- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1436 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Eklerek
4
Vinicius powinien być na czele z Messim, okradli przyjemnego Brazolahttps://x.com/i/status/20699369... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1436 Culés
1
Wincyj tych meczów wszędzie, to na pewno zawodnicy nie będą padać jak muchy.
Zróbmy po 12 meczów w fazie grupowej LM, fazę pucharową od 1/16, a w ME niech grają wszystkie zespoły z Europy w 16 zespołowych grupach. Jak zabraknie teamów to doprośmy kogoś z Afryki.
No i koniecznie zagospodarować wakacje, nie może być tak, że lipiec i sierpień są tak marnowane.
1
@Comentateiro Od zawsze mówiłem, że faza pucharowa powinna być rozgrywana w formacie best-of-5.
2
@Comentateiro Powiem Ci tak - z jednej strony masz rację ale z drugiej ja nie jestem piłkarzem, ba nawet sportowcem. Po prostu "normalnym" (załóżmy) człowiekiem, który codziennie musi chodzić do pracy za jakieś "grosze" (a już na pewno w porównaniu do piłkarzy tak jakby za darmo), a mimo to od prawie dwóch tygodni nie mogę pracować... Czy ktoś się lituje nade mną? Wątpię. Gdybym miał teraz 20 mln euro (nawet mniej) rocznie także miałbym to w dupie i to głęboko.
1
@Stinger_ Zgoda, ale tu nie chodzi tylko o sportowców. Tu chodzi też o to, byśmy my jako kibice mogli oglądać sport na najwyższym poziomie. Im więcej meczów, tym gorzej będzie to wyglądać.
1
@kanver_ Wiem dlatego nie życzę kontuzji żadnego piłkarzowi, nawet Viniciusowi.
Mimo wszystko takie jest życie. Piłkarz, sportowiec, górnik czy "normalny" człowiek - każdy może być chory lub mieć kontuzje także ja po prostu nie zwalał bym tego na ilość meczów, a po prostu na nie fart. Przecież ta kontuzja nie była ze względu na zbyt dużą ilość meczów...
Przecież na dobra sprawę nikt go nie zaatakował... Jaka to wina ilości meczów, wytłumacz mi bo nie rozumiem.
0
@Stinger_ Tutaj konkretnie to nie wiem, ale większość piłkarzy, trenerów i ogólnie ludzi związanych z piłką od strony praktycznej zgadza się, że meczów jest zbyt wiele, więc na pewno część kontuzji jest wynikiem spiętego terminarza.
Być może tutaj też odłożyły się na mięśniach przegrane minuty i to dlatego po części poszło więzadło, ale nie znam się na tym więc nie będę wróżył.
0
@kanver_ Ja tam nie mówię, że ilość meczów nie przełoży się na kontuzje ale daj spokój. Gość niefortunnie kopnął bez tak na prawdę winy rywala w październiku gdzie jeszcze za wielu spotkań nie zagrali więc jaka to wina ilości meczów to ja nie wiem.
Poza tym już pomijam fakt, że zarabiają coraz więcej, a grać chcieliby mniej.