Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
@maroon Witamy w krainie naiwnych
0
@maroon Nie uciekaj od pytania. To jak w to się wpisują ruscy?
0
Komentarz usunięty
0
@RafiVeB Nie pomyślałeś? Nie odpowiadaj.
0
@maroon Ideą igrzysk było zawieszanie wojen na czas ich trwania. Jak w to wpisują się Twoi ruscy idole?
3
@Kgorecki2500 Konfederata i lubi disco polo. No to umówmy się, że jak dodasz 3 irytującą mnie rzecz, dopiero wtedy cię dodam do ignorowanych : )
0
@maroon No to Ciebie też trzeba by obłożyć sankcjami. Zatem do jutra nic nie pisz na LR.
3
Wszyscy dowiozą, a Polska z Austrią 0:3 i Probierz w dwurzędowej marynarce come back do krainy disco polo.
0
@Barcanajlepszyteam Węgry dla mnie to samo, wylot. Ich dodatkowo nie trawię za to jakiego prymitywa wybierają na prezia kraju. Reszta nie bo nie jest proputinowska.
1
@maroon A dobra, to niech Rosję przywrócą wszędzie. Co tam, ze mordują sąsiada.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Ciężkie ostatnie dni, co? Już nawet nie komentuję, ale stosunkowo niskie kursy więc niby dość pewne, a tu figa z makiem. To jak ogólnie teraz wyglądasz na Euro?
6
@Sulimo Też budzą we mnie obrzydzenie. Typy przesiąknięte prawicową patologią, a popieranie Putina to wisienka na torcie tej patoli.
6
Kroos gra?
1
@Radioactive9705 Taka tam lokalna kopanina. Nic szczególnego.
3
@against_modern_football To jest jedna przesadna wypowiedź, w dodatku przewidywanie.
To co zalecał s sprawie bieżących zachowań było racjonalne, jeśli jest epidemia, epidemiolog musi zalecać ostrożność.
Dla mnie to nic nadzwyczajnego, ze
a) lek ma skutki uboczne, bo każdy ma
b) przyjęty był w trybie nadzwyczajnym bo nadzwyczajne były okoliczności
c) wraz z trwaniem wirusa i czasem, szczepionka była bezpieczniejsza, a choroba rozpoznana.
Przypominam, obywatele nie mieli obowiązku się szczepić, a izolacja w tych warunkach brzmiała bardzo rozsądnie.
0
@Emhyr Ja wyłączam laptopa żeby mieć pewność, że to nie działa. To niezawodny sposób.
2
@Radioactive9705 Słuchałem relacji w radio w studio S-13, które miało korespondentów na różnych stadionach. Obaj komentatorzy nie potrafili ukryć żenady tym co widzieli. Obaj sugerowali wałek w czasie rzeczywistym.
To był skandal nad skandale i taki Michniewicz w realu.
2
@against_modern_football Może Ty odbierasz jego wypowiedzi jako panikarskie, ja słuchałem wiele i były wyważone. Nie wiem czy ta wypowiedź o 10% w ogóle istniała, nigdy nie słyszałem (a często go słuchałem), żeby zapowiadał masowe zgony. Zresztą z czasem lekarze tez się uczyli wirusa i rozpoznawali go bardziej.
Krytykować za ostrożność i zapobiegliwość? Bardzo nadpobudliwe są Twoje reakcje. Pewne grupy musiały być szczepione, to oczywiste, nic nadzwyczajnego, ale obywatel nie miał obowiązku szczepień. I tym bardziej nie musiał brać 3, 4 czy 5 dawki.
Ty z małych danych wyciągasz TAAAAAAAAAAAAAAAAAAKIE wnioski. To szaleństwo. No cóż, ale jeśli ze zwiastunu filmu wiesz wszystko o filmie, to widać, że alarmistyczne i nadmiarowe tony są Twoja specjalnością.
1
@don'T.R.I.P.e Wypraszam sobie - Pele jest jak Lenin, wiecznie żywy
3
@escarabajo Dobra robota, z przyjemnością poczytałem. Ta Brazylia przeżywa chyba jakąś zapaść. Nie pamiętam kiedy tak bardzo Brazylia nie budziła uznania. Zawsze wielcy faworyci z urzędu, obecnie nikogo nie przerażają.
1
1. Pele
2. Maradona
3. Messi
Widziałem wszystkich na żywo - zamykam dyskusję
1
@against_modern_football Słuchałem wielu wypowiedzi Grzesiowskiego - zawsze w wyważonym tonie, oczywiście jako lekarz chciałby większej ochrony dla obywateli. Ogromna wiedza z różnych zakresów medycznych.
Budzi o wiele większe zaufanie niż Ty ze swoją nagonką na niego. A o skutkach ubocznych szczepionek mówiono już przed ich podaniem - przypominam, ze szczepienia w Polsce nie były obowiązkowe.
1
@Gruak Nie trzeba brać fentanylu, można popierać Brauna samemu z siebie. Wyrazy współczucia
1
@sokot Miałem to samo, jak napisałem coś co nie podobało się prawicowej sforze, zawsze znalazł się ktoś, kto oburzał się, że redakcja tego nie banuje.
Jesteście uosobieniem antydemokracji
1
@Donnie_Darko A jak Twoi znajomi leczą się na raka czy mieli udar, rozumiem, że pierwsze co robisz to podważanie ich stanowiska.
Czy Ty wybiórczo wiesz kiedy ich słuchać, a to zależy od tego co Ci się w głowie ubzdura?
1
@Barcanajlepszyteam Życie jest nieco bardziej skomplikowane. Twoja rada jest bardzo niewystarczająca w niektórych przypadkach, co czym nie masz bladego pojęcia i trochę wypisujesz głupoty.
3
Po meczach Portugalii i Niemiec dziś w nocy przyśniła mi się hybryda piłkarza idealnego. Proszę Państwa przedstawiam rozgrywaącego i napastnika w jednym Kroostiano Ronaldo.
3
Słuchajcie mam nieśmiałe pytanie: to kto graczem meczu?
2
Słucham tego komentarza dzisiaj z ukrosa