Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@KamQiX Tak, to była neutralna przyśpiewka. A nawet przyjacielska, jak się dobrze zastanowić. Chłopie, otrząśnij się
1
@against_modern_football Mój pierwszy mecz na stadionie, to za dzieciaka
Lech - Bałtyk Gdynia, widziałem Mirka Okońskiego na żywo, a potem wiele, wiele meczów Lecha, Warty i Olimpii Poznań. Naprawdę chcesz mnie pouczać na temat tego co się dzieje na stadionie i co spiewają kibice?
Twoje poglądy są prymitywne, dlatego nie da się ich szanować.
Nawet mógłbyś mieć inne zdanie, ale nie musisz poglądów realizować jak troglodyta z jaskini. Edukacja życia w społeczeństwie Cię ominęła?
Ponieważ lubisz, szczerość to nie obrazisz się za to, ze uważam się za maksymalnego prostaka, nieprawdaż?
3
@Danny Gaucho Wiesz, bo poprawiałeś błędy językowe.
6
@Sulimo Już Dibu wcześniej w czasie ceremonii na MŚ dał pokaz swojego prymitywizmu. Zaczynam myśleć, że z tą nacją jest coś mocno nie tak.
4
@Arden I ten kontekst, wygrywasz Copę i zaczynasz śpiewać o Francuzach. Świętujesz i obrażasz kogoś, kto nawet nie jest związany z turniejem ani sukcesem.
Z tym obrażaniem otyłej kobiety, to tak jakby była fajna uroczystość, świętujesz ze znajomymi awans w pracy i nagle wy**bujesz pioseneczkę o otyłości.
I dla tego typa to jest normalne. O nie kuma o czym mowa.
0
@Firestone Ja to samo napisałem pod postem, w którym Vinicius wg kogoś nie jest top 1o na świecie. Który wpis uważasz za głupszy? Ja stawiam na ten z tego wątku.
10
@against_modern_football Bronisz prymitywów, bronisz bandytów z marszów niepodległości, bronisz prostackie ataki na film przez ludzi, którzy nawet filmu nie widzieli a jakby widzieli to i tak rozhisteryzowane łby nie pozwoliłby im zrozumieć treści.
Twoje poglądy są konsekwentnie i prymitywnie kibolskie. Żadnej subtelności, żadnego szacunku, żadnego taktu.
Intencją Enzo nie było mówić prawdę, tylko obrażać. Jeśli ktoś tego nie rozumie, ociera się o wręcz o intelektualną tępotę. Co ma zresztą Francja do Copy?
Może następnym razem Enzo zaśpiewa " Argentyńczycy to dobrzy kumple nazistów"
1
@Zoker Wiesz, jak zwolennik stanów południowych w USA mówi czarnych trzeba ćwiczyć, to może być ironia, a może nie być. Ale oceniamy tekst po wypowiadającym i wiemy, że nie jest.
Kolega wyżej szlachetnością poglądów nie grzeszy, więc tutaj obaj mędrkujecie i strugacie zabawnych, wbrew rzeczywistości.
1
@BorzyKrzys Ty mi od górnolotów nie wymyślaj. Twoja linia myślenia i poglądy wcale nie naprowadzają na ironię. Ta ironia zawsze łatwa wymówka, ale przecież mieliśmy rozmowę z cyklu Poznaniak ceni demokrację. I wtedy okazało się, że Twoje poglądy zastanawiająco momentami antydemokratyczne to nie ironia.
Sam pracujesz na swoje nazwisko i jak jesteś odbierany.
4
@BorzyKrzys A jakby ktoś śpiewał przy sąsiedzie Andrzeju "sąsiad Andrzej zaraz umrze na rak", to pierwsze co widzisz to "prawda" czy prymitywny brak kultury.
Ale zamiotłeś sam siebie pod dywan swoim komentarzem. Ty naprawdę nie rozumiesz o co chodzi?
25
@Jakchcesz Róbmy tak w pracy: " a Zosia przy biurku pod oknem jest gruba, pryszczata i samotna" zaśpiewajmy na głos. Co z tego, że przykre i chamowate, przecież to prawda.
A w pewnym takim wzmożonym ideologicznie obozie, prawda zwycięży
25
@Atlas Twój komentarz, mimo wczesnej pory, będzie dzisiaj w top 3 najgłupszych wpisów na stronie
20
@Death_voice Zidioceniem jest Twój komentarz na poziomie dziecka z zerówki.
Nie chodzi o "prawdę" tylko prymitywizm tej głupawej przyśpiewki, pokazujący jak pusto w głowie ma Enzo i koledzy. Ty dzielnie do nich dołączasz.
Co więcej, a propos naszej ostatniej dyskusji, ludzie Twojego pokroju dzielnie walczą o zarodki, a potem gdy z tych zarodków wyrośnie dziecko, to każą żyć w świecie skażonym swoim prostackim i uprzedzonym myśleniem.
Jeśli ktokolwiek miałby żyć w świecie urządzonym przez Enzo i nadskakujących mu klakierow, Twojego typu, to naprawdę lepiej się wyskrobać.
11
Mbappe na prezentacji Realu: dam z siebie wszystko, jak na EURO
2
@Majowy_ Jak Ranieri to czyta, to nie może przestać się śmiać
0
@TheCule Wiadomo. Naukowcy mają to rozgryzione i dowiedzione na wiele sposobów. Zresztą jest to tak proste, że osobiście się dziwię, że może budzić jakiekolwiek wątpliwości.
Jeśli świat przyrody nie nadąża za klimatem, to znaczy, że zmiany nie są naturalne.
3
@Stinger_ Ja co do CR7 mam opinię, że oprócz fenomenu własnego, jego siłą było środowisko, czyli superzespoły w jakich grał, czyli najpierw United, a potem w znacznie większym stopniu Real.
I z tego względu cenię Maradonę, bo on z reprezentacji przeciętnej zrobił Argentynę wybitną, z przeciętnego Napoli zrobił klub topowy. Cr7 gdy opuszczał kluby, w reprezentacji, bez tych potężnych mechanizmów pracujących na niego, dużo tracił. Zatem boski Diego dla mnie jest wyżej.
Pele pomijam, bo jego Brazylia, była gwiazdorska jak Real Cristiano. I pewnie było łatwiej tam o sukcesy niż w Argentynie Maradony, czy Messiego.
6
W Polsce żyje 3337 stulatków, w tym jeden powyżej 160 roku życia. Ciekawe, że się o tym fenomenie nie wspomina w mediach.
4
@maroon Jeśli postawisz Maradonę nad Messim, to nawet używając słowa bezdyskusyjne, nie zmienisz faktu, że to bardzo dyskusyjne.
W tym zestawieniu pomijanie Pele, to też abstrakcja, a ja określę, że nie uwzględnienie Brazylijczyka jest bezdyskusyjnie dyskusyjne.
1
@TheCule Podniesienie się temperatury o tak wielką wartość w tak krótkim czasie nie jest spowodowane w sposób naturalny, zatem wynikają z jakiegoś innego czynnika, którym jest działalność człowieka.
Historycznie tak gwałtowne zmiany jak obecnie powodowane były zjawiskami nieprzewidzialnymi, zaburzającymi naturalne wzrosty. Np. uderzenia meteorytów, czy megaerupcje wulkanów ograniczające dostęp do słońca organizmom żywym.
W dziejach było kilka epizodów wymierania życia na ziemi, wszystkie związane z nagłym wydarzeniem, uniemożliwiającym adaptację organizmów do zmian klimatu. Tych epizodów było 5, obecnie jesteśmy na początku szóstego, a to bardzo zły zwiastun, i oznaka, że klimat zmienia się ponadnormatywnie szybko.
0
@BorzyKrzys Uwielbiam gościa. Fenomen, ikona włoskiej piłki.
4
Wczoraj redakteiros meczyków (którcyh cenię) na poważnie stwierdzili, że ta Copa Messiego, przechyla szalę GOAT-a na stronę Messiego w rywalizacji z Cristiano.
Jedno, że ten temat został już zamknięty i CR7 porównywany do Leo przynosi tym ludziom wstyd. Drugie, dla mnie stawianie CR7 na 2 miejscu jest nieco dyskusyjne.
2
@Eto'o9 R10 Ja mu ufam - spłodził gwiazdę Barcelony.
2
@mekston Obiektywnie Rodri w każdych rozgrywkach spisywał się świetnie i ma 2 główne trofea, przy czym EURO należy ocenić wyżej niż LM.
Vini też ma 2 główne trofea, ale jeden turniej zawalił, czego nie zrobił Rodri, prezentując równy bardzo wysoki poziom w każdych rozgrywkach jakich się pojawił.
Moim zdaniem, zdecyduje medialność męczennika
3
@mekston I ten Yamal jest najlepszym potwierdzeniem, że rokrocznie odbywająca się LM nie cieszy się takim prestiżem, jak impreza reprezentacyjna.
Vini na Copie był cieniem zawodnika i rola lidera kadry go przerosła. Tymczasem nasz młodzian grał na Euro pierwsze skrzypce.
To prawda, że nie wygrał La Ligi i w LM był w cieniu, ale jednak sam spektakularny występ na Euro katapultował go do dość wąskiego grona faworytów.
0
@Kidd Amerykanie, USA wysyłają wszystkich najlepszych z NBA.
0
@BorzyKrzys Podzielam krytykę januszexu i sandalexu w skarpetach.
W pełni rozumiem te kobietę.
Nie nienawidzę Polaków
1
@mekston Ja nie do końca mam zrobić top 10, ale wskazać 10 piłkarzy z reprezentacji, którzy są lepsi od CR7. Teza była taka, że Cristiano nie mieści się w top 10 najlepszych graczy reprezentacyjnych.
Dziś po Twoim wpisie, zrobiłem listę 14 graczy na bazie World Cup, w tym zamieściłem roboczo nawet Grzegorza Latę. A nie ma np. Roberto Baggio.
Muszę uzgodnić z samym sobą kryteria wyboru miejsc.
2
@mekston Tak to wygląda. Może jeszcze popyka w eliminacjach MŚ, w końcu ma nie tak daleko i zakończy Finalissimą. Nalegałem, żeby Leo grał do MŚ 2026, ale jak zobaczyłem teraz te spadki parametrów u Leo, nie nalegam. Może czas powiedzieć "dość"
4
@RoberDzik Argentyna to bierze. Na takich zakapiorów Hiszpania w Europie nie trafiła.