0

@BorzyKrzys Ciekawe czy zawieszenie praw człowieka (stosowane w praktyce przez konserwę) było Ci tak bliskie, gdy migrantom odmawiano ich praw na naszej wschodniej granicy przed dwoma czy trzema laty?

Raczej byłeś w gronie niedowidzących, prawda?

6

@BorzyKrzys Widzisz Krzysiu, w cywilizowanym niekonserwatywnym świecie sie negocjuje, a nie narzuca. Robi się wyjątki, chodzi na ustępstwa.
Prowadzi się rozmowy.

Tobie pewnie trudno to zrozumieć, bo żyjesz w świecie czarne-białe, ale świat ma wiele odcieni.

W ogóle, dziwny z Ciebie człowiek, jako znawca i wielbiciel filmu powinieneś to wiedzieć, a wchodzisz w świat polityki i jakby Ci odbierało zdolności poznawcze.

Poza tym Krzysiu, jest jeszcze cos takiego jak działanie w dobrej i złej wierze.
Jak myślisz, w jakiej wierze działali Twoi konserwatywni bracia duchowi z PiSu?

10

@Aragorn33 Wszystko jest do wynegocjowania, ale trzeba elementarnie szanować ludzi wokół, zamiast ścigać/obrażać/prześladować co należało do repertuaru pisowkiej sekty.

2

@JimMorrisonFCB Ponieważ nie interesuję się tenisem, odbieram tę informację jako mowę nienawiści wobec mojej osoby i mnie osobiście.

0

Yamal będzie zbierał nagrody na najlepszego młodego gracza jeszcze przez kilka lat.
Zasadniczo prawie nie ma seniorów na jego poziomie.

4

Coś nasz ekspert od świetnej muzyki, kolega @Colon zniknął z radarów

1

@fart Ja nie mam takiej "5' i nie podam, ponieważ nie znam graczy sprzed lat 80-tych a było kilka okazów. Jest tyko jeden pewnik - zawitałby w niej Michael Jordan

0

@FcPortoFan1999 Chyba rzeczywiście to była ona.

8

Prokuratura Okręgowa w Warszawie potwierdza ustalenia Onetu, że śledczy chcą postawić zarzuty i przesłuchać Joannę Muchę w charakterze podejrzanej. Chodzi m.in. o przekroczenie uprawnień i niedopełnienie obowiązków w sprawie organizacji koncertu Madonny na Stadionie Narodowym w Warszawie. W tej sprawie zarzuty usłyszeli już inni urzędnicy resortu.

W 2013 r. Najwyższa Izba Kontroli uznała, że Ministerstwo Sportu niegospodarnie i niezgodnie z przeznaczeniem wydało pieniądze na koncert Madonny na Stadionie
Narodowym. Nie dopatrzyła się złamania przepisów Kodeksu karnego, ale zawiadomiła rzecznika dyscypliny finansów publicznych

Rozliczać wszystkich równo. Nie ma trwonienia środków publicznych. Jeśli są podstawy, liczę na uchylenie immunitetu.

5

As - "umonić Camavinga". Postuluję jednak "umocnić Camavingę". Na wszelki wypadek, gdyby Ancelotti czytał naszą stronę.

3

Jakby tak Mbappe przetrzymali za gwałt na Abbie w więzieniu przez 2 mundiale, to byłbym spokojniejszy o najlepsze statystyki Messiego w MŚ.

2

@kamiVeB Twój umysł już jest chyba w ruinie, czytając co piszesz. To widocznie 8 lat rządów PiS zbiera swoje ponure żniwo.

3

@Pawlak1992 Tylko Mentzen i Kaczyński w koalicji z Matką Boską z Gietrzwaldu.
To oznaczałoby gwarantowany sukces.

8

A wysyłano go tu do szejków.

28

Oglądając dziś obszerny skrót meczu Argentyny najbardziej, oprócz klasy Leo, rzucało się w oczy bezgraniczne uwielbienie jakim darzą go Argentyńczycy. Zarówno piłkarze jak i kibice.
Lautaro po swoim golu pokazywał przez dobre pół minuty, że to de facto gol, który oddał mu Leo. De Paul na ławce miał gębę rozdziawioną z radości po kolejnym golu Messiego. W tych reakcjach widać, że Leo jest postacią pomnikową za życia.
Po reakcjach trybun widać ewidentnie, że tam panuje kult Messiego.

Minęło 10 lat od wicemistrzostwa świata Argentyny, po których Leo był wyszydzany, obwiniany za brak złotego medalu i równany z ziemią. Wtedy po meczu miałem okropne poczucie klęski i strasznie współczułem Messiemu. Pamiętając to, takie chwile jak dziś w czasie meczu i po nim smakują jeszcze lepiej.

6

@NeroTFP1 Tym wpisem poszłeś na całość

1

@Wasacz_ Afera osełkowa. Nasz kolega oszalał, a konserwatyści na LR chyba wyszli w całości z domu wariatów. Nie mogę z tych ludzi

2

@okiemtypera_lucaxx95 To liga rekreacyjna i nie ma co udawać, że nie.

5

@Wasacz_ Nie kłam. Obie strony dokładnie takie same, niczym się nie różnią.

Musiałeś coś pomieszać. Ty lepiej opisz dzisiejszą aferę KO - musi być jakaś.

3

@Sysia11 Na przestrzeni sezonu Messi nie dałby rady być najlepszy. Już mu zdrowie i dynamika nie pozwala. Messi może błysnąć w pojedynczych meczach, gdy w paru innych zluzuje, jednak nie byłby w stanie ciągnąć gry Barcy jak np. robi to Yamal.

Trzeba się z tym pogodzić.

3

@okiemtypera_lucaxx95
Ale Puig, Hernandes, Arango, Evander nie grają w reprezentacji tak jak Leo dzisiaj.
I nie zagrają.

To są te detale, proszę pana

0

@Stinger_ Moim marzeniem jest tylko by dojechał, niech dorzuci choćby gola i asystę i zabetonuje nr.1 w kanadyjce.
Jest naprawdę niedaleko, choć 2 lata w tym wieku potrafią zrobić różnicę.

15

Messi: "Nie ustaliłem żadnej daty (przejścia na emeryturę). Chcę się cieszyć grą, bardziej niż kiedykolwiek chcę tu być i czuć sympatię ludzi, ponieważ mogą to być
moje ostatnie mecze. Mamy końcówkę sezonu i chcę zacząć przyszły rok od dobrego pre-sezonu"

"Jestem szczęśliwy z moimi kolegami z drużyny. Pomimo mojego wieku, kiedy jestem tutaj, wyglądam jak dzieciak z powodu głupich rzeczy, które robię, czuję się
komfortowo w tym składzie".

Czyli będzie pre-sezon, tzn. kolejny rok pogra. A po 2025 jeszcze pół roku i MŚ 2026.
Nadzieja na występ na tej imprezie rośnie.

0

@priest9999 Dla mnie ciekawym jest, że to aż co 5 obywatel. To całkiem duży odsetek

1

21,4 proc. populacji UE, czyli około 94,6 mln osób, jest zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym — wynika z danych za 2023 r. opublikowanych we wtorek przez Eurostat. A w Polsce?

Podlaskie — 27 proc.
Kujawsko-pomorskie — 24,1 proc.;
Warmińsko-mazurskie — 24,7 proc.;
Lubelskie — 22,1 proc.;
Świętokrzyskie — 22 proc.;
Mazowieckie (bez stołecznego) — 18 proc.
Podkarpackie — 17,2 proc.;
Pomorskie — 16,9 proc.;
Zachodniopomorskie — 16,8 proc.;
Wielkopolskie — 16,4 proc.;
Łódzkie — 16,1 proc.;
Lubuskie — 16;
Małopolskie — 14,8 proc.
Dolnośląskie — 14,4 proc.;
Opolskie — 11,9 proc.
Śląskie — 10,7 proc.;
Warszawski stołeczny — 8,9 proc.

2

@Borneo Dziś Leszczyna wyjaśniała, że NFZ został niedoszacowany przez pisiorów na 21 mld. A potem propagandyści z tej strony "wyjaśniają" mnie i mówią, że to dziura zrobiona przez KO.
Nic do konserwatywnego betonu nie dociera, oni co tydzień widzą nowe "afery"

6

Właśnie sprawdziłem: Messi 3 gole i 2 asysty? Czy tego ludka popierdzieliło już do reszty. W wieku 37 lat, żeby wykręcić takie liczby z zespołem nie będącym San Marino czy Liechtenstein. Zresztą nawet z takimi zespołami wcale nie jest łatwo zrobić takie liczby.

Niesamowite. Mam nadzieję, że takie mecze zainspirują Leo do przemyślenia swojego udziału w MŚ w 2026 roku.

1

@barcelonaLM Przepraszam, że tak dosadnie, ale pieprzysz od rzeczy.
Naprawdę, można się czymś różnić od pracowników TVP Republika

1

Komentarz usunięty

2

Ale brutalny faul. Livaković 10 meczów zawieszenia, 2 lata więzienia i 200 godzin prac społecznych u Lucka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?