0

Dzisiaj Polska zagrała ok 30 minut dobrej piłki, jaką chciałbym widzieć w eliminacjach MŚ, 30 minut tragicznej michniewiczówki i 30 minut nijakie.
Jest pewien potencjał w chłopakach.

Ważne, że wreszcie, w tym systemie, Lewy dostawał piłkę w sytuacjach, gdy mógł oddać strzał. I tych strzałów było kilka. Czyli w tym aspekcie Probierz okazał się lepszy niż Xavi, który nie umiał ustawić taktyki pod tworzenie sytuacji Lewemu.

2

@Lucyfffer Co Ty wygadujesz? Widziałeś jak Cristiano machnął nogą nad piłką a piłka się nie ruszyła? Co to jest jeśli nie magia?

0

@arasz1819 Ponieważ ja lubię niemiecki styl gry, Ralf Ragnick u mnie jest na piedestale. Przed EURO przewidywałem 2 miejsce w grupie Austrii za Francją, ale jak już ogadałem dziś mecz z Twoja drugą ojczyzną, to jednak byłem zdziwiony, że 11 atletów-szybkobiegaczy tak załatwiło Holendrów. Jednak Holendrzy są o wiele lepiej wyposażeni w narzędzia niż Polacy by tych austriackich kopaczy utemperować.

0

@arasz1819 I ze wzajemnością. Amigo to amigo i z tym się nie dyskutuje. Ale jesteś nieco rozczarowany po dzisiejszym wykonie, jak mawiają w szołach muzycznych?

0

@Encore Ja nie wchodzę w starcia, można gadać różne rzeczy, ale jaki jest koń każdy widzi. No może prawie każdy.

0

@mekston Nie wierzę, że @arasz1819 uzna Koemana za kogoś w pobliżu poziomu Gaala. Ten spryciarz na MŚ pokazał wszystkie swoje przymioty

3

Ależ ci Holendrzy Koemana są niedorobieni. Mam podobnie jak w Barcy Koemana wrażenie, że zawodnicy grają na 60% swoich możliwości a w grze nie ma żadnej naczelnej myśli. Idealny na kwalifikacje jak Brzęczek, ale bliżej mu chyba do de Boera niż do van Gaala

1

@Faro To są myśliciele

1

@TheCule clickbaitem jest raczej Twój wpis, a nie nazywanie Palmera topową gwiazdą

0

@Herato Tendencyjne - gdybyś to ujął wg uczciwych kryteriów, czyli relacja trener-młody zawodnik do rozwinięcia, to powinieneś wskazać Garnacho.

3

@Cukson Nie spodziewaj się fajerwerków. Tak zamiast techników masz często wycinanie równo z trawą. Chciałbym zobaczyć jakiś kraj z Europy, grający wg zasad i na murawach z Copy. To jest zupełnie inne granie.

0

@Zoker Dałem Ci lajka, oczywiście w ramach litości

3

Obejrzałem całe spotkanie Argentyny i część dzisiejszego meczu Brazylii.
To są dwa światy.

Argentyna gra twardo, agresywnie, ma jasno nakreśloną taktykę, paru fajnych technicznie piłkarzy, walecznych pomocników pozwalających im zdominować rywali i magika do otwierania sejfów, Messiego. Kiedy patrzy się na tę ekipę, widać, że wiedzą co mają grać.

Brazylia dla odmiany, też mająca ciekawych graczy, jest po prostu nijaka. To obleganie dziś rywala było schematyczne, przewidywalne do bólu. To była tiki-taka bez szybkości i polotu. Na MŚ robili naprawdę dobre wrażenie, znacznie lepsze niż w 1 meczu Copy.
Z drugiej strony patrzę na pomocników Brazylii a ich afiliacje klubowe to Wolverhampton, Newcastle i West Ham. To wręcz niewyobrażalne.

16

@Death_voice To jest właśnie to dyskredytowanie Ameryki Płd. Trudne mecze z twardymi rywalami. Nie ma odstawiania nogi jest za to walka wręcz. Do tego dochodzą murawy podłej jakości.
Ci, którzy dyskredytują Copę nie wiedzą co mówią.

CR7, były madryciok został odprawiony z ostatnich MŚ przez Arabów, a 4 lata wcześniej przez pasterzy z Urugwaju. Także madrycioki niech się lepiej zamkną.

1

Boniek założył się, że Włosi zajdą w EURO dale niż Hiszpanie.

0

@mekston Ile można epatować tym pucharem przy nicku? Wsadź go wreszcie do gabloty!!!

1

@Pressinho Pełna zgoda. Nie powinno się dyskredytować wygranych. Po karnych wygrywała nawet wielka Hiszpania z Iniestą. Prawie każdy wygrany w turnieju jakąś rywalizację wygrywa po karnych.

0

@Murazor Kiedy niedouczeni kibice obejrzą wreszcie jego mecze i zobaczą, ze wyprzedził swoją epokę.
Wasza ignorancja jest porażająca.

0

@Pressinho Farta to miały Francja i Holandia, ze do karnych doszło, ponieważ Argentyna powinna wygrać mecze w regulaminowym czasie, będąc zespołem zdecydowanie lepszym. A w karnych Messi i spółka osiągnęli to na co zasłużyli już wcześniej.

2

@Safrani Polski wkład w imigracyjne życie zagranicą, zaraz po mordercy w Danii.

1

@Tasde To jest plaster antykoncepcyjny. Na podstawie wyników stwierdzili, że masz za mało prawicowych plemników i nie powinieneś się rozmnażać.
To zalecenie Bosaka.

0

@tomek8756 Drugi w dziejach, zaraz po Pele

0

Drugi zaraz po Pele. Wielki gracz, oczywiście Pele, Messi też nienajgorszy.

1

@Szklaner Jeszcze parę takich zakładów i trafisz na listę najbogatszych ludzi "Forbesa".

0

@BorzyKrzys Czyli Nitras jest winny. Co za przenikliwa diagnoza. Skoro podobny do szwajcarskiego system jest taki dobry, to dlaczego nie działa w praktyce do tej pory?
Rozumiem, że środowisko piłkarskie nie może zorganizować się lepiej?

2

Przypomniał sobie co odwalił w meczu z PSG albo słowa Gundogana.

3

Pamiętam moje niezadowolenie z Nagelsmanna gdy prowadził Bayern, ciekawe czy sytuacja się powtórzy w reprezentacji.
Trzeba poczekać na 2 połowę i kolejne mecze.

0

@Encore Wiadomo, mnie pilnowali to Jarzinho miał dużo miejsca.

4

I wtedy na murawę niebiosa zesłały Kroosa. Bierzcie i czerpcie garściami z tego niemieckiego objawienia

0

@mekston Chyba nie oglądałeś ostatniego popisu Kroosa. Komentatorzy oszaleli na jego punkcie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?