Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@fart Delikatnie mówiąc nie tylko w tym meczu jest tragiczny. Nie pasuje do teamu mentalem, nastawieniem, umiejętnościami.
W pewnym momencie pomyślałem sobie "co on odpierdala?"
Sorry, że tak brutalnie, ale tak to wygląda.
4
Sudan Południowy - USA 76:81 po 3 kwartach. USA wrzuciło wyższy bieg i 37 punktów w 3 kwarcie. Okraszone trójką Curry'ego z 9 lub 10 metrów.
Mała demonstracja siły.
4
Sudan Południowy - USA 58:44 do przerwy. Tłuste koty z NBA trafiły 1/12 za 3.
Dzieje się, nie wydaje się, że Amerykanie mogą zniwelować tę stratę ot tak sobie.
0
@maroon Np. o przestępczość.
1
Sudan - USA 36:28. Fantastyczna koszykówka Afrykanów. Świetne warunki fizyczne stąd problemy USA, ale też i dużo jakości czysto koszykarskiej.
2
Teraz to Sudańczycy bawią się z USA. 26:24 po 1 kwarcie.
2
Czy Sudan Południowy prowadząc właśnie 18-16 z czarnymi Amerykanami okazuje się rasistowski?
0
@maroon Ponieważ są.
1
@maroon Te winy, którym są winni.
2
Amerykany bawią się z Sudanem w koszykówkę. Spotkanie braci, którzy przez lata cierpieli niewolnictwo i do dzisiaj są obwiniani za winy białego człowieka.
Oczywiście USA lepiej odżywione i opłacane prowadzi bezproblemowo.
2
@fart Legia - gładkie 0:3 i kończymy sezon. Chyba jesteśmy zgodni?
0
@Rewolucja123 Tutankham, Sinistar
2
@Bulbazaur17 Bardzo celna uwaga, ja nie widzę tu wyolbrzymiania.
0
@jacobFCB Myślę, że bardzo dużo.
2
@Sulimo Nie ma różnicy żadnej. Człowiek arbitralnie decyduje, które zwierzę jest warte jego litości, a które nie.
Pies na obiad w Azji to tez zwierzę hodowlane. A pies to pies. Nie ma żadnej metki
0
@pt9 Komary przenoszą choroby i szkodzą człowiekowi, atakując go. Nie słyszałem by krowy hodowlane zagrażały człowiekowi.
1
A propos psów to ciekaw jestem ile z tych osób, które płaczą nad psami na łańcuchu, jedzą mięso zwierząt, które z reguły hodowane są przemysłowo w marnych warunkach.
Jeśli jedzą, widzę to ultrahipkryzję. Zarnżąć świniaka - tak, przywiązać psa - nie, bo to mu wyrządza krzywdę.
0
@FcPortoFan1999 Rangers
5
Już sporo meczów Ekstraklasy zostało rozegranych zatem można pokusić się o wiążące wnioski. Praktycznie pewni spadku są: GKS, Puszcza I Korona.
1
United ograło Glasgow 2:0 w meczu towarzyskim. Tej maszyny ten Haga nic już nie zatrzyma.
0
Pogoń 2:0 i zaraz zacznie się gadanie, żeby mający 15-tą jesień życia Grosicki wrócił do reprezentacji.
0
@AlexDark00 Coutinho nie był Barcy potrzebny i grał u Kloppa, który wyciąga z zawodników maxa. Zatem analizę tego traansferu zawalił klub. Griezmnann to tez był dobry piłkarz, zbyteczny Barcy.
Olmo już jest zweryfikowany jako piłkarz zawodny, a Ty to skrzętnie pomijasz, bo żyjesz jednym turniejem.
1
@Krzysztof1987 "Nikt tobie nie każe kibicować Barcelonie" jak masz pisać do kibica Barcy takie zdania, to walnij się lepiej w łeb i zastanów nad sobą
0
@tristan87 Kibicuję FC Tuskowi
1
@AlexDark00 Pomijasz jedną ważną rzecz - przecież to wieczny inwalida.
Po drugie: od kiedy jeden udany turniej reprezentacyjny jest wyznacznikiem jakości?
Po trzecie - relacja ceny do jakości jest niewspółmierna.
Do Barcy trzeba brać pewniaków, a nie kota w worku
1
Ferran, Roque, a teraz szumią newsy o Olmo. Czy w klubie pobrali jakiekolwiek nauki od czasów przepalania kasy przez Bartomeu?
Kibicuję klubowi zarządzanemu przez durniów.
0
@michal26 Tusk na prezydenta? Przy tak dużym negatywnym elektoracie?
Niemożliwe.
Trzaskowski z większymi szansami, ale ja tego gościa nie trawię. Dla mnie to postać z kartonu. Plastik z ładną buźką
0
@tristan87 Taka odpowiedź jest zawsze wygodna, zaatakuj osobiście, pomiń sedno tematu. Klasyka
2
@Prorokk Ręce opadają @tristan87 Ręce opadają, gdy Tusk wejdzie do głowy zbyt mocno
Typowy schemat, tacy jak Ty pierniczą o Tusku przy każdej możliwej okazji, a fanatykiem nazywacie tego, który raz na jakiś czas z waszą obsesją się nie zgadza. Co za berety
0
@ferdas_rawa Fajna propozycja, ale nie możemy abstrahować od tego, że polscy politycy są emanacją Polaków. Zatem nie ma specjalnie na co liczyć, pewnie wybory byłyby co rok.
Zresztą wyobrażam sobie, że nawet ocenianie realizacji ustaw byłoby dość karkołomne. Przyjąć ustawę to jedno a wcielić w życie, to inna sprawa. I już by szło rozwadnianie, tłumaczenie ...
Na szczęście, mimo wszystko, Polska jakoś się od 1989 roku rozwija, więc przy całej naszej krytyce, ci rządzący nie są chyba aż tak tragiczni. Nikt nie był na tyle głupi by uderzyć w nasze zdolności rozwojowe. My, zwykli ludzie, musimy robić swoje.