3

@Lionel_Messi10 Yes, yes, yes. Maestro znowu w akcji!

0

@RosjaninBut Tak już się daję nabrać, ze nie jesteś konserwatystą. Kiedyś tu rozmawiałem z innym Poznaniakiem i okazał się napływowy, a pisze w takiej tonacji jak Ty.
Poznań to Poznań, Poznaniak nie musi się zachwycać obecną władzą, ale nigdy nie napisze, ze ta władza jest katastrofalna.

Nie umarłeś po marszu LGBT niedawno?

1

@PatrykBarca Czyli pierwszy z wynikiem ponad stan był stracony. Widzę, że mocno Cię trzyma uprzedzenie.

0

@Zoker Ależ Ty wypaczasz sens tego co piszę, Nie dziwota, że żyjesz w świecie własnej argumentacji.
Podobnie jak zignorowałeś fakt, że Vini dodał gole w 1/2 i finale LM do ogólnie udanego sezonu, teraz po raz drugi piszesz jakby Vini wygrał trofea drużynowe, nie mając w nich wielkiego wkładu. i stąd sprowadzasz temat do absurdu. Przecież te 2 wielkie atuty to uzupełnienie ogólnie udanego sezonu.

Przynajmniej rozumiem schemat Twojego rozumowania, i ile faktów musisz pominąć, by wysnuć wnioski.

I widzę tu powtarzalny wzór, ponieważ jakieś 2 czy 3 dni temu, niesłychane rzeczy wypisywałeś o Mbappe, z podobnym syndromem wyparcia i odporności na rzetelne sugestie.

0

@Zoker Zastawiłem na Ciebie mini pułapkę.
Tak Foden wygrał więcej niż Kane.
Vini zgarnął lige i LM czyli to przemawia na korzyść Viniego a nie Fodena.

I co Ty na to?

0

@Zoker Tak napisałeś, jakby Vini strzelił w sezonie tylko te gole w 1/2 i finale LM.

Dzięki za uzasadnienia, lecz ciekawe czy widzisz w nich moc, ale sam przed sobą, wewnętrznie - bo mnie przekonały w przypadku Mbappe w 15% i Fodena 30%.

Zatem kończymy temat, zostajemy przy swoich zdaniach i pamiętamy, że wspomniani zawodnicy mogą coś dorzucić w ME i CA. Na marginesie, Fodena z łatwością w tym sezonie kasuje Harry Kane.

0

@Safrani Brawo dla Ciebie. Jako rdzenny Poznaniak czytam takie wpisy z ogromna przyjemnością.

0

@RosjaninBut Ty jesteś z Poznania? O kurka, to na pewno jesteś z tej antydemokratycznej mniejszości na wyborach. Twoje poglądy wręcz to krzyczą.

1

@Zoker A uzasadnisz, dlaczego ta dwójka jest ponad Vinim. Ja uzasadniłem dlaczego obaj są za Vinim .
Samo w sobie posiadanie opinii nie ma większej wartości bez uzasadnienia.

1

@Zoker Kto stwierdził że Vini miał równy cały sezon? To nieprawda, pierwszą część miał bardzo słabą.

1

@Zoker Mbappe? Dobry sezon ligowy. Niezły w LM, ale dość słaby kiedy przyszły decydujące starcia.
Foden - topówka. Nie ma jednak atutu w postaci goli w 1/2 i finale LM.

Zatem można próbować, lecz ta dwójka nie jest ponad Vinim. Stąd dalej w walce o Złotą Gałę widzę Viniego, Juda i Kroosa. Praktycznie można być pewnym, ze 2 pierwsze miejsca Złotej Gały trafią do Madrytu.

1

@Zoker Vidl robi z siebie Tomaszeskiego. Vini jest w top3, ale nie wiadomo na której pozycji. Można argumentować za nim, Bellinghamem, a dla rozumiejących piłkę na głębszych poziomach Kroosem.

Jeśli uważasz, ze w futbolu ktoś grał na poziomie tej trójki, to chętnie przeczytam.

1

@sendesara Noty to nie wszystko, 3 gole w 1/2 i finale LM robią robotę. Poza tym w LM 2 miejsce w kanadyjce za Harrym Kane'm. Tego nie da się zlekceważyć.
Gorzej wypadł w lidze, a le jednak ostatecznie przyzwoicie.

Praktycznie wybór jest między nim a Judem. Ewentualnie można docenić Kroosa.

1

@Zoker Nie o tym mowa, mowa o tym, że Viniciusowi daleko do Złotej Piłki i być może jest top 10 - tę wypowiedź pochwaliłeś. A ona jest najzwyczajniej głupia.

Może Bellingam jest odrobinkę lepszy w tym sezonie, może trochę gorszy niż Vini, zależy jak spojrzeć. Może i byś na siłę znalazł kogoś na poziomie Viniego w piłce nożnej, ale stwierdzenie "Dużo mu brakuje" świadczy co najwyżej o tym, ze Vidal był poważnie nachlany gdy to bredził. Bo jeśli był trzeźwy, to nie powinien się o piłce nożnej wypowiadać. Chyba że chce robić za clowna

1

@Eziusz Raczej Ty się odkleiłeś. Nie ma co robić bohatera z zawodnika, który zaistniał pozytywnie w 2 z 7 meczów. Robić bohatera z gwiazdy światowego formatu bo zagrał 1 świetny mecz w grupie, to już wyższy poziom abstrakcji.
To minimum przyzwoitości, a nie wybitność

Ale tak to już jest, że ważne okazują się akurat te mecze, w których błyszczy Ronaldo. Czyli z faz 1/8, 1/4, 1/2 i finału przełomowy i najważniejszy był półfinał bo wtedy Ronaldo zagrał dobry mecz?

13

@Zoker Za to Ty pisząc, ze Vidal powiedział w tej sytuacji coś mądrego, napisałeś coś głupiego.

0

@tristan87 @Bartas7VeB widzę, że koledzy z tego samego kółka miłośników ten Haga co @PatrykBarca. Od dawna argumentuję, że nie macie racji, a przyszły sezon da być może jakieś odpowiedzi.

1

@partymaker Bar "Bakan"

0

@JarekS Z mojego żartu zrobiłeś taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaki wywód? Jestem pod wrażeniem.
Swoją drogą po stwierdzeniu, że brzydzę się Polską, nie pozostaje mi nic innego, jak stwierdzić, ze jakiś kaftan by się Tobie przydał.

0

Czemu La Rambla nie jest na czarno, jak inne media? Przecież dziennikarze strajkują.
Nie ukrywajmy - to dziennikarski głos ekspertów z LR trzyma tę stronę na powierzchni. Nie dajmy się okradać Big Redakcji z naszych pieniędzy.
Podział zysków jest niesprawiedliwy. Walczmy o laramblową wierszówkę.
Walczmy o nasz chleb!

2

@Zoker Chwalisz, że okradli szatnię? Przecież tam brakuje trzeciego krzesła po prawej stronie.

0

@Recha_0684 To mocno błądzisz

2

@PatrykBarca Raphinha jednak robi liczby, a asymetryczne skrzydła, czyli drybler plus strzelec z niezłym dośrodkowaniem nie są do pogardzenia. Wszystko trzeba robić z głową, skrzydła są obsadzone, więc nie ma co narzekać.
Za chwilę w Barcy nie będzie napastnika, bo Lewy szybko się starzeje.

5

@mekston @Encore Ale Bellingham musiałby w dalszej części turnieju coś dołożyć, żeby wzmocnić swój obrazek i ukorzenić się w świadomości głosujących.
Póki co wydaje mi się, ze Vini jest bardziej spektakularny, z kolei Anglik uratował Realowi sezon w lidze i obawiam się, że taka pozytywistyczna, regularna praca ligowa nie jest tak chętnie doceniana jak gole np w 1/2 LM czy 1/2 Euro..

1

@mekston To w jak tragicznej formie musi być Ramos, że wychodzi tak fatalny Ronaldo? Tu chyba nie chodzi o formę, tylko o legendarność.
Żeby to Portugalii nie wystrzeliło w twarz w kolejnym meczu.

7

@Bagsik88 Kolega Zoker ostatnio robi na mnie specyficzne wrażenie zawartością swoich komentarzy.

27

@mekston @FcPortoFan1999 A co było w 2016? Pamiętam, że ilekroć argumentowałem, że CR7 przewiózł się po złoto na kolegach głównie obrońców i bramkarza, w odpowiedzi słyszałem, że wygrał EURO genialną trenerką w finale.
Nawet w uzasadnieniach wygranej tamtej imprezy takie bzdury czytam na poważnych portalach. A CR7 całe statysyki wtedy zrobił w 2 meczach z 7,

Teraz mamy asystę w 4 meczach, a o wielkim występie bramkarza, praktycznie cisza.

4

Ćwiąkała merytorycznie zamiótł CR7 pod dywan za mecz ze Słowenią.

12

Ani trochę nie jest mi go szkoda.

0

Dzisiaj obrabowali Brazylię i Viiciusa z karnego. Jak tam sędzia nie wskazał wapna?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?