4

Czy oni w tej Brazylii nie mogą zatrudnić fachowca, który by ich poukładał. Zawsze jak zerkam tam na gościa przy linii, to widzę, że stoi tam jakiś stary kalesoniarz.

0

@FcPortoFan1999 Proszę Pana, ja zawsze kibicuję reprezentacji Leonardo Messiego.

2

@AlexDark00 Alex, byłeś w kościółku? To idź się pomodlić za Lewego a nie będziesz mi tu bluźnił w moim wątku.

1

@don'T.R.I.P.e No właśnie horoskopiarzu jeden, szanuj astronomów.

0

Raphinha dzisiaj - 1 kluczowe podanie, 1 udany drybling. To dopiero ofensywne monstrum.
O ile w ofensywie blado, to jedno trzeba mu oddać, w defensywie gra świetnie, twardo i nie odstawia nogi. W ważnych meczach pokazuje waleczność i charakter.

3

Ale co kandydaci do Złotej Piłki błyszczą na Euro i Copie to ich. Miały te imprezy rzucić jakieś nowe światło, pomóc wyprzedzić rywali, a tu mamy pokaz nieudolności i braku jakości.
W tym roku Złota piłka będzie przyznawana urzędowo, a nie ze względu na to, że czyjaś gra urywa dupę.
Dramat.

0

@don'T.R.I.P.e A nie astronomom czasem?

1

@Trojanek23 Ja jestem krystaliczny i jeszcze nigdy w życiu się nie pomyliłem.

0

@Encore Gdyby dorzucił ze 2 czy 3 gole, w tym wczoraj, a miał okazję, to byłby graczem turnieju. Poza skutecznością gra świetny turniej.

0

@arasz1819 A co trzymasz za Angolami?

1

@PatrykBarca Oj tak. Niechęć do Anglii łączy a nie dzieli

4

Boniek zapowiada, że nie będzie rozmawiał z dziennikarzami. Ale pięknie strolował Czesława 711


3

@Jakchcesz Nie ukrywam, że już wtedy byłem niezłym materiałem na pracę u Lucka

22

Pamiętam jak miałem 96 lat i lokalna telewizja przeprowadzała ze mną wywiad.
No i dziennikarka zadaje typowe pytanie, czyli panie Comentateiro, jak jest tajemnica długowieczności a potem jakie ma pan marzenie i niefortunnie się przejęzyczyłem i odpowiedziałem "chędożyć setki"
Oczywiście nie chodziło mi o podboje stulatek, ale patrzę, że dziennikarka cała czerwona na twarzy i wtedy się zreflektowałem i poprawiłem "chcę dożyć setki"

Taka anegdotka sprzed 65 lat mi się przypomniała.

11

@koksik2700 Orban jako mąż stanu - a potem się pisze, że lewica jest odklejona.
To podsumowanie z ostatniego akapitu ma 100% niedorzecznej treści.

6

A tak poważnie już pisząc o Portugalii i bez żadnych złośliwości, trener zdecydował się nie wystawiać na EURO napastnika.
CR7 był atrapą napastnika, osiągnął wysoki poziom bezużyteczności a jak powiedział Ćwiąkała, jego obecność wymusza granie na niego i ogranicza grę kombinacyjną oraz pozbawia okazji do uderzeń innych graczy ofensywnych.
Nawet ograniczony Santos to widział, przerobili to w United, jednak Martinez powielił ten błąd.

Dla mnie dalsze ciągnięcie CR7 za uszy w tej reprezentacji byłoby rodzajem farsy. Ciekawe czy stać CR7 na jakąś autorefleksję i podjęcie jedynej słusznej decyzji, czy jednak postawi na własne rekordy?

1

@arasz1819 Czy mógłbyś uplastycznić jak koledzy zawiedli na EURO swojego lidera Cristiano?

2

@Bagsik88 No tu akurat konsekwentnie CR7 nie błyszczy.

8

Pepe wielkim wygranym turnieju - wreszcie dorównał Cristiano w liczbie strzelonych goli na Euro.

1

@fart Taktycznie był to niezły mecz, ale dla kibiców prawdziwa męka

6

Nie martw się Cristiano, następnym razem z zeroma bramkami pociągniesz Portugalię do sukcesu na MŚ w 2026 roku.

2

Wytrzymał mentalnie - nie ryczy

2

Dembele terroryzuje Portugalczyków

3

A co się stało z tym skrzydłowym z pierwszego meczu - Lią? Odesłali go do domu?

3

Borek mówi, ze to jest promieniowanie. Skoro tak mówi, to Mbappe będzie grał teraz opromieniony

1

@Pawel13sz Nie ma już chyba nikogo kto by zrozumiał co jest a co nie jest podstawą podyktowania rzutu karnego. Dzisiaj rzekomo mieliśmy naturalną pozycję, którą widziałem już dziesiątki razy na meczach i przy której dyktowano oczywiste jedenastki.

0

Kiedy Mbappe zagrał ostatnio świetny mecz? Nie pamiętam takiego zjawiska, On jest cieniem siebie tej wiosny (i lata)

13

@barcelonaLM Messi rozgrywa i ma udział w 3 bramkach na turnieju, w tym ostatniej nocy.

2

Dziś wydawało się, że Hiszpania musi pęc po presją Niemców, a jednak udało się sprawić niespodziankę.

3

Łączne xG po 1 połowie 0.1. Ale na sofascore jest to aż 0.15.

Nawet na Copa America jest więcej fajerwerków nawet w kopyciarkich meczach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?