0

@FcPortoFan1999 Jest grubo od pierwszego gola w meczu. Pogoń Niemców była fascynująca i wyszedł z tego świetny mecz.

2

@pluszek Okropnie ryczy

3

Kroos - licencja na zabijanie

2

Praktycznie wszystkie ćwierćfinały na EURO zawodzą do tej pory.

1

@fcbarcafan19 Przeciągły ryk

2

Z piłki klubowej w tym sezonie, jedynie dwumecz Real-City był porównywalny do tego widowiska jakie nas czeka za 15 minut

3

Ankara Kroos, ankara Kroos, ankara Kroos, ankara Kroos, ankara Kroos, ankara Kroos

1

@fcbarcafan19 Najprostsze wyjaśnienie jest często najlepsze

0

Który mecz dzisiaj jest wcześniej: ten o 21 czy 18?

1

@Pawel13sz W tej chwili Williams nie jest dla Barcy niezbędny. Skrzydła mają asymetryczną charakterystykę, więc jest tak jak być powinno. I Raphinha pokazał jako jeden z nielicznych charakter w trudnej rywalizacji w LM.
Zatem pivot. Chyba, że traktujemy zakup Nico przyszłościowo, ale nie wyobrażam sobie, że Flick nie będzie chciał walczyć na wszystkich frontach o trofea.

0

@Sinirsey Ćpasz

0

@A4ron Liczba bramek. Ilość ciasta.

13

@Gronek Podziwiam Cię, że tyle głupich, pustych, niezgodnych z prawdą wpisów zamieściłeś w jednym wątku.
Mam pytanko - urodziłeś się, czy Cię zasiali?

6

@TheNekro94 Zamiotłeś kolegę pod dywan

0

@JarekS Wpis godny wypocin tego clowna z filmiku na YT. Ty masz autorytety.

0

@BorzyKrzys Nie wiem smurfie, Fotyga migała się z odpowiedzią na pytanie o podpisanie zrzeczeń, a czytam o skanie dokumentów z jej podpisem.

#gdytuskwejdziedogłowyzbytmocno

Zresztą, obecna TV to twór przejściowy, trudno mówić tam o dziennikarstwie, skoro najlepsi dziennikarze trzymają się z dala od TVP, a to spuścizna PiSu, który z dość poważanej TV zrobił gówno

2

@BorzyKrzys Mógłbyś rozwinąć? A co z pismem podpisanym przez Fotygę w 2006 roku?

5

@RosjaninBut Słynny "ordnung muss sein" odchodzi bezpowrotnie do lamusa. Za mało Niemca w Niemcu, a nawet z tym Niemcem z dziada pradziada dzieje się coś bardzo niedobrego.

1

O ludzie, obejrzawszy mecz Argentyny, aż mi szczęka opadła, ale tym razem z powodu pasztetu jaki zaserwowali Albicelestes.
Tak makabrycznej, rwanej, chaotycznej i niedokładnej gry tego zespołu nie widziałem od nie wiem kiedy. Na dobrą sprawę, zanim Argentyńczycy zauważyli, że mecz się rozpoczął, powinni wyciągać piłkę z siatki ze 2 razy.
Tragiczny w 1 połowie Enzo, pomocnicy gubiący piłki w najprostszych sytuacjach, niechlujność i kompletny brak przyspieszenia.

Messi raczej poza meczem, w pierwszej połowie 3 otwierające akcję piłki, w tym przy golu, ale jakiś stonowany i nieswój jak cały zespół. No tak upiornej noty przy nazwisku Messiego na whoscored jeszcze nie widziałem - 5.88.

Mało jakości, dużo szczęścia, mało determinacji, dużo niestrawnych zagrań - Argentyna nie zagrała na poziomie zbliżonym do tego z MŚ. Dziś odstawili Real Madryt i wygrali bo ....... umieją wygrywać.

1

@Lucyfffer Watykan regularnie przeprowadzał wtedy zamachy na nieletnie dzieci, lepkimi rękami swoich pracowników w sutannach.

Jak widać zło jest względne i nie tylko w tym miejscu, w którym się je widzi.

0

Doncić 36 punktów, 11 zbiórek, 10 asyst.
Sochan teraz do przerwy 10 punktów, 5 zb, 2 as - bardzo dobry występ na razie

1

@DonCarletto Kolega Patryk jest monstrualnie odklejony w sprawie Haga - jest on złem wcielonym

3

@Lionel_Messi10 Yes, yes, yes. Maestro znowu w akcji!

0

@RosjaninBut Tak już się daję nabrać, ze nie jesteś konserwatystą. Kiedyś tu rozmawiałem z innym Poznaniakiem i okazał się napływowy, a pisze w takiej tonacji jak Ty.
Poznań to Poznań, Poznaniak nie musi się zachwycać obecną władzą, ale nigdy nie napisze, ze ta władza jest katastrofalna.

Nie umarłeś po marszu LGBT niedawno?

1

@PatrykBarca Czyli pierwszy z wynikiem ponad stan był stracony. Widzę, że mocno Cię trzyma uprzedzenie.

0

@Zoker Ależ Ty wypaczasz sens tego co piszę, Nie dziwota, że żyjesz w świecie własnej argumentacji.
Podobnie jak zignorowałeś fakt, że Vini dodał gole w 1/2 i finale LM do ogólnie udanego sezonu, teraz po raz drugi piszesz jakby Vini wygrał trofea drużynowe, nie mając w nich wielkiego wkładu. i stąd sprowadzasz temat do absurdu. Przecież te 2 wielkie atuty to uzupełnienie ogólnie udanego sezonu.

Przynajmniej rozumiem schemat Twojego rozumowania, i ile faktów musisz pominąć, by wysnuć wnioski.

I widzę tu powtarzalny wzór, ponieważ jakieś 2 czy 3 dni temu, niesłychane rzeczy wypisywałeś o Mbappe, z podobnym syndromem wyparcia i odporności na rzetelne sugestie.

0

@Zoker Zastawiłem na Ciebie mini pułapkę.
Tak Foden wygrał więcej niż Kane.
Vini zgarnął lige i LM czyli to przemawia na korzyść Viniego a nie Fodena.

I co Ty na to?

0

@Zoker Tak napisałeś, jakby Vini strzelił w sezonie tylko te gole w 1/2 i finale LM.

Dzięki za uzasadnienia, lecz ciekawe czy widzisz w nich moc, ale sam przed sobą, wewnętrznie - bo mnie przekonały w przypadku Mbappe w 15% i Fodena 30%.

Zatem kończymy temat, zostajemy przy swoich zdaniach i pamiętamy, że wspomniani zawodnicy mogą coś dorzucić w ME i CA. Na marginesie, Fodena z łatwością w tym sezonie kasuje Harry Kane.

0

@Safrani Brawo dla Ciebie. Jako rdzenny Poznaniak czytam takie wpisy z ogromna przyjemnością.

0

@RosjaninBut Ty jesteś z Poznania? O kurka, to na pewno jesteś z tej antydemokratycznej mniejszości na wyborach. Twoje poglądy wręcz to krzyczą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?