8

@marcin62 A skad wiesz, co robi w pozostałym czasie? Masz kamery zainstalowane w ich domu? Niech się dziewczyna uczy szacunku do demokracji. Rodzice wszystkich pisiorów zapomnieli wychować swoje dzieci.

1

@AxelF Ja nawet w tym sezonie widzę u Mbappe jakąś dziwną zniżkę fizyczności.
Ma problemy z odejściem, jest jakiś apatyczny. Nie wiem, może to przejściowe.
Co do ewolucji pozycji, CR7 po podpowiedziach Zidane'a świetnie przestawił się na napastnika, co podkreśla jego zdolności adaptacyjne.
Mbappe to chyba nie ten kaliber, okienko na robienie statystyk będzie miał prawdopodobnie wyraźnie krótsze.

3

@FcPortoFan1999 Tak jak słusznie zauważył @Stinger_ Portugalia to drużyna z drugiego szeregu na MŚ, więc nie wierzę w ich mistrzostwo.

Ale spekulując, Hiszpania wygląda na team z perspektywami (Yamal, Nico, Cubarsi, Pedri, Gavi, Rodri) - oni mogą zatrząść światem. Francja jak zawsze, jeśli zostanie Southgate, to może znowu przepchnąć się do 1/2.
Nie specjalnie wierzę w odbudowę Niemiec bez Kroosa i starym Gundoganem, nie wierzę w Brazylię, ale kto wie co pokażą Argentyna i ciekawy Urugwaj?
Holandia ma kawał paki. Jest tego trochę.

4

@Adran360 Czy Copa, czy ME wyglądają bardzo lokalnie, choć obie to ciekawe imprezy.
Moim marzeniem (nie do spełnienia) jest to by jakaś dobra drużyna z Europy, np. Niemcy czy Francja, zagrały na Copie ale na ich murawach, przy ich sędziowaniu i przy ich poziomie brutalności. Messi w jednym z wywiadów stwierdził, że murawy są w tym roku fatalne, klimat ciężki (upał i wilgotność). O faulowaniu nic nie mówił, ale wiemy, że Copie wycina się równo z trawą a sędziowie pozwalają na bardzo dużo.

6

@Adran360 Ja w ogóle nie wiem skąd porównania Euro do MŚ. To zupełnie inne imprezy, poziom MŚ jest praktycznie zawsze wyższy.
I subiektywnie odnoszę wrażenie, że te same zespoły są lepiej przygotowane do MŚ.
Dla piłkarza turniej MŚ jest jak dla innych sportowców Olimpiada.

3

@mekston On ma wielkie szanse powtórzyć to co wspomniany przez mnie Cafu czyli 2 złota i srebro. Klasa Francji jest niepodważalna, ale ja jednak bym się wstrzymał z odtrąbianiem sukcesu medalowego, ponieważ może się skończyć jak z tą Złotą Piłką dla Mbappe. Tyle, że jednego jestem w miarę pewien - Mbappe zblizy się lub nawet przeskoczy Leo w kanadyjce - zbyt wiele ma lat grania by tego nie zrobić.

6

@Sysia11 Np. Cafu ma legitne 2 tytuły MŚ, z występami w finale włącznie i oprócz tego srebro

1

@Sysia11 No właśnie szukałem w składach, kto to mógł być z tymi 2 złotami.
Bardziej miałem na myśli tych, którzy faktycznie grali.

33

W 21 wieku, od 2002 roku tytuł MŚ zdobywa zawsze inny zespół:
Brazylia
Włochy
Hiszpania
Niemcy
Francja
Argentyna
W czasie tych 6 imprez, w finale, przegrywając zameldowały się jeszcze Francja (2 razy), Argentyna, Niemcy, Holandia i Chorwacja.
3 miejsca zajmowały: Niemcy (2 razy), Chorwacja, Belgia, Holandia i Turcja.

Zatem w 21 wieku klasyfikacja medalowa wygląda następująco:
1. Francja (złoto, 2x srebro)
2. Niemcy (złoto, srebro, 2xbrąz)
3. Argentyna (złoto, srebro)
4-6. Hiszpania, Włochy, Brazylia (złoto)
7-8. Holandia, Chorwacja (srebro, brąz)
9-10. Belgia, Turcja (brąz)

Wniosek: bardzo trudno jest wygrać złoto MŚ, to wybitne osiągnięcie, stąd nie dziwmy się, że tylu wybitnych graczy musiało obyć się smakiem. Piłkarze, którzy byli w finale i wygrali go choćby raz to wielcy szczęściarze, a ci, którzy meldowali się w finale 2 razy, przy okazji zgarniając złoto, to praktycznie rodzynki.
Nie mówiąc o jednorożcach, którzy mają na koncie 2 lub 3 złote medale

0

@Death_voice Otóż z punktu widzenia dziecka, które się nie narodziło nie ma znaczenia czy nie ma go dlatego, że zniknęło jako 1 centymetrowy zarodek, czy dlatego, że niedoszli rodzice woleli sobie kupić kota. Społeczeństwo tak samo się nie wzbogaci a punkt widzenia tego "dziecka" jest tylko hipotetyczny.

Zobacz jak próbujesz narzucić swój punkt widzenia.

Ty z uporem maniaka, czcisz moment poczęcia i gloryfikujesz człowieka w postaci zarodkowej i dla Ciebie to morderstwo. Ponieważ zarodek ludzki dla mnie nie przedstawia większej wartości, tak samo jak plemnik i komórka jajowa, które są osobno, kompletnie nie rozumiem o co bijesz pianę.
Co ciekawe, gdyby ten zarodek wielkości 1 centymetra posadzić u Ciebie na kanapie, to usiadłbyś miażdżąc go i nawet byś o tym nie wiedział. Bo taki to właśnie "człowiek".

Oprócz narzucania swojego punktu widzenia i zarzucenia mi omijania sedna, sam unikasz moich nie wygodnych pytań. Dlaczego sednem nie jest przyjście człowieka na świat, jego narodziny? Znowu, bo Twoje sedno jest lesze niż moje.

Ponawiam pytanie, kto jest większym wrogiem ludzkości i bardziej wątpliwy moralnie: ktoś, kto ma 3 dzieci i 3 aborcje na koncie czy bezdzietny, który krytykuje tą osobę, za 3 aborcje? Pierwszy wg Twojej logiki jest mordercą, a drugi kim?

I pytanie nr. 2 - czy świętujesz swoje narodziny od momentu poczęcia czy narodzin? Czy Kościół chowa zwłoki obumarłych zarodków ludzkich na cmentarzach kościelnych? Czy na nagrobkach cmentarzy mamy datę poczęcia i śmierci, czy narodzin i śmierci.

Nie potrzebuję byś mi odpisywał. Odpowiedz na te pytania sam przed sobą. Zmierz się z nimi a nie uciekaj.

@marcjanna I ty tak samo

0

@Death_voice Złe ale mniej, o tym właśnie mówię. Twoje zło jest mniejsze niż moje. Efekt - nie ma w przyszłości człowieka.

Twoje ŚWIADOME nie posiadanie dziecka jest mniej złe niż moje. Bzdura.

Może to Ty tu szukasz jak uspokoić swoje sumienie? Ja mam sumienie czyste, bo to Twoja perspektywa jest nakierowana na rzekome zło. Ja tu nie widzę nic złego.


To lecimy dalej: kto jest większym wrogiem ludzkości i bardziej wątpliwy moralnie:
ktoś, kto ma 3 dzieci i 3 aborcje na koncie czy bezdzietny, który krytykuje tą osobę, za 3 aborcje? Zadajesz sobie takie pytania? Dla mnie ten drugi ma prawo się zamknąć.

Czy kult jednocentymetowego zarodka jest ważniejszy?

5

Człowiek ma absurdalną konstrukcje psychiczną. Zginie pilot w samolocie - cały dzień omawiania na necie i w TV, uratują górnika - 2 dni gadania. Człowiek umrze z biedy, na cukrzycę czy ze starości, uratują na OIOM-ie - cisza.
Różnicę w zainteresowaniu stanowi tylko sensacyjność i widowiskowość sytuacji

0

@Death_voice Katarynka ze mną gada, wyjaśnione, a ten dalej o plemnikach.
Dalej nie rozumiesz.

Nie masz prawa pouczać osoby usuwające zarodek, bo jeśli sam zapobiegasz powstawaniu zarodków jesteś dokładnie taki sam. Ile masz dzieciaków w życiu? Zakładam, że z 30. Jeśli nie to się odmelduj i nie zawracaj mi głowy swoją absurdalną niepokalaną logiką.

0

@Death_voice Nie jest to dla Ciebie oczywiste, że plemniki można marnować nie parując ich z komórką jajową?

Nie dość, że nie zrozumiałeś przekazu mojego wpisu i go wykrzywiasz, to robisz jakiś idiotyczny wykład, który mógłbyś sprzedać dzieciom na religii w 3 klasie podstawówki.

Nie wiem dlaczego Wam, wyznawcom zarodków, wydaje się, że jak nie dopuścicie do powstania zarodka to jesteście lepsi od tych, którzy je usuwają. Efekt jest taki sam - nie będzie narodzin dziecka.

Ten to jest zły bo zabrał dziecku obiad, a Death_Voice jest taki dobry bo nie wpuścił dziecka do stołówki i zamknął mu drzwi przed nosem.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Przecież wiesz, że futbol jest niesprawiedliwy. Nie pamiętasz o klubie zwanym Real Madryt?

1

@Death_voice Obrońca zarodków nienarodzonych - zajmij się swoim marnotrawstwem plemników i ile dzieci przez Ciebie nie zostało poczętych. Ciekawe czy też płaczesz nad swoim małym prewencyjnym holokaustem?

1

@FcPortoFan1999 Zobaczymy jak to dalej będzie wyglądać. Głosuje człowiek na umiarkowanie, a dostaje katolicki grajdoł i to w najgorszym wydaniu.
To wstyd, że po wczorajszym głosowaniu sfora pisowska mogła świętować. I to idzie na konto tych prostaków z PSL-u i makabrycznego od zawsze Giertycha.

3

@FcPortoFan1999 Ja głosowałem na TD, ale po wczorajszym głosowaniu mam taki niesmak. Polki żyją w zacofanym grajdole i wczoraj tego mieliśmy dowód.
Chciałem jakiejś mini alternatywy a TD wykazała się totalnym zacofaniem i w beretach ma wyryty tepy patriarchat.

Zostaną zmiecieni przy następnych wyborach.

3

@Stinger_ Karny Mbappe i jeden gol z akcji, choć piękny, to jeszcze nie geniusz. Mbappe nie zrobił w tym meczu nic co kazałoby nazywać go geniuszem. Do karnego, Kylian był praktycznie anonimowy w tym meczu.
No chyba, że podchodzenie do karnych wypracowanych przez kolegów robi z kogoś geniusza, o czym do tej pory nie wiedziałem.

Mbappe w finale dźwignął temat, głównie psychicznie, pokazał mental, bo jednak wykonywanie 2 karnych pod tak wielką presją to nie jest żadna oczywistość.

2

@SpainFanRM89 Pisuję z rzadka z takimi osobami, ale jest to rzeczywiście reprezentacja sporej części społeczeństwa, tej sfanatyzowanej, nieprzemakalnej i tworzącej własne fakty. Pozdrawiam

1

@marcjanna Odszczekała bez treści i obraziła. Teraz pokazałaś poziom obiwankenobiego. Widocznie fanatyczni katole tak mają.

Pozdrawiam i kończę udział tej rozmowie

1

@mmaciass Ludzie, którzy prostują Wasze oszołomskie kłamstwa nie są sektą.
Seksta jest z reguły opętana jakąś chorą ideą, w tym przypadku jest to wasza nienawiść/obsesja wobec Tuska.
Ktoś kto kłamstwa prostuje jest uczciwy.

To co Ty proponujesz to: my kłamiemy, a kto się z nami nie zgadza ten z sekty.
Czyli robisz z logiki k***ę

2

@marcjanna Ignorancja jest błogosławieństwem. Jestem w teraz w sytuacji, kiedy znajduję się nad pewnym jeziorem, a Ty jeszcze go nie znalazłaś i twierdzisz, że go nie ma.
Zatem nie dziw się, że z sympatią dla Ciebie, ale tylko się śmieję.

0

@marcjanna Zatem z Tobą jest jeszcze gorzej niż myślałem. Przynajmniej rozumiem teraz tok Twojego myślenia i wynikającą z niego niemoc.
Próbuj dalej

2

@marcjanna I znowu to samo, nie będę kontynuował tej idiotycznej rozmowy

5

@Luciano99 Ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, miałeś to zachowac dla siebie. No dobra będę dalej pracował za pół minimalnej krajowej.

1

@marcjanna Jeśli spychasz na mnie tę odpowiedzialność, to znaczy, że zgłębienie tematu Cię de facto nie interesuje. Co widać po stwierdzeniu, ze "takich przepisów nie ma". Jak to się mawia "ignorancja jest błogosławieństwem".
Nie potępiam Cię przeto, że chcesz być błogosławioną.

Swoją drogą, to niesłychane, że mi się tak zakodowałaś w pamięci, bo z reguły takich użytkowników jak Ty zapominam po 5 minutach.

11

@AlexDark00 Może uplastycznisz moralność Lewandowskiego, po zakupie dyplomu na uczelni?

1

@marcjanna Jest i kolejna funkcjonariuszka Kościoła. Nie miałem problemu. Pamiętam, że to Ty miałaś problem, żeby oba przepisy z obu dokumentów na necie znaleźć (łatwe) i porównać. Ja tego za Ciebie nie zrobię patentowy leniuchu.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Myślałem, że skargi dotyczyły tego, że podałeś im nietrafione typy meczów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?