytuacjach, niechlujność i kompletny brak przyspieszenia.
Messi raczej poza meczem, w pierwszej połowie 3 otwierające akcję piłki, w tym przy golu, ale jakiś stonowany i nieswój jak cały zespół. No tak upiornej noty przy nazwisku Messiego na whoscored jeszcze nie widziałem - 5.88.
Mało jakości, dużo szczęścia, mało determinacji, dużo niestrawnych zagrań - Argentyna nie zagrała na poziomie zbliżonym do tego z MŚ. Dziś odstawili Real Madryt i wygrali bo ....... umieją wygrywać.
1
@Lucyfffer Watykan regularnie przeprowadzał wtedy zamachy na nieletnie dzieci, lepkimi rękami swoich pracowników w sutannach.
Jak widać zło jest względne i nie tylko w tym miejscu, w którym się je widzi.
0
Doncić 36 punktów, 11 zbiórek, 10 asyst.
Sochan teraz do przerwy 10 punktów, 5 zb, 2 as - bardzo dobry występ na razie
1
@DonCarletto Kolega Patryk jest monstrualnie odklejony w sprawie Haga - jest on złem wcielonym
3
@Lionel_Messi10 Yes, yes, yes. Maestro znowu w akcji!
0
@RosjaninBut Tak już się daję nabrać, ze nie jesteś konserwatystą. Kiedyś tu rozmawiałem z innym Poznaniakiem i okazał się napływowy, a pisze w takiej tonacji jak Ty.
Poznań to Poznań, Poznaniak nie musi się zachwycać obecną władzą, ale nigdy nie napisze, ze ta władza jest katastrofalna.
Nie umarłeś po marszu LGBT niedawno?
1
@PatrykBarca Czyli pierwszy z wynikiem ponad stan był stracony. Widzę, że mocno Cię trzyma uprzedzenie.
0
@Zoker Ależ Ty wypaczasz sens tego co piszę, Nie dziwota, że żyjesz w świecie własnej argumentacji.
Podobnie jak zignorowałeś fakt, że Vini dodał gole w 1/2 i finale LM do ogólnie udanego sezonu, teraz po raz drugi piszesz jakby Vini wygrał trofea drużynowe, nie mając w nich wielkiego wkładu. i stąd sprowadzasz temat do absurdu. Przecież te 2 wielkie atuty to uzupełnienie ogólnie udanego sezonu.
Przynajmniej rozumiem schemat Twojego rozumowania, i ile faktów musisz pominąć, by wysnuć wnioski.
I widzę tu powtarzalny wzór, ponieważ jakieś 2 czy 3 dni temu, niesłychane rzeczy wypisywałeś o Mbappe, z podobnym syndromem wyparcia i odporności na rzetelne sugestie.
0
@Zoker Zastawiłem na Ciebie mini pułapkę.
Tak Foden wygrał więcej niż Kane.
Vini zgarnął lige i LM czyli to przemawia na korzyść Viniego a nie Fodena.
I co Ty na to?
0
@Zoker Tak napisałeś, jakby Vini strzelił w sezonie tylko te gole w 1/2 i finale LM.
Dzięki za uzasadnienia, lecz ciekawe czy widzisz w nich moc, ale sam przed sobą, wewnętrznie - bo mnie przekonały w przypadku Mbappe w 15% i Fodena 30%.
Zatem kończymy temat, zostajemy przy swoich zdaniach i pamiętamy, że wspomniani zawodnicy mogą coś dorzucić w ME i CA. Na marginesie, Fodena z łatwością w tym sezonie kasuje Harry Kane.
0
@Safrani Brawo dla Ciebie. Jako rdzenny Poznaniak czytam takie wpisy z ogromna przyjemnością.
0
@RosjaninBut Ty jesteś z Poznania? O kurka, to na pewno jesteś z tej antydemokratycznej mniejszości na wyborach. Twoje poglądy wręcz to krzyczą.